×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 718

Panny 2016

Tabulka 1

 

P=příznivě , N=nepříznivě , vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás, se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz. tabulka na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

Vlivy pomalých planet

vlivy které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Tento horoskop umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

  • datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

  • příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

  • vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

  • kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2016

Slunce se znamením Panny pohybuje v roce 2016 od 22.8. 18:38 do 22.9. 16:21. Panny (podobně jako Střelci, Ryby, Blíženci) se v roce 2016 docela zapotí. Na jejich Slunce se chystá řada nepříznivých tranzitů. Nejvíce budou zapojeni do nepříznivých her Panny narozené okolo 4. září. Až do vstupu Jupitera do Vah bude mít, tento nositel vznešenosti, spravedlnosti, vzdělání a všech požitků, na Panny významný vliv. Obdobný, jaký měl již v roce 2015 na Panny narozené počátkem znamení. Saturn ze Střelce bude vychovávat přísně, důsledně ale spravedlivě Panny narozené 1.9.-9.9.. Neptun z Ryb mate Panny již od roku 2011. Letos je na řadě další skupinka a to narození cca 28.8. až 4. 9. Zajímavý, kontroverzní vliv má Pluto z Kozoroha. Uran Pannám příliš nepomůže ani neuškodí. Naopak Mars po značnou část roku 2016 (6.3.-29.5 a 3.8.-27.9.) Pannám ubere sil i nálady a budou se množit příležitosti onemocnět. Příliv sil a fyzickou kondici jim Mars dopřeje v období 27.9.-9.11.

Podrobně:

Kdy a jak Mars Pannám prospívá? A kdy a jak škodí?

Pracovitým, o všechny a všechno pečujícím Pannám Mars pomáhá, vždy, když jde některým zemským znamením nebo Rakem či Štírem. Tehdy jim dodá energii, jak po stránce tělesné tak po té duševní. V roce 2016 mohou využít jeho přízně z Kozoroha mezi 27.9.a 9.11. a v tomto čase posílit svou pozici v zaměstnání. Také budou, oplývajíc energií, lépe zvládat pracovní úkoly a zbude jim dostatek "šťávy" i na koníčky a bližní. Což se nejspíše projeví opečovaným, vylepšeným vlastním zdravím i zdravím všech okolo, …, usušeným ovocem a bylinkami, povidly a dalšími zdravými dobrotami ze zahrádky. A když jsme již u této, bude jistě na zimu vzorně připravená, uklizená. Panny možná rozšíří s podzimem i počet kočiček či ježků a dalších zvířátek, o které se budou starat :-). Ti, co drobné zvířectvo nechovají, nasypou ptáčkům a zaběhnou do posilovny. Jen s rozšiřováním povinností opatrně. Jupiter Vás sice s podzimem přestane přetěžovat a Mars přilévá energii, ale Saturn neubere plyn. Mrkněte do úvodní tabulky, pokud se jeho vliv Vás letos týká, tak si ještě moc nevyskakujte. Lépe Vám bude až od 2017, kdy Saturn vstoupí do Kozoroha a trvale Vás bude podporovat.

Další příliv energie mohou Panny zaznamenat, když jde Mars znamením Štíra a to kratičce na začátku roku a souvisleji v létě 29.5.-3.8., kdy v první fázi spíše bude ponoukat k přecenění sil a pokusům prokázat neskutečnou výkonost a odolnost, kterou však nejsou disponovány/i. Od 29.6. už budou mít lepší odhad ale i více sil. Pozor, vliv Marse mezi 29.5.-3.8.se týká jen narozených v období 16. - 23. září.

