POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Taurus
Sun in Taurus
25 degrees
Libra
Moon in Libra
0 degrees
Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon
9 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Lvy na rok 2022

Rok 2022 již bude pro skupinu Lvů pestřejší: lidé narození v prostření části znamení Lva se bohužel ještě trápí v životní krizi. Svou nepřízní je pronásleduje Saturn i Uran. Narozené v závěru znamení to teprve čeká. Zato ti, kteří spatřili světlo světa v období, kdy Slunce prochází první třetinou znamení Lva už se z nejhoršího oklepali a mohou se směle pouštět do dalších plánů při příznivém působení Jupitera. Za štěstí můžeme považovat i to, že Neptun i Pluto nemají pro Lvy nepříznivý vliv. Ale ani příznivý. To v případě Pluta může být i výhodou.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2021

Rok 2021 bude dosti podobný roku 2020, pouze nepříjemnosti zasáhnou větší počet Lvů. Uranu z Býka pokračuje ve své destruktivní práci. Narozené mezi 22. červencem a 4. srpnem zase potrápí Saturn a na pár týdnů pozlobí i Jupiter. V dalších letech to postupně čeká i ostatní Lvy.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2020

Rokem 2020 se Lvům obrací karta z úspěšných let do životní nepohody. Týká se sice zatím pouze první třetiny znamení a velmi nepříjemného vlivu Uranu z Býka. Ovšem koncem roku, v prosinci, se pro narozené 22.-24. července k němu přidají i Jupiter a Saturn. Jupiter Vám pokazí náladu jen krátce, ale na nepříznivé působení Saturnu se raději duševně připravte předem, bývá to čas krizí a omezení. A samozřejmě, v dalších letech ti postupně čeká všechny Lvy.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2019

Naprostou většinu Lvů čeká v roce 2019 pohodový rok. Stejně jako loni obávaní „bubáci“: Saturn, Neptun či Pluto nemají na jejich Slunce vliv. Ani nepomáhají, ani neškodí. Štěstí přeje dvěma třetinám Lvů Jupiter. Jen Uran vyvolá rozporuplné pocity. Poslední šťastlivce z konce znamení obdaří skvělými nápady a odvahou k realizaci a naopak od března začne Lvy rok po roku, skupinku po skupince znejisťovat v oblasti hmotných záležitostí a majetku. Též se jim to odrazí na zdraví. Tento vliv zasáhne poslední Lvi v roce 2025, mezitím se neblaze dotkne postupně všech.
 

Horoskop pro Lvy na rok 2018

Lvi jako skupina jsou na tom v roce 2018 velmi dobře proti jiným znamením. Obávaní „bubáci“: Saturn, Neptun či Pluto nemají na jejich Slunce vliv. Ani nepomáhají, ani neškodí. Uran naopak velmi dobře napomáhá poslední skupince Lvů k sebeprosazení, k realizaci neobvyklých plánů, pouze však do jara a samotném závěru roku. Štěstí donese Jupiter v závěru roku Lvům z počátku znamení. Naopak většinu Lvů po většinu roku potrápí, avšak ze znamení Štíra. Naštěstí jsou problémy s Jupiterovým vlivem obvykle dobře překonatelné. Převratnou novinkou roku je vstup Uranu do znamení Býka, odkud škodí nejen Lvům. Převratnou doslova, protože bude převracet majetkové poměry! V roce 2018 ovlivní jen hrstku Lvů na počátku znamení.
 

Lvi 2017

Lvi patří k nejvíce obdařeným znamením roku 2017. Většina planet je jim ku prospěchu. Pluto se staví neutrálně. Uran a Saturn vydatně pomáhají Lvům z poslední třetiny znamení. Uran z nich dělá génie schopné dobře prosadit své nápady. Saturn povzbuzuje k dotahování do konce, k preciznosti a odpovědnosti. To by bylo s podivem, aby se velké plány neuskutečnily. Problémy vyvolává pouze Jupiter a to více než polovině Lvů. Většinou se budou týkat zdraví a vztahů. A přidává se k němu Mars, který krátkodobě může ubrat sil. Slunce roce 2017 vstupuje Slunce do znamení Lva 22.července ve 16:15 odpoledne.