×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 718
pondělí, 28 srpen 2017 09:38

Astrologická předpověď počasí na prosinec 2017

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V prosinci k nám zavítá paní Zima, bohužel na začátku měsíce a ne na jeho konci. Vánoce budou jako obvykle neromantické. Budeme si muset vánoční náladu nachytat všichni sami pěkně doma. Tak hezké červené, zelené, trochu bílé a hlavně voňavé, ŠŤASTNÉ A SPOKOJENÉ.

Počasí na podzim 2017 nám naznačuje horoskop podzimní rovnodennosti – 22.9.2017 22:02, Praha. Podzim nám léto trochu vynahradí, bude slunečný, suchý a větrný. V závěru podzimu bude deštivo, což opět prospěje přírodě. Podzim nám končí až v prosinci vstupem Slunce do znamení Kozoroha.


26.11. - 3.12.2017 – Období ochlazení a drobných avšak vytrvalých srážek

od 28.11. teplo a zatím příjemně

od 30.11. výraznější ochlazení, přeháňky dešťové se sněhem, sněhové

od 2.12. proměnlivá oblačnost a časté přeháňky


V neděli 3.12. 2017 v 15 hodin povídám na téma Jaký bude rok 2018?

na výstavě Minerva v Michnově paláci. Určitě přijďte!


3.12. - 10.12.2017 – Období proměnlivé

od 4.12. nestálé počasí s proměnlivou oblačností s možností srážek

od 6.12. vyjasnění, v odpoledních hodinách i slunečno

od 9.12. opětovné ochlazení, návrat přeháněk

10. 12. - 18. 12. 2017 – Období chladné možná i se sněhem

od 10.12. chladno a poloslunečno

od 13.12. vydatné srážky, nejspíše i sněhové


14.12.2017 V Českých Budějovicích od 18:30 hodin povídám na téma JAKÝ BUDE ROK 2018


od 16. 12. vyšší oblačnost, ustávající srážky, oteplení

18. 12. - 26. 12. 2017 – Období teplotních výkyvů

od 18.12. ochlazení až mrazy

od 21.12. vyjasnění, velmi chladno

21.12.2017 v 17:28 vstoupí Slunce do znamení Kozoroha, a věřte-nevěřte, nastává zima

od 23.12. vydatné srážky

od 26.12. oteplování

26.12. 2017 - 2.1.2018 – Období větrné a proměnlivé a spíše podzimní než zimní

od 28.12. pod nohama zakřupe, možná sníh, možná led

od 30.12. větrné a polojasné proměnlivo s přeháňkami

od 1.1. 2018 větru méně, slunce více, srážek více, než jsme čekali


Přečtěte si také horoskop na rok 2018! Nyní pro Býky, Vodnáře, Lvy, Panny, Štíry a Střelce.


Předpověď je zpracovávána pomocí astrologických metod pro Českobudějovicko. Vzhledem k nevelké rozloze ČR je použitelná většinou pro celé území České republiky. Někdy mírně překračuje hranice a to nejen států :-). Pro zábavu, poučení i praktické využití zpracovala Anna Ambrozová 25.7.2017, zveřejněno 28.8.2017.

Číst 9612 krát Naposledy změněno středa, 01 listopad 2017 15:38

Související položky (podle značky)

 • Horoskop pro Panny na rok 2018

  Pannám se v roce 2018 daří tak nějak průměrně. Ti co se narodily až po 9. září se mají dobře po celý rok. Koncem roku se přestane dařit Pannám ze první třetiny znamení, zažijí si všelijaké nepříjemnosti s úřady či nařízenými. Obtížné období života, plné zmatků a ztrát zažijí Panny narozené mezi 3. a 9. zářím. Slunce vstupuje do znamení Panny v roce 2018 23. srpna v ranních hodinách a opouští jej 23.září ve 2:54 SEČ.

  Podrobně:

  Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

  Vlivy pomalých planet

  vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

  P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

  Jupiter ve Štíru přinese Pannám štěstí a sexuální apetit

  Týká se období od počátku roku do 8. 11. 2018 a Panen narozených 5. až 22. září. V listopadu vstoupí Jupiter do znamení Střelce a bude Pannám naopak život ovlivňovat nepříjemně. Užívejte života, dokud to jde.

