středa, 21 listopad 2012 00:00

Co se bude dít, až si objednáte

Napsal(a)
Při výkladu horoskopu Při výkladu horoskopu

Ozvu se Vám v nejbližší možné době e-mailem, abychom si domluvili termín a formu našeho setkání. Jsem připravená se s Vámi sejít a pomoci Vám řešit Vaše problémy během 7-14 dnů od objednávky (vyjma dovolených, svátků a času, kdy jsem na obchodních cestách za astrologií :) a podobně).

Do té doby než se setkáme:

Pro vypracování horoskopu jsou důležité 3 údaje: DATUM, MÍSTO A ČAS Vašeho narození, pokud jste mi je již nezaslal/a. Zjistěte si, jak nejpřesněji dovedete, svůj čas narození. Neočekávejte velkou přesnost od svědecké výpovědi Vaší matky ani od lékařských záznamů. Pro nikoho z nich nebyl důležitý Váš čas narození ale Vaše zdraví. Díky tomuto jejich postoji jste dnes na světě :)).

  • k času uveďte zdroj informace (matka, lékařské záznamy, již jednou zpracovávaný horoskop, ...)

  • vhodné, pokud jsou opravdu známy, jsou informace o těhotenství a Vašem porodu, donošenost/normální délka těhotenství/nedonošenost, přenášení, porod přirozený nebo císařským řezem, případně jiné neobvyklosti – například neznámý datum narození nebo adopce a pod....) Nic z toho nemusíte prozrazovat, pokud nechcete, pak se ale musíme soustředit na:

  • připravte si pár důležitých událostí ve Vašem životě i s datem oné události (svatba, narození dítěte, stěhování, rozvod, úraz, nehoda, neobvyklá nemoc, případně hospitalizace. Zahájení, dokončení studia, nástup do nového zaměstnání, …). Cokoliv, co si pamatujete nebo dokážete dohledat datum.

Domluvíme si termín setkání, dle Vašich možností. Pro maximální přesnost „přenosu dat“, pro to, abych věděla, že opravdu rozumíte tomu, co a jak říkám, v takovém rozsahu, jak to myslím, dávám přednost osobnímu setkání „z očí do očí“. Dává mi to šanci zareagovat a dovysvětlit, když v očích vidím otazníky i když hlava kývá a ústa potvrzují, že rozumí …. Při komplikacích s cestováním – např. Váš dlouhodobý pobyt v zahraničí, je možné domluvit se na výkladu prostřednictví služby skype.

Zvolte:

  • osobní setkánína Hosíně – u mě doma – vařím skvělý zelený čaj a občas i upeču nějakou tu bábovku :)

  • osobní setkání v Českých Budějovicích – mám tam pár spřízněných duší a míst, kde se svými klienty obvykle setkávám, taková příležitostná pracovna

  • setkání po skype

  • naplánujete si výlet na Hlubokou nad Vltavou a po prohlídce zámku se zastavíte u mne na Hosíně (3 km)

Při volbě osobního setkání na Hosíně nebo v ČB požaduji 50 % zálohu předem na č. ú. 2700381704. Při volbě setkání po skype požaduji 100 % zálohu předem tamtéž.

V případě Vaší neúčasti z důvodů nemoci či vyšší moci, převedu Vaši zálohu na nejbližší další Vámi zvolený termín. V případě, že bych sama musela z obdobných důvodů setkání odvolat, samozřejmě vrátím zálohu v plné výši.

Těším se na setkání s Vámi

Anna Ambrozová

Číst 3150 krát Naposledy změněno neděle, 04 únor 2018 09:32

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 200729 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Filtr akcí