pátek, 03 červenec 2015 00:00

Horoskop zaměřený na VZTAHY

Napsal(a)

Jedná se o dílčí výklad osobního (nativního) horoskopu, který je jinak součástí výkladu kompletního osobního horoskopu.

Vztahový horoskop představuje astrologickými metodami zjištěný soubor dispozic a osobnostních kvalit pro vytváření vztahů. Často žádaným je vztah muž – žena, ale i další varianty tohoto horoskopu jsou vhodné pro řešení vztahů rodič-dítě, vztahy ve škole, na pracovišti. V objednávce určete jaký typ vztahu chcete vyložit, věnovat dílčí výklad je možno jen jednomu typu.

V průběhu osobního (či skype apod.) výkladu se budeme věnovat pouze Vašim schopnostem a příležitostem vytvářet vztahy. Dozvíte se, jaký typ mužů/žen je Vám osudem a jaký Vás přitahuje, je-li to v souladu. Jací/Jaké muži/ženy jsou pro Vás vhodní/é pro manželství či trvalý partnerský vztah. Připomenu Vám, případně Vám pomohu objevit, co od vztahu očekáváte a co do něj naopak přinášíte. Dozvíte se rizika ve Vašich vztazích a jak jim předcházet. Dotkneme se také problémů týkajících se i dětí, peněz, společného bydlení, vlivu původní rodiny a okolí vždy, pokud nějak významně Vaše vztahy ovlivňují. Projdeme si podrobně Vaši minulost i budoucnost ve vztazích. Výhled vyložím minimálně na 1 rok.

Horoskop zaměřený na VZTAH obsahuje:

Osobní výklad (min. 1 hodina) s holistickým přístupem ke člověku. V průběhu výkladu horoskopu je kladen důraz na co nejpřesnější pochopení jednotlivostí tak i horoskopu jako celku budoucím „majitelem horoskopu“. Dále je kladen důraz uvědomění si vlastní zodpovědnosti za využití všech informací ke zkvalitnění vlastního života.

Přehled rizikových a příznivých období v průběhu života, podrobněji sledované období je vhodné předem zdůraznit při objednávce.

Vhodné termíny pro: nalezení spřízněné duše pro milostný vztah, získání trvalého vztahu, zlepšení stávajícího partnerského vztahu apod.

Podmínka při objednávce: Nevykládám horoskop tzv. třetí osoby, pokud není osobně přítomna nebo nedala k výkladu písemný souhlas (vyjma dětí do 10-12 let, pokud se ptá matka). To znamená vše, co potřebujete Vy k životu a tedy vše, co potřebuji já k výkladu, je již obsaženo ve Vašem horoskopu tj. nepotřebuji k výkladu Vašich šancí na dobrý vztah žádná další osobní data (např. Vašich milenců či milenek :-)), prosím posílejte s objednávkou pouze Vaše osobní data. Pokud Vás nutkání objednat si výklad, ve kterém se budete snažit získat informace o někom jiném než o sobě, neopustí a získané informace budete využívat jinak než ke kultivaci vlastní osoby, upozorňuji, že takové jednání bude mít na Vás karmický dopad.

Pokud si chcete objednat s partnerem společně, je tu pro Vás PARTNERSKÝ horoskop.

Cena: 600 Kč

Výklad je vždy z očí do očí, osobně či na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

Bonus: V ceně je následná konzultace 30 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.


Upozornění: Dočasně, do 23.9.2023, pozastavuji příjem objednávek od nových klientů. Zákazníci, kteří již nějaký horoskop ode mne mají vyložený, objednávají dál, dle svých potřeb a zvyklostí


 OBJEDNAT HOROSKOP

Co se bude dít, až si objednáte

Číst 5143 krát Naposledy změněno neděle, 30 červenec 2023 09:59
Více z této kategorie: Horoskop pro pár - PARTNERSKÝ »

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 200767 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Filtr akcí