  Nebude to sice na dlouho, působení Jupitera je 2-3 týdny na jednotlivce, ale bude to stát za to. Bude to dobrý čas na dovolenou, zajet si k moři nebo někam na tajemná místa planety, hodně číst: mystiku, psychologii... nebo se rovnou zapsat do kurzů tantry :-). Pokud to váš nativní horoskop dovoluje, můžete využít dočasné nadměrné obdaření intuicí i ke koupi losu a malé výhře v loterii. Milé Panny je to skutečná dovolená „od života“. Rychle si ji užijte, protože v závěsu za působením Jupitera vás zaměstná Saturn a nechá vás bez oddychu pracovat na vaší kariéře. I když vám bude pomáhat, bez pilné práce se to neobejde, viz níže.

  Jupiter ve Střelci znamená pro Panny nepříjemnosti

  Týká se období od 8. 11. 2018 a Panen narozených od cca 23. srpna do 3. září Jupiter putuje znamením Střelce až do 2. 12. 2019.

  Až v závěru roku 2018 Jupiter procházející znamením Střelce zkomplikuje Pannám život. Půjde především o přepracování a zdravotní potíže. Mohou nastat i komplikace při studiu a na cestách. Vyhýbejte se jednání s cizinci a na úřadech. Nevěřte lidem, kteří se vám představí jako lidé žijící duchovním životem a navíc by vám chtěli říkat, jaká je pro vás ta správná duchovní cesta. Prostě se jim jen dočasně vyhýbejte, ono je to s časem přejde. Zdravotní a cestovatelské problémy mohou spolu souviset a zasáhnou citlivou část vašeho zdraví a tím je zažívání. Hlídejte si, co jíte více než kdy jindy, dávejte pozor na svá játra a infekce střev, vyhněte se exotickému koření a cizokrajným jídlům obecně.

  Saturn v Kozorohu rozběhne Pannám kariéru

  Týká se období od 20. prosince 2017, v roce 2018 má vliv na Panny narozené cca 23. srpna do 3. září.

  Milé Panny z kraje znamení, už jste si planetární postrkování v kariéře zažily prostřednictvím působení Pluta, pamatujete v letech 2008 až 2009. Pokud se vám v té době nepodařilo uspět, nic si z toho nedělejte, ostatně působení Pluta je vždy takové dvojsečné, někdy až hraničící s pomocí samotného vládce podsvětí :-).  To Saturn je jiný kabrňák a nenabízí žádné draho zaplacené zkratky a výhody. Chce jen vytrvalost, poctivost, neskutečnou pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Tak to máte z poloviny vyhráno, neboť tyto vlastnosti máte ve vínku od narození, jen vám chybí výdrž, dotahování do konce a trocha toho sebevědomí k aspiraci na velké cíle. Právě s tím však přispěje Saturn. Co se týká práce, kariéry či společenské vážnosti máte nalajnováno, již stačí jen tvrdě pracovat.

  Saturn, bohužel, nemá příznivý vliv zároveň i na peníze, budete si muset na ně počkat cca 2 roky. Také není Saturn zrovna zlepšovatelem vztahů, spíše můžete očekávat mírné ochlazení v důsledku zaměření na práci. Podporuje ale vztahy trvalé, seriózní, byť tak trochu „sňatky z rozumu“. Toho se nemusíte bát, pro vášeň se opět časy najdou. V této době bude stačit, že to obě strany myslí vážně a poctivě.

  Uran ze znamení Berana nijak Panny nevzrušuje

  Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019. V Býku už Panny zajímat bude.

  Uran z Býka inspiruje k originálním a současně i praktickým řešením

  Týká se období od 15. května do 6. listopadu a znovu od 6. 3. 2019 a Panen narozených 23. až 25. srpna.

