POZICE SLUNCE A MĚSÍCE

Gemini
Sun in Gemini
25 degrees
Scorpio
Moon in Scorpio
1 degree
Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon
10 days old
Powered by Saxum

Horoskop pro Střelce na rok 2022

I v roce 2022 bude mít Saturn příznivý vliv na život dalších Střelců, pomůže jim překonat chaos a vnést do všedních i svátečních dnů pořádek a řád. Zmatky až chaos ještě trochu zasáhnou Střelce z poslední třetiny znamení, kteří zůstávají pro vlivem Neptuna z Ryb. A celé znamení si v tomto roce zažije poblouznění působením Jupitera z Ryb. Naštěstí na jednotlivce to bude krátce, jen 2-3 týdny, ale i tak si na sebe dávejte pozor. Pluto i Uran již delší dobu nemají na Střelce vliv a také nějaký čas to tak zůstane.
 

Horoskop pro Střelce na rok 2021

Vlivem Saturna v roce 2021 si dá život do pořádku značná část Střelců. Zmatky až chaos naopak prožívají Střelci z poslední třetiny znamení působením Neptuna z Ryb. Letos další malou skupinku rozhodí Jupiter z Ryb. Kdo by nebyl dezorientovaný, když mu Jupiter chvíli pomáhá z Vodnáře a chvíli škodí z Ryb. Pluto i Uran naštěstí nemají nyní na Střelce vliv.
 

Horoskop pro Střelce na rok 2020

Po většinu roku 2020 mají Střelci pohodu, někteří koncem roku i štěstí. Výjimku tvoří malá skupinka, dosti rozhozená působením Neptuna. Pluto i Uran nemají na Střelce vliv. Zato Jupiter a Saturn pomohou k rozvoji Střelců, v důsledku čehož jim do budoucna zlepší život.
 

Horoskop pro Střelce na rok 2019

V roce 2019 mají Střelci pohodu, mnozí dokonce štěstí. Výjimku tvoří malá skupinka dosti rozhozená působením Neptuna. Uran ještě pomůže, ale bude to naposledy na delší řádku let. Pluto i Saturn nechávají Střelce na pokoji a zajímat se o jejich vliv bude třeba až za víc než rok (u Saturna) a za 5 let u Pluta a oba pak začnou pomáhat. S takovými dobrými vyhlídkami se problémy s Neptunem dají překonat. Slunce vstupuje do znamení Střelce v roce 2019 22.listopadu 15:59 SEČ a opouští jej 22. prosince 5:19 SEČ.
 

Střelci 2017

Pro víc než třetinu Střelců bude rok 2017 velmi náročný. Ostatní si „sedmnáctku“ užijí v přiměřeném pokroku v mezích zákona. Zatímco Uran s Jupiterem násobí možnosti k seznamování i obchodním kontaktům a zvýrazňují sklony Střelců k flirtu a nevěrám, Saturn vede svoje žáky narozené na konci znamení k poctivě odvedené práci, k serióznímu životnímu postoji, ke spolehlivosti. To bude pro dané Střelce silná káva či spíše čili papričky. Hrstka Střelců narozených kolem poloviny znamení se lehce „zblázní“ a některým z nich to bude trvat i déle, než opět přijdou k rozumu.
 

Horoskop pro Střelce na rok 2018

Střelci v roce 2018 zažívají prázdniny a dovolenou od životních trablí, konečně si oddechnou od neustálého proškolování „Saturnského standardu“. Asi už jsou velmi spolehliví, přesní a dochvilní :-). Po nocích je může strašit už jen Neptun. Jupiter se naopak koncem roku projeví jako dobroděj a nadělí hromadu štěstí a darů nejen pod stromeček. Uran ještě pomůže, ale bude to naposledy na delší řádku let. Pluto si jich vytrvale nevšímá a zajímat se o jeho vliv bude třeba až za 6 let.