Mars Pannám škodí, když se prochází znamením Blíženců, Střelce nebo Ryb. V roce 2016 tento vliv trvá déle, když se Mars poněkud zdrží ve znamení Střelce, jev nastává 6.3.-17.4. a 3.8.-27.9. Ještě pak krátce ubere sil od 19.12. do konce roku, kdy jde znamením Ryb. Na jaře a v létě (ve výše uvedeném termínu) může Mars kromě únavy a úbytku sil "dohodit" i nějaké choroby. Budou se týkat trávení jako celku, střev a potíží se slinivkou, s játry a žlučníkem. Půjde o zánětlivá či horečnatá onemocnění akutního charakteru. Cestu k lékaři příliš neodkládejte. Máte-li již zkušenosti z dřívějška s podobnými onemocněními, nejpozději ve výše uvedeném termínu raději však s předstihem proveďte nějaká Vám osvědčená preventivní opatření: dietka, čajíčky, ... Nehodlám nosit dříví do lesa a také nehodlám radit Pannám ohledně zdravé výživy a životního stylu. Jen si rýpnu: nerozčilujte se tolik, nestrachujte se tolik a proškrtejte úkoly v diáři. Pokud se chcete o vhodných preventivních opatřeních se mnou poradit, nějaké zkušenosti přeci jen mám, jsem k dispozici na telefonu či skype.

Jakou nadílkou Jupiter obdaří Panny?

Týká se období do 9.9.2016 a Panen narozených od 3.9.do 22.(23.) 9.

Přestože Jupiter k Pannám bude vlídnější než k Blížencům, Střelcům a Rybám, i tak si s ním užijí náročnější časy. Dopřeje jim všeho dostatek až nadbytek. To může být někdy problém, zejména, jde-li o práci. V tomto směru to bude spíše zátěž. Na druhou stranu, když v neutuchajícím frmolu obstojí, mohou Panny získat lepší postavení v zaměstnání. A odměnou za dobře odvedenou práci bude víc než jen pochvala a poplácání po zádech. Panny se dočkají i více peněz.

Vztahy si plněním všech dalších a dalších úkolů sice nevylepší, budou rádi, když si na své blízké najdou aspoň pár vteřin. Zato jim Jupiter přihraje příležitosti k seznámení s novými přáteli či dokonce k flirtu.

A ještě v jednu oblast jim Jupiter pomůže vylepšit, a to zdraví, o které bděle Panny pečují, jak své, tak svých blízkých. Dostane se jim profesionální péče při návštěvách moudrých lékařů a léčitelů, budou mít prostě štěstí na ty správné lidi. A navíc jim další poskytnou informace, jak lépe a účinněji si své zdraví hlídat. Jen tak, mezi řečí, prostě "náhodou". A protože v této oblasti Panny málokdy něco zanedbají, věřím, že si celkově zdraví vylepší. Takže Vy Panny, které máte dlouhodobé potíže se slinivkou, střevy a trávením obecně, se, prosím, bez obav pusťte do uzdravování. Nic neodkládejte, Jupiter umí i rozproudit nějakou tu obávanou nemoc. Pozor též na jeho přemlouvání k přehánění množství jídla a nezdravého mlsání – některé cukry a tuky.

Pokud nějaká Panna pracuje právě v oboru péče o zdraví, bude se jí dařit mimořádně a bude zažívat šťastné náhody, které jí pomohou vybudovat si pověst či snad i kariéru. Ty z Panen, které pracují na úřadech, ve vědě či v ekonomice, nemusí smutnit, polepší si též ... Jen si všichni v návalu práce a v kolotoči, byť šťastných, událostí dávejte pozor, víte, že se snadno unavíte, vyčerpáte. Tak si odpočiňte, k lenošení má Jupiter také kladný vztah :-), jen Vy to příliš neumíte.

Jak Panny ovlivní vstup Jupitera do znamení Vah?

Týká se období od 9.9.2016 a Pannám nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku vztah již mít může například k ascendentu ...

Ach, ten Saturn ve Střelci!