  Ovšem takový Uran v Býku, to je pro Panny jiná písnička. Pod jeho vlivem budou Panny sršet nápady a všechny budou praktické, proveditelné a přinášející užitek či dokonce rovnou zisk. V daném čase budou z Panen zaměstnanci k nezaplacení. Panny, slyšíte to? S čímkoliv přijdete, nechte si to pořádně zaplatit. Žádná vrozená skromnost a radost z pomoci druhým. Prostě si o větší peníze řekněte. Zaměstnavatel na vašich vylepšeních vydělá nebo uspoří mnohonásobně více. Doma nebo v oblasti vašich zálib můžete působit stejně. Je prostě čas vše kolem sebe vylepšit a zařídit, aby vše bylo maximálně funkční, aby z toho byl zisk. Nebojte se investovat, samozřejmě podle vašeho: po důkladné analýze, po troškách, mírně opatrnicky, ale vězte, že budete vědět přesně do čeho a kdy ještě před důkladnou analýzou. Prostě budete mít na to v daném čase čich, intuici či co je to za smysl. Ve vztazích Uranův vliv tolik nepocítíte, ale s odkazem na znamení Býka asi rozšíříte svoji paletu zdravých jídel o nové pokrmy, velmi chutné a s účinkem na zvýšení libida :-). Ve spolupráci s Jupiterem ze Štíra se to pravděpodobně odrazí i na vašich nečekaně pěkných milostných zážitcích. Je prostě třeba přicházet s něčím novým a zdravě vylepšovat i v této oblasti :-). Též můžete využít vliv Urana na vylepšení svého zdraví, půjde o náhlý nápad, vhled, jak by to mohlo zafungovat, jak odstranit starý problém, možná jde o nějaký zlozvyk, v novém prostředí či v nové situaci staré problémy odezní jakoby sami sebou. Na vás bude si toho povšimnout a přijít na to, kde byla chyba a zbavit se jí. Buďte pozorní a věřte si, v oblasti péče o vlastní zdraví a zdraví bližních jste jedničky.

  Neptun z Ryb deaktivuje Pannám zdravý selský rozum

  Týká se Panen narozených cca od 3. do 9. září. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb. Je v něm již od roku 2011, Pannám bohužel škodí, každý rok však jiné skupince. Znamením Ryb bude putovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana. A dá Pannám pokoj.

  Nepříznivý Neptun vnáší chaos do života jím zasažených jedinců. Často svoje oběti mate a oklamává. Rozlišit podvod od poctivého jednání bude pro výše uvedené Panny obtížné. V otázkách finančních se mohou obrátit na své dobré přátele a staré známé narozené ve znameních Kozoroha či Býka, kteří neblahým vlivem Neptuna netrpí a dobrým obchodům rozumí. Milé Panny narozené 3. až 9. září, v roce 2018 se vyhýbejte investicím, příliš dobře vypadajícím obchodům, všem příliš milým novým známým a též všem charitativním či jiným dobročinným projektům, které vás osloví. Hrozí Vám z této strany finanční ztráty, zhusta půjde o podvody. Chcete-li přeci jen do toho jít, vyčkejte až přejde Neptunův aspekt, znovu se zamyslete, vytáhněte kalkulačku a teprve pak jednejte. Výpočty individuálních přesných aspektů je možné si objednat u mne.

  Daleko zákeřnější je však působení Neptuna v oblasti duchovního poblouznění. V době jeho nepříznivého působení určitě neměňte vyznání, vyhněte se sektám či samozvaným guru. Přitažlivost všeho tajemného „s příchutí duchovna“ bude maximální. Jakoby to nestačilo, pod neblahým vlivem Neptuna můžete navíc inklinovat k závislostem. Ty mohou být tradiční: alkohol, drogy, léky apod. nebo modernější: práce, nakupování, vztahy či snad sociální sítě dokonce předmětem závislosti může být i konkrétní osoba. Vydržte, nepříznivý aspekt netrvá dlouho (i když u někoho to může být i několik měsíců), léčba by se však protáhnout mohla mnohem déle.

  Vztahy jak partnerské, tak rodinné, mohou být dočasně pocuchané, což je opět přirozený důsledek změny vašeho myšlení a chování. Nebojte se, jakmile aspekt Neptuna přejde, zase se vše urovná.

  V závěru vás musím varovat i před potížemi zdravotními. Zónou působení Neptuna jsou především infekce

  a pak celé tajemné systémy: imunitní, hormonální a lymfatický. Vaše Slunce v Panně napovídá, že půjde především infekce v trávicím systému a také část imunitní systému nacházející se ve střevech. Nejsilnější zbraní Neptuna je však šalba a klam při diagnóze. Navzdory pokročilé medicíně zrovínka vaše choroba bude pozdě nebo špatně diagnostikována, v následkem toho se povleče její léčba. Nenechte se odbýt a při přetrvávajících potížích, znovu zajděte k lékaři nebo k jinému lékaři :-). V přesném aspektu není vhodné navštívit léčitele či jasnovidce (máte přeci sklon natrefit na podvodníky), ale po jeho uplynutí naopak ano. Mějte na paměti ještě maličkost – od protilehlého znamení Ryb můžete „chytnout“ infekce (např. plíseň) v oblasti chodidel, vyhýbejte se tedy preventivně infekčnímu prostředí.

