pondělí, 29 červen 2015 00:00

Horoskop zaměřený na PENÍZE A PODNIKÁNÍ

Napsal(a)

Jedná se o dílčí výklad osobního (nativního) horoskopu, který je jinak může být součástí výkladu kompletního osobního horoskopu.

Horoskop představuje astrologickými metodami zjištěný soubor dispozic a osobnostních kvalit pro úspěch v oblasti podnikání obecně. Vytipování vhodných oblastí podnikání v souladu s osobnostními předpoklady a zájmy, případně vývoj a tendence v průběhu života. Tento horoskop by Vám měl pomoci k uvědomění si Vašich schopností a vlastností (i dosud přehlížených či podceňovaných) a následně širokých možností Vaší osoby pro získání spokojenosti a žádoucího vývoje v oblasti podnikání a financí. Věnovat se budeme především schopnosti práce s penězi a materiálními hodnotami, charakteristice obchodních vztahů, které máte tendenci vytvářet. Nastíním možnosti zlepšení v této oblasti s využitím a rozvojem stávajícího spektra Vašich osobních vlastností.

Horoskop zaměřený na finance a podnikání obsahuje:

  • Osobní výklad (min. 1 hodina) s holistickým přístupem ke člověku. V průběhu výkladu horoskopu je kladen důraz na co nejpřesnější pochopení jednotlivostí tak i horoskopu jako celku budoucím „majitelem horoskopu“. Dále je kladen důraz uvědomění si vlastní zodpovědnosti za využití všech informací ke zkvalitnění vlastního života.
  • Přehled rizikových a příznivých období v průběhu ekonomicky aktivního života, podrobněji sledované období je vhodné předem zdůraznit při objednávce.
  • Vhodné termíny pro: počátek či změny v podnikání, otevření obchodu, pobočky a podobně příznivé/nepříznivé termíny pro práci s penězi či spekulace. Sledované období je třeba dohodnout při objednávce..

Cena: 600 Kč

Výklad je vždy z očí do očí, osobně či na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

Bonus: V ceně je následná konzultace 30 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.


Upozornění: Dočasně, do 23.9.2023, pozastavuji příjem objednávek od nových klientů. Zákazníci, kteří již nějaký horoskop ode mne mají vyložený, objednávají dál, dle svých potřeb a zvyklostí


OBJEDNAT HOROSKOP

Co se bude dít, až si objednáte

Číst 4577 krát Naposledy změněno neděle, 30 červenec 2023 05:42

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 94413 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Filtr akcí