Saturn ve Střelci pomáhá dorůst k moudrosti nejen Pannám ale i Blížencům, Střelcům a Rybám. Hodně jsem toho již popsala v roce 2015 platí to i pro rok 2016 (šedý odstavec). V roce 2016 Saturn bude trochu trápit Panny narozené od 1. 9. do 9.9., nebojte, ne po celý rok. Konkrétní od-do právě pro Vás si nechte dopočítat (třeba u mne:-)). A jak na to půjde? Trochu Pannám navýší laťku ve výkonnosti. Kritizovat Panny, že jsou málo pilné, pečlivé, ... je drsné, protože ony špatně snáší kritiku a navíc jsou už teď možná široko daleko nejpečlivější, nejpracovitější, ... Navíc půjde Saturnovi o rozšíření kvalifikace, znalostí, vylepšení profesionální zdatnosti i všeobecného nadhledu a pevného filozofického ukotvení pro Vaši každodenní práci. Takže bude "nutit" studovat, dostudovat, vyrazit i za dalším vzděláváním do ciziny či aspoň studovat odbornou literaturu v několika jazycích, nějaký se třeba i doučit. Panny pracující ve vědě, školství se s tím snadněji vyrovnají, jen toho bude třeba stihnout příliš a v omezeném čase. Ano ten čas, kde jej vzít, si budou říkat všichni ostatní. Tak abyste věděli, to je součástí Saturnovy zkoušky. Takové požadavky Vás zatíží a zdravotní potíže na sebe nenechají dlouho čekat. Kromě Vašich "Paneských" tj. potíže s trávením a jídlem (pravidelnost/nepravidelnost, moc/málo, alergie). Též je známý sklon k psychické vyčerpanosti (pozor, vlivem Saturna to mohou být až deprese). A pak tady máme játra, zde působí Saturn tvrdě = těžké nemoci, a mohou i tvrdnout :-). Prostě se nerozčilujte tolik, že jde všechno ztěžka a dejte si dietku, vždyť to máte dávno natrénované.

 

Uran z Berana nemá výrazný vliv na Panny

Pannám nic neobvyklého Uran nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku zajímavý vztah již mít může. Například, máte-li v 7. domě znamení Berana a právě se tam prochází Uran, můžete čekat divoké změny v partnerských vztazích, dle dalších prvků Vašeho individuálního horoskopu to může být např. rozvod nebo pro někoho jiného nová známost, plná vášně. Aneb vždycky se něco děje.

Ztráta orientace a ovlivnění racionality působením Neptuna

V roce 2016 se Neptunův vliv týká Pannen narozených cca 29.8. až 4.9.

Podobně jako Blíženci jsou Panny přesvědčeny o nadřazenosti rozumu a o tom jak jsou nepřekonatelné v jeho používání. Avšak ouha, Neptun jim náležitě zamotá hlavu. Je to jako když racionální člověk jde na vystoupení kouzelníka, přestože ví, o co jde, stejně mu kouzelník hodinky před očima všech ukradne z ruky, vytáhne peněženku z kapsy, pásek z kalhot. Bez nejmenších potíží jej (Neptun) zesměšní. Stejně jako Blíženci a Střelci si Panny musí hlídat peníze – hrozí okradení, setkání s podvodníky (na ulici ale i prostřednictvím nevýhodné smlouvy). Raději v době, kdy budete ovlivněni Neptunem nekupujte nic drahého, odložte investice. Pokud budete muset činit zásadní rozhodnutí o větších investicí, poraďte se raději s dlouholetým známým, přítelem Kozorohem, Rakem či Býkem (na ně Neptun má příznivý vliv a navíc rozumí penězům :-)) nebo alespoň někým Saturnského typu (šlachový, sportovec, skeptik až suchar, úspěšný v tom, v čem chtěl být úspěšný od mládí). Možná u Vás projevy působení Neptuna budou mírnější, pak nebudete moci najít klíče, soubory v počítači či Vás povodeň zasáhne doma nebo na cestách a podobné jiné menší nepříjemnosti.

Další velmi rizikovou oblastí nepříznivého vlivu Neptuna je osobní a duchovní vývoj, který tím to vlivem se dostává do zmatků, točení se v kruhu či úplné ztracení se na duchovní cestě. Ohroženi jsou lidé, kteří již jsou déle na cestě i ti kteří právě vykročili. Neptun jim nabídne tolik možností a lákadel, fantastických efektů a nadpřirozena, že se nechají oslovit (nejen pro ně novými) filozofickými či náboženskými směry, radostně je poznávajíce a zkoumajíce, ale i budou ochotni nekriticky přijímat "zaručené pravdy", podlehnout vlivu sekt. Vliv Neptuna snižuje rozumovou úvahu, skeptičnost a nahrává potřebě uvěřit čemukoliv krásně znějícímu. Milé Panny, v čase, kdy budete ovlivněni Neptunem (spočtěte si, nechte si spočítat), nedělejte žádná zásadní rozhodnutí ohledně vyznání, církve či životní filozofie. Rovněž se vyhněte lidem, kteří staví na odiv svoje (nad)přirozené schopnosti, používání intuice, … Duchovní cesta je pouť ve smyslu putování nikoliv "kolotočů, střelnic a klobásek s hořčicí". Nezkoušejte se "přemeditovat" tedy nadužívat duchovní praktiky jakéhokoliv směru. Hrozí úplné vykolejení z pozemského života. Dobrého pomálu. Držte se praktických všednodenních záležitostí.