  Pluto z Kozoroha má silný vliv

  Týká se Panen narozených od cca 9. do 13. září. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí.

  V roce 2018 Pluto rozproudí krev dalším Pannám. Najednou jim narostou křídla a zamíří výš, chtějí vyšší pozici, chtějí víc zodpovědnosti, lepší společenské postavení a hlavně víc moci. K tomu se chtějí dopracovat, považte, prací, poctivou prací. Je jim vlastní. Avšak … pokud jim Pluto nabídne lákavou zkratku, možná podlehnou. I v případě, že udrží svoji čestnou cestu, má na ně Pluto políčeno jinak, počáteční euforie z přílivu energie a nápadů se krůček za krůčkem změní v přepracovanost. Hrozí přílišná tvrdost k sobě a až necitelnost k druhým lidem, kterým jindy tak ochotně pomáhají. V důsledku toho si jistě nevylepší vztahy ať už rodinné, partnerské ale i přátelské. Využijte příležitosti, které vám Pluto připraví, ale opatrně, nic nepřehánějte, zůstaňte lidmi.

  Tabulka pohybu pomalých planet pro odhad termínu působení konkrétně na vás (zobrazit)

  DOTAZY:

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

   

 • Horoskop pro Střelce na rok 2018

  Střelci v roce 2018 zažívají prázdniny a dovolenou od životních trablí, konečně si oddechnou od neustálého proškolování „Saturnského standardu“. Asi už jsou velmi spolehliví, přesní a dochvilní :-). Po nocích je může strašit už jen Neptun. Jupiter se naopak koncem roku projeví jako dobroděj a nadělí hromadu štěstí a darů nejen pod stromeček. Uran ještě pomůže, ale bude to naposledy na delší řádku let. Pluto si jich vytrvale nevšímá a zajímat se o jeho vliv bude třeba až za 6 let.

  Podrobně:

  Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

  Vlivy pomalých planet

  vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

  P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

  Jupiter ve Štíru proti Střelcům nezasahuje

  Týká se období od počátku roku do 8. 11. 2018. Pak vstoupí Jupiter do znamení Střelce a bude Střelcům naopak život ovlivňovat významně. Skvělé je, že příjemně.

  Jupiter ve Střelci znamená pro Střelce štěstí, zdraví a samé úspěchy

  Týká se období od 8. 11. 2018 a Střelců narozených od cca 22. listopadu do 3. prosince. Jupiter putuje znamením Střelce od 8. 11. 2018 do 2. 12. 2019. Tou dobou přináší štěstí všem ohnivým a vzdušným znamením.

  Jupiter procházející znamením Střelce podpoří vše, co je na Střelcích dobré. Vše, co jim jde nejlépe, vše, v čem se cítí šťastní: filozofie, studium, cestování, inspirace exotikou, vědecké a další objevy, společenskost, zájem o vývoj lidské společnosti zejména z pohledu práva, spravedlnosti a náboženství. Posílí jejich sklony k hledání moudrosti i lahůdek v lednici ;-).

  Držte se v blízkosti Střelců a kousek štěstí se dostane i k Vám. Střelci budou příjemní, společenští, pohostinní, budou navazovat nová přátelství a často s vlivnými lidmi. Snadno si vyjednají to, co chtějí a to i při jednáních s úřady a soudy. Zvýšení platu jim snad nabídne i sám velký šéf. Milí Střelci, pro jistotu si ale o ně raději, s veškerou svou nonšalancí, řekněte sami. Vydaří se všechny projekty, do kterých se pustíte. Včetně dobývání žen (či mužů). Raději však v této oblasti trošku brzděte. Pokud si chcete udržet šťastný, dlouhodobý vztah, mějte na paměti, že Váš partner ohledně množství Vašich současných milostných pletek nebude mít s Jupiterem shodný názor. Ten přeje záletníkům a má rád všeho hodně, včetně dětí :-).

  Saturn v Kozorohu nechá Střelce odpočinout

  Od konce roku 2017, od 20. prosince, postupuje Saturn Kozorohem až do roku 2020. Nemá na Střelce přímý vliv. Nepříjemně však může působit na Střelce, kterým právě prochází prvním, čtvrtým, desátým nebo dvanáctým domem. V takovém případě doporučuji astrologickou konzultaci. Obtížněji se s vlivem Saturna mohou vyrovnávat lidé, jimž se blíží třicítka, šedesátka či devadesátka; více viz článek Cyklické krize v životě.

