Klub mezihvezdami.cz

Z důvodu nové legislativy GDPR je nutná nová registrace. Přístupové údaje ze starší verze webu nejsou funkční.

Podmínky o ochraně osobních údajů najdete ...

POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Sagittarius
Sun in Sagittarius
2 degrees
Pisces
Moon in Pisces
27 degrees
First Quarter Moon
First Quarter Moon
9 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Panny na rok 2020

V roce 2020 se Panny mají po hmotné stránce dobře. Ve vylepšování financí a kariéry jim stále pomáhá trojice Saturn, Pluto a Uran. Bohužel, části tohoto znamení se do života vloudily duchovní i duševní zmatky, za kterými stojí působení Neptunu z Ryb.
 

Horoskop pro Panny na rok 2019

V roce 2019 Panny ve světských záležitostech vítězí, v duchovních tápou a v mravních klopýtají. Jak která skupinka. Do vylepšení peněz a kariéry mocně mluví Saturn, Pluto i Uran. Duchovní i duševní zmatky vyvolává Neptun z Ryb a navíc od 11/2018 do 12/2019 postupně všechny Panny budou mít pár týdnů, kdy si budou chtít usnadnit život, bohužel však příliš blízko k hranici zákona či dobrých mravů.
 

Panny 2017

Po většinu roku bude značná část Panen v pohodě, vyjma hrstky poblázněné Neptunem a skupinky přepracované a uštvané vlivem Saturnu. S podzimem se to trochu promění, Panny z první třetiny znamení podlehnou vášním a narození v prvních dnech znamení si okolo Vánoc vzpomenou, že by opravu měli tvrdě pracovat na své kariéře, a ostatní se k nim v průběhu roku 2018 přidají.
 

Horoskop pro Panny na rok 2018

Pannám se v roce 2018 daří tak nějak průměrně. Ti co se narodily až po 9. září se mají dobře po celý rok. Koncem roku se přestane dařit Pannám ze první třetiny znamení, zažijí si všelijaké nepříjemnosti s úřady či nařízenými. Obtížné období života, plné zmatků a ztrát zažijí Panny narozené mezi 3. a 9. zářím. Slunce vstupuje do znamení Panny v roce 2018 23. srpna v ranních hodinách a opouští jej 23.září ve 2:54 SEČ.