Ve vztazích Pannám může Neptun rovněž vytvářet iluze, hned několika způsoby: můžete si partnera idealizovat nebo můžete na podvodníky narazit i v této oblasti. Že by se vracelo “řemeslo” sňatkový podvodník? A navíc Vás Neptun může zmást falešnou stopou a následným křivým obviněním milujícího partnera z nevěry. A může to být ještě více zamotané, jako v nějakém románu. Poťouchlost Neptuna je opravdu ukázkou tvůrčího talentu. Proto nedoporučuji ani trhat lístky kopretiny a s otázkou “má mě ráda, nemá mě ráda?” I tato “primitivní věštecká metoda” by mohla přivést Váš vztah někam, kde jste nechtěli skončit.

Zdraví Panen je v tomto čase (stejně jako těch, které ovlivňoval Neptun v předchozích letech), ohroženo: nepředvídatelnými a neobvyklými reakcemi na jídlo, nápoje, léky . Měli by si dávat pozor i ty Panny, které se dosud nesetkaly s vlastní alergickou reakcí. Může se neočekávaně dostavit na téměř cokoliv. Další ohrožení je z oblasti infekčních chorob, ne však ledajakých, všednodenních. Působení Neptuna přináší nemoci, které jsou obtížně diagnostikovatelné, skrytě probíhající i delší čas. Příkladem mohou být plísňová onemocnění, systémová kandidóza, ale též tajemné nemoci hormonálního a imunitního sytému – přednostně v oblasti břicha. Dojděte si na preventivní prohlídku ke svému lékaři a ke svému léčiteli – opět k těm, které máte prověřené již v předchozích letech. Nebude od věci, když Neptunem „zasažené“ Panny si dají preventivně nějaká ta probiotika, kvašenou zeleninu, borůvky a podobné prostředky na udržení pořádku ve své střevní mikro-bio zahrádce. Zejména v období, kdy Neptun bude retrográtní – viz tabulka níže.

Nejen nepředvídatelné reakce na jakoukoliv látku ale i na nečekané sklony ke zneužívání omamných látek, mohou být velkým problémem pro Panny Neptunem ovlivněné v roce 2016. A nemusí to být rovnou nějaká silná droga, stačí i chybně nebo nedůsledně používané některé léky, třeba i přírodní, bylinné. A Pannám stačí k poškození zdraví i krátkodobé nadužívání kofeinu, nikotinu či alkoholu či prášků na spaní.

Vzhledem k tomu, že Pannám hrozí ztráta peněz, zdraví a střízlivého rozumu, ti z Vás, kteří se počítáte mezi přátele nějaké té letos Neptunem rozhozené Panny, pohlídejte ji/jej a zavčas postrčte k lékaři či ji alespoň uvařte lipový čajíček. Kombinace roztěkanosti, zasněnosti a nezvyklých reakcí na podněty v otázkách zdraví může mít těžký dopad … Odkud začít, když je toho tolik, Vám může napovědět kompletní osobní horoskop, zaměřený na zdraví.

Velmi významný vliv Pluta

Pluto v Kozorohu pomůže dalším Pannám viz tabulka nahoře a celým ročníkům (nejen Pannám, ale všem znamením), kteří mají Pluto v Panně v nativu kolem 15°-18°. Tito lidé mohou docílit velmi dobrého postavení v zaměstnání pilnou a poctivou prací. Tak, jak tomu od počátku věřili, i když to na to nevypadalo a přiznejme si, není to v lidské společnosti běžné. V roce 2016 se to týká lidí narozených 10/1964-3/1965, 8-10/1965 a 2-8/1966. Na Pluta však trochu pozor – chová se jako chytrá horákyně a dává dary-nedary. V něčem, co díky jeho vlivu konečně můžete získat, může být ukrytý háček. Užijte si to, ale zůstávejte ve střehu.

