Ryby 2017

Ryby jsou na tom v průběhu roku 2017 velmi dobře. Proti nim je jen Saturn, který způsobuje stres, přepracování a zvýšené nároky okolí i na sebe sama, a to ještě jen menší skupince Ryb z poslední třetiny znamení. Jeho nepříjemný vliv navíc končí v prosinci. Mimo něj už jen občasně pozlobí Mars úbytkem sil a možná nějakou tou krátkou chorobou. Všichni ostatní jsou buď neutrální (Uran), nebo Rybám pomáhají žít naplno (Jupiter, Neptun, Pluto a od prosince i Saturn).

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

1. datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

2. příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

3. vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

4. kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

 

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

 

Podrobně:

Ryby Mars během roku 2017 3x postrčí na 2x zbrzdí

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Ryby z Ryb (19.12.2016-28.1.2017), Blíženců (21.4.-4.6.), Raka (4.6.-20.7.), Panny (5.9.-22.10.) a Štíra (od 9.12. do konce roku). Pěkně se to prostřídá, příjemné a nepříjemné působení.

Začátkem zimy, při působení z Ryb, Mars bude pobízet Ryby k aktivnějšímu praktikování na jejich duchovní cestě a, nemějte mu to za zlé, on už je prostě takový, k častějším a divočejším milostným radovánkám. Ve znamení Ryb se Mars necítí vítán, a tak nemůže rozvinout svoji sílu naplno, proto jen tak mírně postrkuje a možná si jeho působení ani nevšimnete.

Koncem jara, při působení z Blíženců, si jeho vlivu naopak všimnete. V tomto termínu Vás mohou ohrozit, vlivem nepřízně Marta, alergie a infekce spojené s dýchacími cestami (Achillova pata Blíženců), vč. onemocnění spojených s horečkou, např. nachlazení. Nepodceňujte ani ohrožení úrazy a zlomeninami (ruce, prsty, žebra,…). K úrazu můžete přijít i v oblasti chodidel, zejména ti, kteří podobnou událost již zažili. Ostatní musí počítat minimálně s krátkodobým úbytkem sil a zhoršenou náladou.

Začátkem léta, při působení z Raka, čekejte naopak příliv sil. Přeji příjemnou aktivní dovolenou u moře, u nás doma u rybníka bude panovat rozmarné léto, tak raději zamiřte na jih. Jak jsem již zmínila, Mars zvyšuje sexuální apetit (a plodnost), pokud pojedete v páru se svojí láskou, možná se budete vracet s dalším členem rodinky. Raději uvážlivě, ať je jen příjemným „bonusem“!

V pozdním a babím létě Vám Mars zase přiškrtí přítok sil. Opět hrozí ochoření. V čase Panny zejména v oblasti břicha a trávení jako celku. Pozor, půjde především o infekce a zánětlivé stavy (střev, jater, slinivky či žaludku), dle Vašich Rybích dispozic mohou nastat problémy i v rámci hormonálního a lymfatického systému. Vliv Marta je krátkodobý, nejspíše se z toho zase rychle dostanete, ale umí bolestivě dloubnout a poukázat, kde je slabé místo, takže než bude nějaké příště, postarejte se o sebe a své zdraví vhodnou preventivní formou, podle toho, nač Vás Mars upozornil.

Koncem roku, při působení ze Štíra, čekejte opět větší energii a dobrou náladu. A jak to tak vypadá, Mars se opět postará, aby Váš rod nevymřel :-). K Vánocům to tak trochu patří, příjemnou zábavu a hodné děti.

 

Jupiter z Vah neovlivní Ryby

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a v této době nemá Jupiter na Ryby ani příznivý, ani nepříznivý vliv. Situace se změní až vstupem Jupitera do Štíra.

 

Zesílená plodnost a spiritualita vlivem Jupitera ve Štíru

Týká se období od 10.10.2017 do konce roku a Ryb narozených od 21. února do 10. března. Situace pokračuje pro další Ryby až do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce a Rybám potěšení utne.

Od října bude vidět, že se Vám, milé Ryby, opravdu začíná dařit. Vesele se pusťte do objevování všech tajemství života světského i duchovního. Nyní naplno můžete žít, co jste vždy chtěli. Pokud vedete nějakou charitativní organizaci, mohou Vám přijít větší peníze, nezapomeňte o ně požádat včas! V soukromém životě očekávejte skvělé zážitky duchovní, kulturní i milostné. Nedílnou součástí je nadšené plození potomstva. Rybám se bude dařit v pracovním, rodinném i partnerském životě. I peněz bude na vše dostatek. Výjimku budou tvořit ty z Ryb, které jdou dlouhodobě proti své duchovní podstatě, právě v těchto časech by se s ní měly opět spojit a svůj život podle toho nově nasměrovat.

