Klub mezihvezdami.cz

Z důvodu nové legislativy GDPR je nutná nová registrace. Přístupové údaje ze starší verze webu nejsou funkční.

Podmínky o ochraně osobních údajů najdete ...

POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Sagittarius
Sun in Sagittarius
13 degrees
Taurus
Moon in Taurus
12 degrees
Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon
12 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Lvy na rok 2022

Rok 2022 již bude pro skupinu Lvů pestřejší: lidé narození v prostření části znamení Lva se bohužel ještě trápí v životní krizi. Svou nepřízní je pronásleduje Saturn i Uran. Narozené v závěru znamení to teprve čeká. Zato ti, kteří spatřili světlo světa v období, kdy Slunce prochází první třetinou znamení Lva už se z nejhoršího oklepali a mohou se směle pouštět do dalších plánů při příznivém působení Jupitera. Za štěstí můžeme považovat i to, že Neptun i Pluto nemají pro Lvy nepříznivý vliv. Ale ani příznivý. To v případě Pluta může být i výhodou.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2021

Rok 2021 bude dosti podobný roku 2020, pouze nepříjemnosti zasáhnou větší počet Lvů. Uranu z Býka pokračuje ve své destruktivní práci. Narozené mezi 22. červencem a 4. srpnem zase potrápí Saturn a na pár týdnů pozlobí i Jupiter. V dalších letech to postupně čeká i ostatní Lvy.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2020

Rokem 2020 se Lvům obrací karta z úspěšných let do životní nepohody. Týká se sice zatím pouze první třetiny znamení a velmi nepříjemného vlivu Uranu z Býka. Ovšem koncem roku, v prosinci, se pro narozené 22.-24. července k němu přidají i Jupiter a Saturn. Jupiter Vám pokazí náladu jen krátce, ale na nepříznivé působení Saturnu se raději duševně připravte předem, bývá to čas krizí a omezení. A samozřejmě, v dalších letech ti postupně čeká všechny Lvy.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2019

Naprostou většinu Lvů čeká v roce 2019 pohodový rok. Stejně jako loni obávaní „bubáci“: Saturn, Neptun či Pluto nemají na jejich Slunce vliv. Ani nepomáhají, ani neškodí. Štěstí přeje dvěma třetinám Lvů Jupiter. Jen Uran vyvolá rozporuplné pocity. Poslední šťastlivce z konce znamení obdaří skvělými nápady a odvahou k realizaci a naopak od března začne Lvy rok po roku, skupinku po skupince znejisťovat v oblasti hmotných záležitostí a majetku. Též se jim to odrazí na zdraví. Tento vliv zasáhne poslední Lvi v roce 2025, mezitím se neblaze dotkne postupně všech.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2018

Lvi jako skupina jsou na tom v roce 2018 velmi dobře proti jiným znamením. Obávaní „bubáci“: Saturn, Neptun či Pluto nemají na jejich Slunce vliv. Ani nepomáhají, ani neškodí. Uran naopak velmi dobře napomáhá poslední skupince Lvů k sebeprosazení, k realizaci neobvyklých plánů, pouze však do jara a samotném závěru roku. Štěstí donese Jupiter v závěru roku Lvům z počátku znamení. Naopak většinu Lvů po většinu roku potrápí, avšak ze znamení Štíra. Naštěstí jsou problémy s Jupiterovým vlivem obvykle dobře překonatelné. Převratnou novinkou roku je vstup Uranu do znamení Býka, odkud škodí nejen Lvům. Převratnou doslova, protože bude převracet majetkové poměry! V roce 2018 ovlivní jen hrstku Lvů na počátku znamení.
 

Lvi 2017

Lvi patří k nejvíce obdařeným znamením roku 2017. Většina planet je jim ku prospěchu. Pluto se staví neutrálně. Uran a Saturn vydatně pomáhají Lvům z poslední třetiny znamení. Uran z nich dělá génie schopné dobře prosadit své nápady. Saturn povzbuzuje k dotahování do konce, k preciznosti a odpovědnosti. To by bylo s podivem, aby se velké plány neuskutečnily. Problémy vyvolává pouze Jupiter a to více než polovině Lvů. Většinou se budou týkat zdraví a vztahů. A přidává se k němu Mars, který krátkodobě může ubrat sil. Slunce roce 2017 vstupuje Slunce do znamení Lva 22.července ve 16:15 odpoledne.