Shrnutí pro Panny na rok 2016 - stručně a jednoduše

Zdraví

Většina Panen si svoje zdraví umí hlídat i “opravovat”. V průběhu roku 2016 prožije nějaké zdravotní komplikace část z nich, týká se to především skupiny narozené mezi 29.8-9.9. Zejména v souvislosti s přepracováním a stresem. Nejvíce ohrožení jsou Panny narození mezi 1. až 4. září (Saturn i Neptun). Zdravotní problémy se budou nejvíce týkat: trávení jako celku, střev a potíží s játry a žlučníkem (viz Mars). A dále oblasti kyčlí, křížové oblasti, sedacího nervu, psychiky (únava, přepracování a některým hrozí i deprese) – viz vliv Saturna. Od Neptuna v průběhu roku 2016 můžete očekávat více infekcí, alergií zejména potravinových, nemoci nervového, hormonálního systému a imunitního systému. Nemocemi imunitního systému nemám na mysli prosté snížení imunity a následné nachlazení, ale nemoci složitější, které již vyžadují péči lékaře. Preventivní návštěvy opravu uskutečněte! Vylepšení zdravotního stavu provádějte buď koncem léta (Slunce jde Pannou) nebo využijte přízně Marse z Kozoroha mezi 27.9.a 9.11.

Vztahy partnerské

Vztahy si budou moci udržovat na dobré úrovni Panny narozené začátkem a koncem znamení. Narození okolo středu znamení budou mít co dělat ohledně svého zdraví, problémů v práci a sami se sebou. Buďme k nim milí a trochu o ně pečujme, oni nám to zase, až budou opět při síle, vrátí. Vy, co jste aktuálně bez partnera a patříte k Pannám narozeným 29.8.-4.9., dávejte si více pozor na podvodné jednání, třeba tomu “zlatíčku” jde více o Vaše peníze či o Vaši nemovitost než o láskyplná objetí. Rovněž pozor na závislost na vztahu ať už předchozím nebo nově vznikajícím a nebo dokonce na vztazích vůbec.

Vztahy rodinné

Ani zde nebudou Panny za přeborníky. Hlavně narození ve středu znamení. Budou ve zmatcích v osobním směřování, tak nebudou mí zrovna příjemné vystupování a ani dostatek pozornosti k problémům členů rodiny. Panny narozené mezi 5. a 9. 9. budou mít sklon dočasně dát přednost kariéře před rodinou, je to sice správné načasováním, které jim pomůže dosáhnout lepšího postavení, ale těch pár chvil pro rodinu byste mohly vyšetřit, což? Části Panen (1.-9.9.) též hrozí hádky se staršími členy rodiny, kopec kritiky nevyjímaje. Pro dobrý budoucí vztah bude lépe projevit jim úctu už nyní a trpělivě naslouchat radám, někdy i moudrým :-).

Ostatní lidé narození v tomto znamení budou dále tradičně pečovatelskými typy, s péčí zdůrazňující zdraví, zdravou stravu a vzdělávání dětí i partnera.

Práce

Tak té si nejen Panny užijí v roce 2016 nadbytek (Jupiter), zato ale je přeci jen, pokud nával práce fyzicky a psychicky ustojí, čeká trochu více peněz a pro některé je připraveno i povýšení. Narození 5. až 9.9. nesedejte skromně v koutku a zvučně a hrdě se hlaste ke své, skvěle odvedené práci letošní a připomeňte i tu z předchozích let!!

Peníze

V průběhu roku spíše přibudou, tak se o ně pěkně starejte a nenechte je podvodníkům, kteří se na Vás vlivem Neptuna chystají (viz výše). Ohroženy jsou Panny z 29.8.-4.9. A další zářijové to čeká v následujících letech.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře nebo na podzim nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátem stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31.1. = 10. den Vodnáře = 10 ° Vodnáře tj. hledám u všech planet vlivu, kdy se dostane okolo 10 °.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2016:

