Dlouhodobá předpověď počasí

V březnu 2019 se s námi zima rozloučí. Příliš rychlé oteplování i jarní bouřky nevěstí nic dobrého, v další jarních měsících se opět ochladí.

V březnu 2020 se ohřejeme na střídačku: nejdřív za kamny, pak i na sluníčku.

Astrologická předpověď počasí na březen 2021

V březnu 2021 stále třímá v rukou žezlo paní Zima. Jaro už ale pilně trénuje a občas, když se Zima nedívá, i něco předvede.

Počasí na jaro 2021 nám naznačuje horoskop jarní rovnodennosti – 20.3.202110:37, Praha. Jaro budepřekvapivě nejblíže jaru dle fotek z kalendářů. Zpočátku studené, ale jen přiměřeně, deštivé, ale jen přiměřeně.Časem se přemění v jaro teplejší, půvabně rozkvetlé, sluncem často vylepšované. Jen jediné nám bude kazit dojem, ale to na fotkách obvykle není vidět.Vítr. Větrné až bouřlivé počasí nebude sice převládat, ale když se dostaví,psa ani kočku z domu nedostanete.

Letošní červen je pro silné a odolné povahy, tolik změn a extrémů v jednom měsíci: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a navíc prudké ochlazení. Klimatizovaní změkčilci budou muset za ideálním počasím do zahraničí.

Červen 2020 zpočátku, v době, kdy bude ještě podle kalendáře jaro, nás navnadí na horké léto, poté nám zchladí hlavy a v závěru slavnostně přestřihne pásku k vrtošivému létu.

Astrologická předpověď počasí na červen 2021

Červen 2021 nás provede od skoro letních dnů pozdního jara přes uplakané Medardovy dny po divoké bouřky počátku léta.

Počasí na léto 2021 nám naznačuje horoskop letního slunovratu – 21.6.202004:32 SEČ, Praha.Po přívětivém a přírodě příznivém jaru se dočkáme i vlídného léta. Někdo by jej nazval rozmarným, pro časté zalévací přeháňky a bouřky. Jiní příliš chladným, pro mnohem menší počet slunečních dnů, než tomu bylo v suchých letech. Většina bude spokojená, neboť léto přinese déšť i slunce v přiměřené míře.A nebojte se, dobrodružství s neblahými jevy letního počasísi užijeme i tak dost.

Červenec obdobně jako červen je rovněž kolotočem změn a extrémů: teplo až bouřky z horka, příliš mnoho srážek a významné ochlazení

Červenec nás už nepřekvapí ani vysokými teplotami ani prudkým ochlazením ani přívalovými srážkami, jen v nás vyvolá nepříjemný pocit, když to bude chtít udělat všechno najednou.

Astrologická předpověď počasí na červenec 2021

Červenec 2021 má mnoho podob: v první etapě vhrne do našich krajin jako divoký vítr, v druhé jako vlna veder, pak se zastaví, jako by zmrznul spolu s kroupami a v závěru nám vše v krátkém sestřihu zopakuje.

Počasí na léto 2021 nám naznačuje horoskop letního slunovratu – 21.6.2021 04:32 SEČ, Praha. Po přívětivém a přírodě příznivém jaru se dočkáme i vlídného léta. Někdo by jej nazval rozmarným, pro časté zalévací přeháňky a bouřky. Jiní příliš chladným, pro mnohem menší počet slunečních dnů, než tomu bylo v suchých letech. Většina bude spokojená, neboť léto přinese déšť i slunce v přiměřené míře. A nebojte se, dobrodružství s neblahými jevy letního počasí si užijeme i tak dost.

O dubnu se říká, že se o něj přetahuje Léto se Zimou. V roce 2019 bude Zima vyhrávat.

V dubnu 2020 kamna už vyhledávat nebudem a na sluníčku se zejména koncem dubna ohřejeme víc než v květnu. Pozdní mráz se vyřádí.

Astrologická předpověď počasí na duben 2021

V dubnu 2021 potkáme po řadě mrazivého, usměvavého, bouřlivého, klidného a zastydlého Apríla.

V roce 2019 si užijeme studený máj a ve stodole ráj.

V květnu 2020 přijedou zdatní ledoví muži a my si užijeme studený a mokrý máj.

Astrologická předpověď počasí na květen 2021

Květen 2021 nás nepřekvapí: v první půli studený a mokrý máj a ve druhé se připravujeme na léto.

Leden 2019jako řemen,přesně takový, jaký má být. Prostřídá se sněžení, mrazy i oblevy.

Leden 2020začne jako nemastný a neslaný,ale ve svém závěrubude mít mrazivý říz.

Astrologická předpověď počasí na leden2021

Leden 2021 nám ukáže, co vše zima dokáže.Pomáhejme si navzájem nezávisle na počasí.

Počasí na zimu 2020-2021 nám naznačuje horoskop zimního slunovratu – 21.12.202011:02,Praha.Zima začíná vstupem Slunce do znamení Kozoroha.Zimní sezóna 2020-2021 bude větrná a chladná, sněhu by mělo býti více než předchozích letech. Zato mrazy se objeví ve své největší síle za posledních 12, možná i více let

V listopadu, po sv. Martinu čekejte pravé šedivé dny, sychravé, zatažené a deštivé. Kdo je na to citlivý,ať už nachlazením nebo „depkami“, nesmí otálet s prevencí. Na více světla a mrazivý čistý vzduch si budeme muset ještě počkat.