  Uran z Berana aktivizuje Střelce z konce znamení

  Týká se období do 15. května a znovu od 6. listopadu 2018 a Střelců narozených od cca 16. do 21. prosince. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

  Poslední rok, kdy bude Uran Střelce inspirovat k odvážným plánům a činům a současně jim k nim dodá příliv sil. Nové podněty budou jak v oblasti práce a studia, tak životních cílů. Střelci z konce znamení nám mohou přinést nové vědecké nebo technické objevy stejně tak jako se v soukromém životě mohou rozjet za prací či studiem nejen do běžné ciziny, ale mohou si vybrat místa s nějakým extrémem - v počtu lidí v oblasti nebo třeba v teplotě. Vždy však ku prospěchu věci a daného Střelce. Odvaha a originální nápady právě těmto Střelcům přinesou úspěch. V každém směru lidského konání. V práci i při sportu. Jen by nezaškodilo více rozvahy při riskování :-). Kaskadéři si mohou dlouhodobě vydělávat odvážnými kousky právě proto, že umí minimalizovat rizika. Milí Střelci z konce znamení, zdraví vám Uran nepoškodí, pokud nebudete mít potřebu přehánět ve svých aktivitách, jinak hrozí úrazy. V partnerském životě budete za blázny, nezkrotné, ale milé divochy a vynikající milence. Rodina vás moc nepochválí, ale stejně na vás všichni budou hrdí. Zasloužené peníze budou u vás v hojné míře, avšak jen na chvilku. Víc šetřete. Zaměstnavatel stejně jako většina lidí nebude vědět, jestli vás pochválit nebo vám vynadat. Hodně štěstí.

  Uran z Býka neovlivní Střelce

  Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019. Na Střelce jako skupinu nebude mít vliv. Na jednotlivce samozřejmě mít může. Těžké a rozporuplné životní období mohou mít Střelci, kteří mají ascendent v Býku. Bez problémů nevyváznou ani ti, kterým bude procházet 6. domem. Podrobnosti se dozvíte pouze ze svého individuálního horoskopu.

  Neptun z Ryb má na Střelce dlouhodobý, neblahý vliv

  Týká se Střelců narozených od cca 3. do 9. prosince. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb. Je v něm již od roku 2011, Střelcům bohužel škodí, každý rok však jiné skupince. Znamením Ryb bude putovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana. A naopak začne Střelcům pomáhat.

  Nepříznivý Neptun často svoje oběti mate a oklamává. Nejinak je tomu nyní u „postižených“ Střelců. Vzhledem k tomu, že jsou to velice často sečtělí, chytří až moudří lidé, bude lidem z okolí nápadná změna chování a myšlení. Nastanou u nich zmatky až okouzlení novými nebo staronovými zejména pak exotickými filozofiemi či náboženstvím. Navzdory dobrým zvykům Střelců budou přijímány nekriticky nebo s přílišným nadšením. V souladu s touhou po všeobecném blahu mohou vytvářet i nové utopické systémy pomoci lidem.

  Takováto ukvapenost v názorech a jednání, zejména v oblasti soucítění s druhými, se jistě promítne do peněz. A je víc než zřejmé, že negativně. Neptunem oťuknutí Střelci budou snáze podléhat podvodům, podvodníkům a všelijakým systémům ohlupujícím a utopicky sociálně nastaveným tak, aby z nich mohly profitovat všelijaké ty šelmy a hyeny, ale to už je jiná kapitola. Milí Střelci narození 3. až 9. prosince, v roce 2018 se vyhýbejte investicím, příliš dobře vypadajícím obchodům a všem příliš milým novým známým. Hrozí Vám z této strany finanční ztráty. Kromě toho, že si pokazíte pověst lidí moudrých a světa znalých, což je pro Vás jistě větší újma.

  Vztahy jak partnerské, tak rodinné, mohou být dočasně pocuchané, což je opět přirozený důsledek změny vašeho myšlení a chování. Nebojte se, jakmile aspekt Neptuna přejde, zase se vše urovná.

