POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Cancer
Sun in Cancer
19 degrees
Libra
Moon in Libra
4 degrees
First Quarter Moon
First Quarter Moon
6 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Panny na rok 2022

Roku 2022 Panny navazují na své předchozí úspěchy ve sféře hmoty. Více než 2/3 zrozenců v tomto znamení bude mít neklidné ale vcelku úspěšné období. Jen Panny z konce znamení se budou muset ještě usilovat o vylepšování financí a kariéry, tam je k tomu vede, a tak trochu nutí Pluto. Uran nese skvělé nápady, jak cokoliv zužitkovat, jak lépe využít techniku, informace, jak si poradit s penězi i se společenskými změnami. Bohužel, také dává sklon jít do rizika při řešení problémů, a to Pannám zase trochu pocuchá nervy. Neptun nadále představuje zátěž pro Panny z poslední třetiny znamení. Nežádoucím způsobem jej podpoří vliv Jupitera, též z Ryb, na krátkou chvíli postupně všem přinese zmatek a někdy i nemoc. A tak si važme Saturna procházejícího znamením Vodnáře, který nyní nechává Panny na pokoji, až vstoupí do Ryb (2023), tak i ten bude zdrojem obtíží.
 

Horoskop pro Panny na rok 2021

Od roku 2021 Panny přestávají být mezi jedničkami ve vytváření hmotných statků. Ve vylepšování financí a kariéry jim pomáhá již jen Pluto a Uran. A to nejsou nejlepší pomocníci, Uran jde často do rizika a Pluto zase tlačí na výkonnost a to Panny znejisťuje a vyčerpává. Navíc k postupně se přesouvajícímu vlivu Neptuna z Ryb, který nyní obluzuje Panny z konce znamení, se při dává pro další skupinku Panen vliv Jupitera též z Ryb a, jak jistě vytušíte, je nepříznivý, matoucí a někdy i nemoci přinášející. A tak si važme Saturna procházejícího znamením Vodnáře, který nyní nechává Ryby na pokoji, až si na ně vzpomene, nebude to příjemné.
 

Horoskop pro Panny na rok 2020

V roce 2020 se Panny mají po hmotné stránce dobře. Ve vylepšování financí a kariéry jim stále pomáhá trojice Saturn, Pluto a Uran. Bohužel, části tohoto znamení se do života vloudily duchovní i duševní zmatky, za kterými stojí působení Neptunu z Ryb.
 

Horoskop pro Panny na rok 2019

V roce 2019 Panny ve světských záležitostech vítězí, v duchovních tápou a v mravních klopýtají. Jak která skupinka. Do vylepšení peněz a kariéry mocně mluví Saturn, Pluto i Uran. Duchovní i duševní zmatky vyvolává Neptun z Ryb a navíc od 11/2018 do 12/2019 postupně všechny Panny budou mít pár týdnů, kdy si budou chtít usnadnit život, bohužel však příliš blízko k hranici zákona či dobrých mravů.
 

Panny 2017

Po většinu roku bude značná část Panen v pohodě, vyjma hrstky poblázněné Neptunem a skupinky přepracované a uštvané vlivem Saturnu. S podzimem se to trochu promění, Panny z první třetiny znamení podlehnou vášním a narození v prvních dnech znamení si okolo Vánoc vzpomenou, že by opravu měli tvrdě pracovat na své kariéře, a ostatní se k nim v průběhu roku 2018 přidají.
 

Horoskop pro Panny na rok 2018

Pannám se v roce 2018 daří tak nějak průměrně. Ti co se narodily až po 9. září se mají dobře po celý rok. Koncem roku se přestane dařit Pannám ze první třetiny znamení, zažijí si všelijaké nepříjemnosti s úřady či nařízenými. Obtížné období života, plné zmatků a ztrát zažijí Panny narozené mezi 3. a 9. zářím. Slunce vstupuje do znamení Panny v roce 2018 23. srpna v ranních hodinách a opouští jej 23.září ve 2:54 SEČ.