Horoskop pro Váhy na rok 2022

V roce 2022 se většině Vah i nadále daří velmi dobře, jen jejich morální kvality prověří Jupiter. Malou skupinku z konce znamení stále ještě trápí vliv Pluta. Saturn z Vodnáře podporuje téměř 2/3 Vah v jejich konání, zvyšuje jim nejen odhodlání, houževnatost při dosahování cílů, ale také smysl pro spravedlnost. Za případný úlet pod vlivem Jupitera se proto budou patřičně stydět. Uran a Neptun nechávají všechny Váhy v klidu.

V roce 2022 Slunce vstupuje do znamení Vah 23. září ve 02:04 a začne nám podzim. Slunce svoji pouť znamením Vah ukončí 23. října v 11:35 SEČ.

Jak číst tento horoskop?

Nejprve si najdeme řádek tabulky se svými narozeninami. Pokud jste se narodili 20. října jako například zpěvačka Hana Hegerová (1931-2021), tak bohužel patříte k poslední skupince Vah, kterou trápí vliv Pluta. Na přízeň Saturna z Vodnáře si budete muset ještě počkat. Stačí si tedy přečíst odstavec věnovaný Plutu a zamyslíte se, jak jeho neblahému vlivu odolat.

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější.

07 Vahy 2022

P = příznivě, N = nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy pro Vás daný jev asi nastane. Chcete-li to přesně, rovnou se objednejte u mne.

Jupiter v Beranu komplikuje Váhám život

Týká se v roce 2022 období 11.5. – 28.10. a od 20.12. do konce roku

 • 2022 narozených cca od 23. září do 3. října

 • 2023 narozených cca od 24. září do 22. října

Klíčová slova pro N – nepříznivý vliv: nepřiměřenost, morální poklesky, trapasy, slabší zdraví

Přes teplejší a slunnou část roku období nebudou Váhy ve své kůži. Budou si přát víc, než na kolik mají nárok či schopnosti a pokusí se získat výhody a plnit si neskromná přání všelijakými fintami a úskoky. Půjdou klidně i na hranu zákona. Naštěstí jim budou jejich morální přešlapy zase odpuštěny. Však jsou mistři diplomacie a vyjednávání. V době působení Jupitera, které je na každého jednotlivce cca 2-3 týdny, budou mít také skon k nepřiměřenému chování a např. k enormní konzumaci čehokoliv, alkohol nevyjímaje. Milé Váhy, pitný režim je pro Vás, bytosti s citlivou oblastí zdraví ledviny a močové cesty, velmi důležitý. Alkohol však raději vynechte. I když se užívání všeho nezdravého budete vyhýbat, i tak Vás neblahý vliv Jupitera může potrápit například migrénami či zdravotními obtížemi v oblasti ledvin. S přeháněním též opatrně, ve vztazích, hrozí zbytečné konflikty. A neuvážené chování se sklonem k nevěře. Je to jen pár dní, tak se trochu kontrolujte. Vyhněte se též, v době působení Jupitera přímo na Vaši osobu, finančním transakcím, podpisům smluv a zásadním životním krokům. Raději v době ohrožení odpočívejte, vezměte si dovolenou, se skromnějším rozpočtem finančním, ale naopak volnějším časovým.

Saturn ve Vodnáři vytváří nový řád

Týká se v roce:

 • 2020 narozených cca od 23. do 24. září

 • 2021 narozených cca od 24. září do 6. října

 • 2022 narozených cca od 3. do 18. října

 • 2023 narozených cca od 14. do 22. října

Klíčová slova pro P – příznivý vliv: vytrvalost, řád, houževnatost, forma

Milé dámy a pánové Váhy, Saturn vnese řád do Vašich životů a také do života celé společnosti. V tomto procesu budete nezbytní, neboť samotní Vodnáři jsou příliš revolucionářští, příliš velcí bořiči starého a příliš velcí vizionáři. Žádají něco, k čemu společnost doroste až za několik staletí. Ovšem Vy, s Vaším uměním kompromisu a diplomatickými zkušenostmi, pomůžete vytvořit právě to, co je přijatelné pro většinu a přiměřené dnešku. Díky Vám bude změna funkční a snad i spravedlivá. To, co se odehraje v širší společnosti, proběhne v malém provedení i ve Vašich životech. V soukromých záležitostech se rovněž věnujte nalézání nového, ruku v ruce s oprašováním starých osvědčených triků.

Pracovně podobně jako Vodnáři: Projděte staré informace a přezkoumejte dříve používané dobré zvyky a kontakty. Najděte v tom to nejcennější a znovu uveďte v každodenní život. Vše prověřujte a dohlížejte na plnění časového harmonogramu. Upravte svoje zvyky, dejte jim nový řád a pravidelnost. Pomůže Vám to složit nejednu zkoušku a dojít trvalých úspěchů, ať už jste ve studentském věku či zralejší. Přečtete si příklady všednodenního využití vlivu Saturna z Vodnáře uvedené v horoskopu pro Vodnáře na rok 2020.

Finančně: Čas Saturna ve Vodnáři je vhodný k nákupu techniky, která má sloužit dlouho. Při investicích a práci s penězi klaďte důraz na kvalitu, dlouhou životnost, lepší uspořádání, zvýšení efektivnosti a uvedení nápadů do praxe.

Vztahově: Saturn ve Vodnáři do vztahů mluví jen okrajově, zato přeje neobvyklým láskám, přátelstvím i netradičním hodnotám v tradičních rodinách, vytváří stálost a říká:

 • stará láska nerezaví

 • neber si všechno osobně

 • buď spravedlivý, spolehlivý a hraj podle pravidel.

Uran ve znamení Býka znamená klidnější život Vah

Týká se období od 6. 3. 2019. Po letech strávených v nepříznivém vlivu Uranu ze znamení Berana, čekají Váhy roky „prázdnin“, a to až do roku 2025 a 2026, do té doby na ně Uran nebude mít ani příznivý, ani nepříznivý vliv.

Samozřejmě v individuálním horoskopu je všechno jinak, a tak například Váhy s ascendentem v Býku projdou těžkým životním obdobím, nebo pokud jste Váha a máte znamení Býka v 10. domě, na rozdíl oproti ostatním Vahám nevyjdete z překvapení a zvratů v životě. Ale i na jiných místech Vašeho horoskopu může mít Uran podstatný vliv, přestože na Vaše Slunce ve Vahách nemá žádný.

Neptun v Rybách nemá na Váhy vliv

Neptun putuje znamením Ryb již od roku 2011 a bude jím pokračovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana a na Váhy vliv mít bude.

Vlivem Pluta z Kozoroha jsou další Váhy pod silným tlakem

Týká se v roce:

 • 2018 narozených cca od 10. do 14. října

 • 2019 narozených cca od 12. do 16. října

 • 2020 narozených cca od 14. do 18. října

 • 2021 narozených cca od 15. do 20. října

 • 2022 narozených cca od 16. do 21. října

 • ve znamení zůstává až do roku 2024

Klíčová slova pro N – nepříznivý vliv: zátěž, obtíže, stres, dřina, boj o moc, manipulace, agresivita, napětí, útlak

Z toho vyplývající zdravotní potíže v oblasti: ledviny, vaječníky a močové cesty (citlivá oblast Vah) plus kůže, zuby, kosti, klouby, svaly (citlivá oblast Kozoroha); klíčová slova pro tyto nemoci: hluboký nebo dlouho se skrývající zánětlivý stav, chronická bolest, vynucené změny pohybu, chování a promítnutí do psychiky a její dlouhodobé ovlivnění.

Již jsem pro Váhy k tomu napsala a zůstává v platnosti:

Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. V následujícím znamení Vodnáře zůstane pak déle až od 19. 11. 2024 a na čas Vahám naopak trochu prospěje.

Od roku 2008 má již více než polovina Vah za sebou nepříjemnosti a problémy, které jim Pluto způsobuje. V roce 2018 se zaměří na další skupinku, jíž, stejně jako těm předchozím, Pluto přináší problémy v práci a podnikání, především manipulace a intriky a problémy se sebeprosazením. Ani mimo oblast zaměstnání se postiženým Vahám nemusí dařit dosahovat úspěchů, zejména těch měřitelných, materiálních. Negativní vliv Pluta může zasáhnout i do rodinných a partnerských vztahů, kde se též může projevit boj o moc, tajnůstkářství a intriky. To vše představuje vysokou míru stresu a není pak divu, že to má i neblahý dopad na tělesné zdraví a duševní rovnováhu. Nejvíce hrozí pomalu se rozvíjející skryté záněty, probíhající hluboko v těle, chronické zánětlivé stavy kůže, kostí, kloubů a zubů. Zánětlivá onemocnění se mohou objevit také v citlivé oblasti Vah – ledvinách, vaječnících a močových cestách.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

Tabulka pohybu planet 2022

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 94453 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Filtr akcí