  Ale ani zdraví Vám pod nepřízní Neptuna nepokvete. Dají se očekávat špatně diagnostikovatelné nebo špatně diagnostikované infekční nemoci. Ačkoliv se zdá, že dnešní medicína je v tomto oboru již velmi pokročilá, avšak konkrétně vy si na správnou diagnózu budete muset počkat. Nenechte se odbýt a při přetrvávajících potížích, znovu zajděte k lékaři nebo k jinému lékaři :-). V přesném aspektu není vhodné navštívit léčitele či jasnovidce (máte přeci sklon natrefit na podvodníky), ale po jeho uplynutí naopak ano. Objednat výpočty individuálních přesných aspektů. Pokud jste si již dříve „něco začali“ s plísní na nohou, dá se očekávat recidiva. Pokud ještě ne, důsledně se nyní vyhýbejte infekčnímu prostředí.

  Pluto z Kozoroha Střelcům nyní nepomáhá ani neškodí

  V roce 2018 opět nemá Pluto na Střelce vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Tou dobou pak vstoupí do znamení Vodnáře a zůstane tam na delší čas. Budou se dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů. A navíc příznivě ovlivní život Střelců, zejména jejich společenskou pozici a kariéru.

   

  Tabulka pohybu pomalých planet pro odhad termínu působení konkrétně na vás (zobrazit)

   

  DOTAZY:

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

   

 • Horoskop pro Lvy na rok 2018

  Lvi jako skupina jsou na tom v roce 2018 velmi dobře proti jiným znamením. Obávaní „bubáci“: Saturn, Neptun či Pluto nemají na jejich Slunce vliv. Ani nepomáhají, ani neškodí. Uran naopak velmi dobře napomáhá poslední skupince Lvů k sebeprosazení, k realizaci neobvyklých plánů, pouze však do jara a samotném závěru roku. Štěstí donese Jupiter v závěru roku Lvům z počátku znamení. Naopak většinu Lvů po většinu roku potrápí, avšak ze znamení Štíra. Naštěstí jsou problémy s Jupiterovým vlivem obvykle dobře překonatelné. Převratnou novinkou roku je vstup Uranu do znamení Býka, odkud škodí nejen Lvům. Převratnou doslova, protože bude převracet majetkové poměry! V roce 2018 ovlivní jen hrstku Lvů na počátku znamení.

  Podrobně:

  Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

  Vlivy pomalých planet

  vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

  P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

  Jupiter ve Štíru ohrožuje zdraví a partnerské vztahy Lvů

  Týká se období od počátku roku do 8. 11. 2018 a Lvů narozených od cca 4. do 22. srpna. Pak vstoupí Jupiter do znamení Střelce a Lvům bude naopak pomáhat.

  Až do listopadu 2018 na čas navštíví značnou část Lvů Jupiter neblahým vlivem. Jeho vliv může na jednotlivce být až 2-3 týdny. V té době rozhodně nepodnikejte nic důležitého, žádné podpisy smluv a jiné životně důležité kroky. Raději se připravte na úbytek sil a očekávejte spíše nějakou tu chorobu. Ze znamení Štíra se na vás hrnou potíže s močovými cestami, zejména pak s měchýřem. Ani vaše pohlavní orgány nemusí být ušetřeny: mohou nastat problémy s prostatou nebo vaginou, podle toho, co máte v péči, samozřejmě se vším „příslušenstvím“. O hemoroidech ani nemluvě ;-(. Jupiter v nepříznivém působení symbolizuje nezdravé zvětšování, otoky, zvolna se rozvíjející záněty a v krajních případech i rakovinné bujení. Prostě má rád všeho hodně a všechno velké. Též cokoliv, co se může přemnožit. Ostatně Jupiter neblaze ovlivňuje další 2 znamení a tak se dá předpokládat, že gynekologové, andrologové a sexuologové budou mít výnosnou sezónu. Ovšem Lvy pod vlivem Jupitera nepotrápí jen problémy v intimní oblasti. Nemoci se mohou objevit i v oblasti srdce, páteře či zad jako celku. Lvi si tedy dávají pozor na vše, co souvisí se zvětšením srdce, zvýšením krevního tlaku a celkovým přibíráním na hmotnosti.

  Mnoho Štírů se intenzivně zabývá duchovní složkou svého života. Touto intenzitou se přes Jupitera ve Štíru klidně nakažte, ale svoje názory nikomu nevnucujte. Současně, pro zdravý duchovní vývoj vlastní, nelpěte na žádných pravidlech, rituálech či celých naukách a jejich popularizátorech. K duchovnímu životu patří otevřenost mysli a nelpění. Dogma a fanatismus mají rádi jen manipulanti.

