POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Aries
Sun in Aries
25 degrees
Leo
Moon in Leo
16 degrees
First Quarter Moon
First Quarter Moon
8 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Vodnáře na rok 2022

Většina Vodnářů zažije v roce 2022 nějaké šťastné životní období. První část znamení pod příznivým vlivem Jupiteru, prostřední část získává vlivem přízně Saturna ve Vodnáři, v některých případech je však Saturn příliš nesnesitelný učitel, jeho smysl pro pořádek a řád může být pro některé Vodnáře příliš tvrdý. Ostatní jej naopak využijí ke svému vzestupu. Jen malá část narozených mezi 31. lednem a 9. únorem zažívá zvraty vlivem Uranu v Býku. Ten umí potrápit především ohledně finanční situace a zdraví.
 

Horoskop pro Vodnáře na rok 2021

V roce 2021 si většina Vodnářů prožije kousek toho svého životního štěstíčka. Nahlédněte do svých srdcí a do svých individuálních horoskopů, ať se dozvíte, v které oblasti života Vás čeká. Pouze Vodnáři narození mezi 26. lednem a 5. únorem si dávají pozor na Uran. Tento extravagantní novátor působící nyní ze znamení Býka totiž výrazně jim ovlivňuje zdraví a majetek. Saturn, pro ostatní přísný a studený učitel, Vodnářům jen prospěje. Pomůže jim vylepšit a upevnit pravidla a řád v jejich všedních i svátečních dnech a dočkají se spravedlnosti, zadostiučinění a možná i společenského respektu. Pokud ovšem patříte k Vodnářům, kteří se Saturnem již dříve nevycházeli dobře (viz Vás nativní horoskop), můžete čekat spíše problémy.
 

Horoskop pro Vodnáře na rok 2020

Po většinu času bude rok 2020 opět bez velkých změn a vzrušení. Pouze Vodnáři narození mezi 22. a 30. lednem si užijí překvapení a změn, které jim nachystá Uran. Mohou být i nepříjemná a z jakékoliv oblasti života: nejcitlivější bude zdraví a majetek. Ale v samém závěru roku vyzkouší první Vodnáři vlivem Jupitera čerstvý vítr do plachet v podobě šťastných událostí a trochu spravedlnosti a (nového/staronového) řádu vlivem Saturnu. V obou případech na něco podobného už delší čas čekali.
 

Horoskop pro Vodnáře na rok 2019

Pro Vodnáře je rok 2019 spíše nudným a šedivým rokem. Nesouhlasili by pouze narození ze začátku znamení. Těm připraví překvapení Uran. Mohou být i nepříjemná a z jakékoliv oblasti života: nejcitlivější bude zdraví a majetek. To jim ostatní jistě závidět nebudu. Únoroví Vodnáři se během tohoto roku užijí krátké přízně Jupitera. Naopak od roku 2020 začínají (postupně všem) Vodnářům po všech stránkách zajímavé časy, máte se na co těšit.
 

Vodnáři 2017

Vodnáři ač věčně nespokojení, jsou v roce 2017 jedním z nejšťastnějších znamení roku. Obávaný Saturn jim pomáhá k úspěchům, byť to není bez práce, Uran je správně hecuje. Jen Jupiter nejdřív pomáhá a pak škodí. Neptun a Pluto nepřekáží. Slunce v roce 2017 vstupuje do znamení Vodnáře 19. ledna ve 22:23 večer.
 

Horoskop pro Vodnáře na rok 2018

Vodnářům od roku 2018 začínají nezvyklé roky. Uran (vládce znamení Vodnáře) vstoupí do Býka a přestane podporovat svoje chráněnce. Naopak bude jim i škodit, ne neustále, ne všem najednou, ale přesto významně. Vodnáři jsou citliví na změny ve společnosti, na omezení svobody a často podceňují práci s hmotnými statky a moc peněz. Uran v Býku vytáhne do centra dění právě tato témata. Saturn jako původní vládce Vodnáře – předtím, než byl objeven Uran, bude putovat svým domovským znamením Kozoroha a vykrystalizují staronová pravidla pro úspěch a společenskou vážnost, přitvrdí se. Atmosféra ve společnosti bude nasycena ctižádostí, extrémní cílevědomostí a touhou po úspěchu. Ceněné jsou pouze moc, peníze a zisk. Vpřed tak trochu přes mrtvoly. To vodnářským humanistům rovněž nesedí. Odmítají úspěchu podřídit vše, zejména pak ideál svobody. „Shodou okolností“ na tomto tématu nevybíravým způsobem již déle pracuje Pluto; jeho vliv pociťuje celá lidská společnost. Ani Jupiter Vodnáře neušetří, tedy rozhodně ne do listopadu 2018. Přinese jim potíže v sexu, mnohdy podložené nemocemi těla a nepříliš veselé myšlenky na témata hranice mezi životem a smrtí, smrt, posmrtný život a život či spíše existence za extrémních podmínek. Alespoň od listopadu Jupiter začne opět pomáhat. Zbývá Neptun v Rybách, jenž neuškodí a pomůže jenom málo.