PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Je spousty otázek kolem počasí. Tedy kolem mojí astrologické předpovědi počasí.

Zkusím na ně odpovědět stručně:

  • astrologickou předpověď počasí jsem začala před lety psátkvůli předpovědi počasí na půl roku předem na vlastní dovolenou
  • astrologickou předpověď počasí počítám „na České Budějovice“ a ne např. na Prahu, jak je zvykem, protože takto mám laboratoř za oknem
  • astrologická předpověď počasí je stále zdarma
  • astrologickou předpověď počasí se může naučit každý

V roce 2019 si užijeme studený máj a ve stodole ráj.

Letošní červen je pro silné a odolné povahy, tolik změn a extrémů v jednom měsíci: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a navíc prudké ochlazení. Klimatizovaní změkčilci budou muset za ideálním počasím do zahraničí.

Červenec obdobně jako červen je rovněž kolotočem změn a extrémů: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a významné ochlazení

Srpen letos dopeče co červenec nedovařil, alespoň ve své první polovině. Ohřejte se, září už vám takovou příležitost nedá, byť je to ještě letní měsíc.

Září čekejme neveselé, uplakané, tam kde již dříve voda natropila škody, budou ve střehu a ochraňovat, co se dá. Ostatní na zahradě uklidí raději již koncem srpna, později to bude s čekáním na vhodné počasí.

V únoru 2019 bude zimasilnějšínež v lednu,mrazy hlavně v první polovině, vydatné srážky v druhé. Kalamita v poslední třetině.

Leden 2019jako řemen,přesně takový, jaký má být. Prostřídá se sněžení, mrazy i oblevy.

Říjen nás obdaruje babím létem i prvním mrazem a sněhem.

V listopadu, po sv. Martinu čekejte pravé šedivé dny, sychravé, zatažené a deštivé. Kdo je na to citlivý,ať už nachlazením nebo „depkami“, nesmí otálet s prevencí. Na více světla a mrazivý čistý vzduch si budeme muset ještě počkat.

Prosinec 2019 nebude patřit mezi pohledné: jen šeď všedních dnů, bláto i led, teploty kol nuly.

Leden 2020začne jako nemastný a neslaný,ale ve svém závěrubude mít mrazivý říz.

O dubnu se říká, že se o něj přetahuje Léto se Zimou. V roce 2019 bude Zima vyhrávat.

V březnu 2019 se s námi zima rozloučí. Příliš rychlé oteplování i jarní bouřky nevěstí nic dobrého, v další jarních měsících se opět ochladí.

Počasí pro rok 2020 stručně

Celý rok 2020 v počasí a přírodě vypadá jako nějaké přechodové období, kdy se přírodní živly (voda, oheň, vzduch a země) přetahují o vládu, situace je neustále nestabilní a časté změny symbolizuje právě větrné počasí. Nedaří se udržet vláhu (vodu) v zemi, převážně se vyskytuje jen ve vzduchu a na povrchu půdy. Klidná země se potřebuje hýbat (zemětřesení, sesuvy půdy). Teplo se objeví, přejde do extrému a zase rychle zmizí, přírodě však nijak neprospěje.

V únoru 2020kraluje: během jeho první poloviny rozpustilá zima, v druhé polovinězapózujesebejistá zima, kteráprchne po 23. únoru.

V dubnu 2020 kamna už vyhledávat nebudem a na sluníčku se zejména koncem dubna ohřejeme víc než v květnu. Pozdní mráz se vyřádí.

V březnu 2020 se ohřejeme na střídačku: nejdřív za kamny, pak i na sluníčku.

V květnu 2020 přijedou zdatní ledoví muži a my si užijeme studený a mokrý máj.