  Milí Lvi a Lvice, chovejte se spravedlivě, ctnostně až noblesně v oblasti sexu a při řešení partnerských neshod. Hrozí vám dočasné snížení laťky v mravech a vyjadřování. Vyskytujete-li se v nevhodné společnosti, může to být i na hraně zákona. Střežte se sexuálně provokativního chování a manipulace s lidmi jeho prostřednictvím. Může se vám vrátit jako bumerang.

  V období nepřízně Jupitera nečekejte peníze ani povýšení.

  Jupiter ze Střelce zalévá Lvy štěstím

  Týká se období od 8. 11. 2018 a Lvů narozených od cca 22. července do 2. srpna. Jupiter putuje znamením Střelce od 8. 11. 2018 do 2. 12. 2019. Tou dobou přináší štěstí ohnivým a vzdušným znamením.

  Přízeň Jupitera ze Střelce Lvům spraví chuť do života. Protože se dostaví až na konci roku, jeho pomoc uvítají zejména ti, kteří byli zaskočeni či dokonce zruinováni působením Uranu od května do listopadu. Jupiter ve Střelci představuje pro Lvy z první cca třetiny znamení příliv energie, optimismu a štěstí v každém konání. V tomto čase uzavírejte smlouvy, jednejte na úřadech a soudech. Řekněte si o zvýšení platu a investujte (vyjma těch, na které si zasedl Uran). Vše bude ve váš prospěch. Rovněž si více užívejte života, hodně cestujte a neopomeňte se věnovat studiu či dokonce si ke stávajícímu studiu přidejte ještě další. Pokud jste pociťovali úbytek sil či jste po nemoci (viz Jupiter ve Štíru a Uran), je to vhodné období pro regeneraci, dovolenou v zahraničí. Nejlépe tam, kde je hodně slunce, které vás nabíjí. Zkušenosti z cest a lidé z dalekých krajin vás inspirují k lepšímu uspořádání vlastního života. Možná budete okouzleni nějakou exotickou filozofií či náboženstvím. Získáte přehled a nadhled nad vlastní životní cestou a napomohou vám k nastartování úspěchu. Drobná rada na závěr: neumožňuje-li Vám život vydat se osobně do ciziny, cestujte prostřednictvím kuchyně a knihovny, používejte exotické koření, vařte exotické jídla. Náladu vám zvedne i káva s kardamomem či horké jablko se skořicí, k tomu si otevřete miniaturní knížečku zenových kóanů. A máte za 15 minut plno zážitků, které osvěží tělo i mysl, rozproudí krev a potěší srdce.

  Saturn v Kozorohu nechává Lvy v klidu

  Od konce roku 2017, od 20. prosince, postupuje Saturn Kozorohem až do roku 2020. Nemá na Lvy přímý vliv. Nepříjemně však může působit na Lvy, kterým právě prochází prvním, čtvrtým, desátým nebo dvanáctým domem. V takovém případě doporučuji astrologickou konzultaci. Obtížněji se s vlivem Saturna mohou vyrovnávat lidé, jimž se blíží třicítka, šedesátka či devadesátka; více viz článek Cyklické krize v životě.

  Uran z Berana prosadí Lvy z konce znamení

  Týká se období do 15. května a znovu od 6. listopadu 2018 a Lvů narozených od cca 16. do 22. srpna. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

  Velmi příznivý vliv Uranu na Lvy končí v roce 2018 a na začátku roku 2019. Poté, už ze znamení Býka, bude Lvům výrazně škodit. Nyní vše dobré dopřeje i poslední hrstce Lvů. Hlavními tématy příznivého působení Uranu v Beranu jsou: Inspirace, odvážné nápady, chuť do převratných změn v životě, pro to všechno dostatek energie k realizaci. Je to čas, kdy si Lvi vlastní hlavou a rukama mohou výrazně vylepšit život. Trochu opatrně s tím elánem, Uran má ve zvyku vše přehánět. Ať se z čirého nadšení nechováte jako slon v porcelánu. Podrobně jsem už o všem psala v předchozích letech viz horoskop pro Lvy na rok 2017 a na rok 2016.