 

Letos končí trápení se Saturnem ve Střelci

Týká se období od začátku roku do 20.12.2017 a Ryb narozených od 12. do 21. března. Saturn procházel znamením Střelce od prosince 2014 a do znamení Kozoroha přejde v prosinci 2017.

Konečně si oddechnete, Saturnovo školení nedělá nikomu dobře a Ryby patří ke znamením, které je zvlášť špatně snáší. V letošním roce se už i poslední skupinka zbaví vysokých nároků Saturna na výkon, provedení práce, znalosti či dochvilnost. Možná toho později budete litovat :-) a vzpomínat na ty časy, kdy jste se museli učit další jazyk, zvýšit si kvalifikaci, jít opakovaně ke zkouškám, dokud profesor nebyl spokojený, protože jen přesné je postačující. Ani v zaměstnání to není jednoduché, přísný, avšak i spravedlivý šéf Vám také nic neodpustí a lelkování či laxnost neodpouští. Zato jste se mnohé naučili a čerpat z těchto znalostí oboru i lidí budete po celý další život. Saturn Vám ze Střelce nepřeje ani na penězích, takže, zatímco první polovina Ryb už uvidí výsledky dříve na sobě odvedené práce a v době přízně Jupitera si polepší, poslední třetina Ryb se zatím pod vedením Saturna uskrovňuje. V rodinných a partnerských vztazích se vliv Saturna projevuje jen sekundárně, neboť unavení a vystresovaní z práce nemáte tolik času a trpělivosti s bližními, kolik je třeba. A to není vše, milé Ryby, dlouhodobý stres má vliv samozřejmě i na zdravotní stav: únavou a sníženou imunitou počínaje a potížemi s klouby a ekzémy a dalšími chronickými problémy s kůží konče. Rovněž se mohou objevit potíže s hormonálním (nedostatečná produkce) a lymfatickým systémem (stagnace, neprůchodnost).

Úspěch a postavení prostřednictvím Saturna v Kozorohu

Týká se období od 20. 12. 2017 do konce roku a Ryb narozených první a druhý den znamení. V letech 2018 až 2020 pak postupně dalších Panen. Pro každého jednotlivce vliv trvá něco přes 2 týdny, v letech 2018 a 2019 pro některé i déle.

V dobách působení Saturna ze Střelce si Ryby mohly připadat pronásledované nepříjemnými šéfy a profesory, mohly se chovat poněkud nenápadně a ušlápnutě. Zato v dobách Saturna v Kozorohu jim narostou ramena a růžky. Narození na samém začátku znamení začnou už koncem roku přemýšlet a pracovat na kariéře, na prestižním postavení v širší lidské společnosti. Chtějí si zasloužit úctu, vážnost i mít podíl na moci. Ostatní Ryby se k nim v průběhu let budou přidávat. Pod vedením Saturna v Kozorohu si Ryby vylepší pracovní pozici, podnikání i finanční záležitosti. Jsou to dobré časy na zahájení náročných dlouhodobých projektů, kdy návratnost může být pozdější, byť trvalá. Poněkud méně se jim bude dařit ve vztazích, ať už rodinných či partnerských. Budou jim věnovat méně času a pozornosti a z vnějšího pohledu poněkud ochladnou. Další dobrou zprávou nepochybně je, že se Rybám zlepší dříve poněkud nalomené zdraví. Máte-li chuť pustit se do tréninku na maraton či pěstovat jakékoliv vytrvalostní sporty, pusťte se do toho, až přijde Váš čas, kdy budete v souladu s vlivem Saturna z Kozoroha. Tehdy je rovněž čas najít si lepší místo nebo požádat o místo s vyšší zodpovědností (a platem) i tam, kde právě pracujete. Podnikáte-li, zahajte náročnější dlouhodobé projety, které nemusí být od počátku ziskové, zvýší ale Vaši prestiž v oboru a důvěru zákazníků. Kdy to nastane právě pro Vás, odhadněte z tabulky výše nebo si nechte spočítat v rámci kompletního osobního horoskopu.

Uran z Berana Rybám nevadí ani nepomáhá

Také v roce 2017 Uran nemá na Ryby vliv. To se změní až se vstupem Uranu do znamení Býka, kam bude vstupovat na třikrát, poprvé 15.5.2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6.3.2019.

Neptun povznáší další skupinku Ryb

V roce 2017 se Neptunův vliv týká Ryb narozených od 28. února do 7. března. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Neptun z Ryb světu pomáhá být lepším místem k životu: učí nás soucitu se všemi živými bytostmi a mírnými krůčky postupujeme v duchovním vývoji. Na Ryby působí Neptun dvojznačně. Může být ku prospěchu, jen na ně asi působí příliš intenzivně. To záleží, jak se Vám, milé Ryby, povedlo Sluníčko. Je-li od narození vše v pořádku a jste zdraví jako rybička, nepodléháte zmatkům a snění či dokonce třeba kleptománii, tak Vám Neptun jen prospěje, budete takoví, jací máte být, citliví, vnímaví k potřebám druhých, obětaví a možná sem tam uvidíte anděly či víly. Nepodařilo-li se Sluníčko v plné kondici už při narození, mohou se Vám dít všelijaké neplechy: vleklé nesprávně diagnostikované nemoci, potřeba zkoumat duchovní svět pomocí návykových berliček, sem tam potřeba přivlastnit si, co Vám nepatří, či zneužít básnickou fantazii pro svůj finanční prospěch. Nejasné se Vám mohou zdát hranice mezi realitou, ve které žijete, a realitou snů či duchovních světů. „Pište dobře adresy a pečlivě zavírejte dveře a brány“, ať už se vydáváte kamkoliv. Raději než toulkám po přilehlých světech se věnujte péči o své bližní, ať už soukromě nebo profesně. V tom jste dobří a možná i nenahraditelní, protože dovedete komunikovat i jinak než slovy.

Pluto z Kozoroha pomáhá Rybám prosadit se

V roce 2017 se vliv Pluta týká Ryb narozených od 6. do 12. března. Jeho vliv potrvá ještě několik let. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5x opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Vliv Pluta bývá poněkud ošemetný, a to i když působí příznivě, za získané můžeme zaplatit i více, než bychom chtěli. Stejně tak to platí v tomto roce pro některé Ryby, jež mohou přijít k významnějšímu postavení a vlivu v zaměstnání či ve společnosti obecně, například v politice, ale možná za to zaplatí pochroumáním vztahů v rodině či partnerství. S lepším postem souvisí obvykle i lepší příjmy, máte se na co těšit.

Shrnutí pro Ryby na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Zdraví Ryb bude v roce 2017 povětšinou velmi dobré, vyjma narozených od 12. března do konce znamení. Ti jsou pod vlivem Saturna a prožívají stres, únavu, místy až deprese, v těle se jim bolesti soustředí do kloubů, svalů či šlach, prostě do pohybového aparátu a způsobují potíže s pohybem. Problémy z dlouhodobého přetížení a stresu se mohou projevit i na kůži – ekzémy, vysušení, šupinatění, praskání, např. pat, a jiné dlouhodobé potíže.

Vztahy partnerské

Velmi dobré, opět kromě narozených v poslední třetině znamení. A dá se říci, že většina si ve vztazích časem i polepší, zejména pomocí tělesného souznění (Jupiter ze Štíra). Dá se v důsledku toho předpokládat i rozrůstání rodiny.

Vztahy rodinné

Podobně jako u vztahů partnerských by rodina měla být oporou přetíženým Rybám narozeným od 12. března do konce znamení. Ostatní Ryby se budou chovat k rodinným příslušníkům jako obvykle. Poněkud chladnější a potřeby blízkých opomíjející budou Ryby narozené v prvních dvou dnech znamení a mezi 6. a 12. březnem, protože uslyší volání kariéry a skvělých zítřků.

Práce

Ryby si na poli práce v roce 2017 povedou většinou velmi dobře, jen ti pod Saturnovým vlivem budou poněkud vyčerpaní a nemusí vždy dostát všem požadavkům. Narození 28. února až 7. března si mohou idealizovat své poněkud snílkovské nápady či nadřízenou osobu, ale nejspíše to nakonec dopadne dobře, trochu štístka od Jupitera může pomoci.

Peníze

Na penězích si postupně v průběhu roku polepší většina Ryb, kromě těch pod Saturnovým vlivem (narození 12.-21.3.). Ti budou muset ještě šetřit až do konce roku.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1071 hostů a žádný člen

Přihlášení

Kalendář akcí

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Filtr akcí