od 1.1.2016 znamením Vah od 28°31´

od 3.1.2016 znamením Štíra

od 6.3.2016 znamením Střelce

od 17.4.2016 znamením Střelce retrográtně od 8°54´

od 29.5.2016 znamením Štíra – opět, retrográtně až na 23°

od 29.6.2016 znamením Štíra 23°- 30°

od 3.8.2016 znamením Střelce

od 27.9.2016 znamením Kozoroha

od 9.11.2016 znamením Vodnáře

od 19.12.2016 znamením Ryb

Uran se pohybuje v průběhu roku 2016:

znamením Berana

od 1.1.2016 pokračuje vpřed od 16°34 ´ do 24°30´

od 29.7.2016 retrográtní pohyb od 24°30 do 20°33´

od 29.12.2016 postupuje vpřed od 20°33´ do konce roku 2016 dále pokračuje vpřed do července 2017 – opět obrátka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu 2016:

znamením Panny

od 1.1. 2016 na 23° 08´ až 23°14´

od 8.1. 2016 retrográtní pohyb 23°14´ až 13°15´

od 10.5.2016 postupuje vpřed 13°15´ až 30 ° Panny

znamením Vah

od 9.9.2016 do konce roku 0°až 21°04´ Vah

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2016:

znamením Ryb

od 1.1.2016 vpřed od 7°33´ do 12°02´

od 13.6.2016 retrográtní pohyb od 12°02´ do 9°14´

od 20.11.2016 postupuje vpřed od 9°14´ do 9°43´ znamení Ryb na konci roku 2016 dále pokračuje vpřed do června 2017 – opět obrátka

 

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2016:

znamením Střelce

od 1.1. 2016 postupuje vpřed od 11°08´ do 16°24´

od 25.3.2016 retrográtní pohyb od 16°24´ do 9°47´

od 13.8. 2016 postupuje vpřed od 9°47´ do 21°18´ na konci roku 2016

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2016:

znamením Kozoroha

od 1.1.2016 vpřed od 15°03´ do 17°29´

od 18.4.2016 retrográtní pohyb od 17°29´ do 14°56´

od 26.9.2016 postupuje vpřed od 14°56´ do 16°56´ do konce roku 2016 dále pokračuje vpřed do dubna 2017 – opět obrátka

Tabulka 2

Často kladené otázky:

? Co to znamená vliv planety = tradičně se píše „pod vlivem planety XY“, v překladu do běžného jazyka to znamená, že daná planetární „ručička“ vesmírných hodin, dorazila do míst, kde je vypozorováno, že se opakují obdobné jevy. Např. když jsou obě ručičky na hodinách na 12, lidé buď obvykle obědvají nebo spí. To jest. „vliv obou ručiček na 12“ je chuť na oběd nebo potřeba spánku :-). U planet se tradují daleko košatější a rozsáhlejší pozorování (a vlivy) na jedince, celou lidskou společnost a přírodu. A tato pozorování v průběhu času přerostla na astrologická pravidla …

 

?? Každé zobecnění přináší nepřesnosti, jak je to u tohoto horoskopu = Ano, i tento na narozeninové dny upřesněný horoskop je ještě pořád velmi obecný a nepřesný, protože vůbec nepočítá s ostatními planetami Vašeho horoskopu, ale pouze a jenom s Vaším Sluncem. Při čtení jsme si vědomi, že obecné horoskopy jsou spíše pro zábavu a obecné filozofické zamyšlení.

 

??? Jak dosáhnu přesnosti horoskopu = když chci vědět vlivy planet pro mne přesně a s přesnými časy působení, musím pracovat se svým nativním horoskopem (sám/sama/pomocí práce astrologa). Osobní (= nativní= individuální) horoskop je jako otisk Vašeho palce. Druhý takový člověk po světě neběhá. A tak přesto, že máme s druhými lidmi mnoho společného, jsme každý jiný a vyvíjíme se též individuálně.

Chci-li skutečně vědět, zda-li v příštím období investovat energii do práce, podnikání, kariéry, partnerství, dětí, rodiny, přátel, cestování nebo koníčků? Kdy je na to všechno správný čas? V které oblasti mne čekají problémy a kde úspěch? Jak se na to připravit? Odpovědi zjistíme nejlépe podle osobního horoskopu.

Last modified on středa, 30 srpen 2017 17:02
More in this category: « Váhy 2016 Lvi 2016 »

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 423 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30