  Uran z Býka dovede skutečně zaskočit

  Týká se období od května 2018 a Lvů narozených cca od 22. do 24. července. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

  Stejně jako Vodnáři a Štíři si i malá hrstka Lvů v roce 2018 vyzkouší, co dokáže Uran, když doputuje do znamení Býka, ale bude to stát zato. Uran má zde, jak v osobních životech, tak v životě společnosti vliv na prudké a hlavně překvapivé změny v majetkových poměrech. Zajímavou podkapitolou bude vlastnictví pozemků a nemovitostí. V této oblasti očekávám i nějaké reformy. Překvapivé změny se odehrají v oboru bankovnictví a měn.

  Milí Lvi, očekávejte překvapivý a především nepříznivý vývoj vašich finančních a majetkových záležitostí. Bohužel, vy sami jej bude moci málo ovlivnit. Lze jen rychle reagovat a minimalizovat ztráty. Podobně jako u úrazů vznikajících vlivem Uranu bych ráda navrhla řešení - pojistit se. Tak to funguje, když jde o jednotlivce a individuální horoskop. Avšak nyní toto řešení může selhat, protože celá společnost a hlavně oblast bankovnictví a peněžnictví bude v prudkém vývoji a přerodu po celou dobu průchodu Urana znamením Býka. Budou se prostě měnit pravidla, bude těžké na něco se spolehnout.

  Očekávejte i změny zdravotního stavu. Jak je pro působení Uranu charakteristické, budou náhlé a často budou vyžadovat rychlý zásah, kupříkladu chirurgický. Ohroženými oblastmi těla jsou: krk, mandle, dolní čelist včetně zubů, hlasivky, štítná žláza a šíje. V této oblasti se dají čekat úrazy, zablokování krční páteře, prudce se rozvíjející záněty, náhlá ztráta funkčnosti a nenadálé bolesti obecně. Navíc se mohou objevit náhlé příhody srdeční, prudké bolesti zad a problémy s páteří. Do období nepřízně Urana si neplánujte chirurgické zákroky. Ta netrvá samozřejmě pro jednotlivce po celý rok, nutno dopočítat, můžete si objednat u mě. Také doporučuji vyhnout se dobrodružným výletům či koníčkům spojených s pobytem v podzemí, v dolech či v jeskyních. Pro ty, kteří v takovýchto místech pobývají pracovně, doporučuji maximální opatrnost, vícenásobné jištění a překontrolovat pojištění. Budete více ohroženi výbuchy, sesuvy, závaly a podobně, prostě řečeno: Hmota kolem vás se bude nepředvídatelně pohybovat s dramatickým účinkem. Velmi opatrní budou na každém svém kroku též všichni, jimž v roce 2018 bude 21, 42, 63 a 84 let. Více k zamyšlení najdete v článku Cyklické krize v životě.

  Neptun z Ryb na Lvy nemá vliv

  V roce 2018 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb. Je v něm již od roku 2011 a bude jím putovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana. Lvům nyní nic neobvyklého nepřináší – myšleno ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může; záleží též, jakým domem právě prochází. Pokud si to šine vaším prvním domem, tak na vás, jste-li Lev nebo Lvice, má vliv, dokonce nemalý.

  Pluto z Kozoroha Lvům nyní nepomáhá ani neškodí

  V roce 2018 opět nemá Pluto na Lvy vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Tou dobou vstoupí do znamení Vodnáře a zůstane tam na delší čas. Budou se dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů. Bohužel, zcela jistě nepříznivě ovlivní život Lvů, zejména jejich společenskou pozici.

  Tabulka pohybu pomalých planet pro odhad termínu působení konkrétně na vás (zobrazit)

   

  DOTAZY:

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

   

 • Září 2014

  Astrologická předpověď počasí ZÁŘÍ 2014

  Předpověď je zpracovávána pomocí astrologických metod pro Českobudějovicko.

 • Červenec 2013

  Níže je archívní předpověď na ČERVENEC 2013.

  Červenec 2013

  Dle meteorologických záznamů (Klemetinum a ČHMÚ):

  Průměrné hodnoty teplot kolem 20°C. Maxima pro červenec jsou kolem 35°C. Minima kolem 9°C.

  Červnový srážkový průměr pro ČR 79 mm a pro JČ 83 mm (dle ČHMÚ počítano z let 1961-1990) viz.

  Astrologická předpověď počasí

  Jestli bylo za rok 2013 do července i tak vody víc než dost, ČERVENEC 2013

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 78462 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí