Dlouhodobá předpověď počasí

Letošní červen je pro silné a odolné povahy, tolik změn a extrémů v jednom měsíci: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a navíc prudké ochlazení. Klimatizovaní změkčilci budou muset za ideálním počasím do zahraničí.

Červenec obdobně jako červen je rovněž kolotočem změn a extrémů: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a významné ochlazení

O dubnu se říká, že se o něj přetahuje Léto se Zimou. V roce 2019 bude Zima vyhrávat.

V roce 2019 si užijeme studený máj a ve stodole ráj.

Leden 2019jako řemen,přesně takový, jaký má být. Prostřídá se sněžení, mrazy i oblevy.

V listopadu, po sv. Martinu čekejte pravé šedivé dny, sychravé, zatažené a deštivé. Kdo je na to citlivý,ať už nachlazením nebo „depkami“, nesmí otálet s prevencí. Na více světla a mrazivý čistý vzduch si budeme muset ještě počkat.

Prosinec 2019 nebude patřit mezi pohledné: jen šeď všedních dnů, bláto i led, teploty kol nuly.

Říjen nás obdaruje babím létem i prvním mrazem a sněhem.

Srpen letos dopeče co červenec nedovařil, alespoň ve své první polovině. Ohřejte se, září už vám takovou příležitost nedá, byť je to ještě letní měsíc.

V únoru 2019 bude zimasilnějšínež v lednu,mrazy hlavně v první polovině, vydatné srážky v druhé. Kalamita v poslední třetině.

Září čekejme neveselé, uplakané, tam kde již dříve voda natropila škody, budou ve střehu a ochraňovat, co se dá. Ostatní na zahradě uklidí raději již koncem srpna, později to bude s čekáním na vhodné počasí.

Počasí pro rok 2019 stručně

Zima - Počasí na další zimu nám naznačuje horoskop zimního slunovratu – 21.12.2018 23:12, Praha.Oproti předchozí sezóně můžeme očekávat zimu 2018-2019 takovou, jaká má být. S dostatkem sněhu, mrazu i slunečních dní. Zpočátku ještě teplou, ale ono přituhne. Diskuse o globálním oteplování budou nahrazeny těmi o globálním ochlazování :-). Na podzim roku 2018 nakupte dětem pořádné zimní oblečení a k vánocům přidejte nové lyže, sáňky, boby, skútry a bůhvíco ještě bude v módě. Sobě pořiďte nebo oprašte běžky a vyrazte „na hory“ za chalupu. Kolem 500 m n.m. se občas už udrží sníh. 

Jaro - Počasí na jaro 2019 nám naznačuje horoskop jarní rovnodennosti – 20.3.2019 22:58, Praha. Jaro bude normální, začne na mokro a větrno, v nížinách a středních polohách déšť, na horách si protáhnou zimní sezónu. Voda však pracuje pro přírodu, ne pro člověka. Kde ji příliš omezoval, může lidem způsobit škody. Druhá část jara bude v oblíbeném aprílovém balení a rostoucí teploty většinu z nás potěší.

Je spousty otázek kolem počasí. Tedy kolem mojí astrologické předpovědi počasí.

Zkusím na ně odpovědět stručně:

  • astrologickou předpověď počasí jsem začala před lety psátkvůli předpovědi počasí na půl roku předem na vlastní dovolenou
  • astrologickou předpověď počasí počítám „na České Budějovice“ a ne např. na Prahu, jak je zvykem, protože takto mám laboratoř za oknem
  • astrologická předpověď počasí je stále zdarma
  • astrologickou předpověď počasí se může naučit každý