Horoskop pro Vodnáře na rok 2021

V roce 2021 si většina Vodnářů prožije kousek toho svého životního štěstíčka. Nahlédněte do svých srdcí a do svých individuálních horoskopů, ať se dozvíte, v které oblasti života Vás čeká. Pouze Vodnáři narození mezi 26. lednem a 5. únorem si dávají pozor na Uran. Tento extravagantní novátor působící nyní ze znamení Býka totiž výrazně jim ovlivňuje zdraví a majetek. Saturn, pro ostatní přísný a studený učitel, Vodnářům jen prospěje. Pomůže jim vylepšit a upevnit pravidla a řád v jejich všedních i svátečních dnech a dočkají se spravedlnosti, zadostiučinění a možná i společenského respektu. Pokud ovšem patříte k Vodnářům, kteří se Saturnem již dříve nevycházeli dobře (viz Vás nativní horoskop), můžete čekat spíše problémy.

Do znamení Vodnáře v roce 2021 Slunce vstupuje dne 19. ledna v 21:40 a svoji pouť tímto znamením ukončí 18. února v 11:44 SEČ.

Jak číst tento horoskop?

Nejprve si najdeme řádek tabulky se svými narozeninami, jako příklad použijeme 15.2., den narozenin českého stavitele a mecenáše Josefa Hlávky, ročník 1831. Dle tabulky se jej týká pouze vliv:

 • Jupitera ve Vodnáři příznivě

Osoby narozené s Josefem Hlávkou ve stejný den zjistí, že opakovaně, celkem 3x 2 týdny dostanou příležitost seznamovat se vlivnými přátelskými lidmi, získat lepší postavení v profesi ale i lepší příjmy. Také jim bude umožně účinně vylepšovat občanskou společnost, napomoci rozvoji vědy či techniky nebo pomáhat dosažení práv a svobod pro lidské bytosti. Další pomalé planety na ně nemají vliv, tedy na jejich Slunce. Na Měsíc, Merkur, Venuši a další planety a prvky horoskopu vliv mít mohou a to nemalý. Tyto důležité informace jsou pak záležitostí nikoliv skupinového ale individuálního horoskopu.

Podrobně: vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Vodnar 2021

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro vás nastane. Chcete-li to přesně, rovnou se objednejte u mne.

Jupiter ve Vodnáři nese velké štěstí

Týká se období 19.12.2020 –14.5.2021* a 28.7.2021-19.12.2021:

* 14.5.2021 až 28.7.2021 prochází Jupiter Rybami a nebude mít na Vodnáře vliv

 • 2020 narozených cca od 21. do 30. ledna

 • 2021 narozených cca od 1. do 20. února

Klíčová slova pro P - příznivý vliv: štěstí, expanze, podpora „shora“ - nadřízenými i bohy

Již jsem k tomu pro Vodnáře psala a nadále zůstává v platnosti: Od 19.12. 2020 zahrne Jupiter Vodnáře svou přízní. Zůstaňte nad věcí, pro každého půjde jen o 2-3 týdny, a opatrně, aby toho štěstí na vás nebylo moc. Chopte se příležitosti, využijte přízně nebes, nadřízených či vlivných osob! Konečně můžete jít za svými velkými cíli. Také bude Vodnářům umožněno zvýšit si společenský status. Není-li co vylepšovat, choďte prostě mezi lidi, užívejte si společnosti dobrých přátel, navazujte nová přátelství, inspirujte, zakládejte sdružení a spolky, které povedou společnost k větší lidskosti, umožní větší svobodu a spravedlnost pro všechny, napomohou rozvoji vědy a techniky atd. Však dobře víte, co je vaším posláním. Mimo jiné braňte svobodu internetu, řiďte se Voltairovým mottem: „...nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu se bít, abyste to směl říkat.“ A vy také nejlépe víte, jak má vypadat v praxi: Volnost, rovnost, bratrství. Trochu opatrně s mírou nadšení, když to prosazujete do života, ten, kdo to říkal první, zemřel náhle na těžkou nemoc, „na gilotinu“.

Jupiter v Rybách neovlivňuje Vodnáře

V období od 14.5.2021 do 28.7.2021, od 29.12.2021 do 11.5.2022 a od 29.10. do 20.12.2022 prochází Jupiter Rybami a nebude mít na Vodnáře vliv.

Saturn ve Vodnáři upevňuje nový řád

Týká se v roce:

 • 2020 narozených cca od 21. do 22. ledna

 • 2021 narozených cca od 22. ledna do 3. února

 • 2022 narozených cca od 1. do 15. února

 • 2023 narozených cca od 12. do 20. února

Klíčová slova pro P - příznivý vliv: trvalost, řád, houževnatost, forma

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: krize (osobní, pracovní i zdravotní), nesoulad s řádem, zatuhlost (mentální i fyzická), překonávání chronických problémů vytrvalostí

Již jsem k tomu pro Vodnáře psala a nadále zůstává v platnosti: Vážení Vodnáři, v tomto období bude hodně záležet na postavení Saturnu ve vašem osobním horoskopu. Je-li v dobrých vazbách a na vhodném místě, bude to pro vás čas přirozeného dosažení dlouhodobých cílů. Máte-li však Saturn v nepříjemných vazbách na ostatní prvky horoskopu, projdete si ke svým cílům trnitou cestou. Také záleží na tom, jak jste dosud plnili požadavky a školení Saturnu. Jestli máte zkoušky již úspěšně složeny, nebude to zas tak nepříjemné, půjde spíše o dobrý pocit jako z namáhavého, ale úspěšného sportovního či pracovního výkonu.

U Vodnářů se toho hodně točí kolem myšlení, myšlenek a ideálů. Milí Vodnáři, v době průchodu Saturnu vaším znamením toho možná moc nového neobjevíte, dopřejte si však čas k systematizaci poznatků. I tak se dá objevit nové.

Působí-li ve vašem horoskopu Saturn příznivě, pak můžete očekávat:

Pracovně: Projděte staré poznámky, utřiďte si v hlavě, počítači i na stole informace, dojděte k nezvratným závěrům. Skvělý čas pro vědce a techniky - udělejte kontrolní testy. Studenti, skládejte s odvahou zkoušky. Své dobré časy mají i vedoucí pracovníci. Myšlenky a nápady dojdou realizace.

A pokud toto nedokážete pracovně, zkuste do všedních dnů zapojit starší nápady a nechat je zakořenit v dobrý zvyk, příklady:

 • kratší, ale častější tělesná či duševní cvičení s důrazem na pravidelnost, zapisujte si změny, pozorování, výsledky.
 • pravidelnost zálohování dat, úklidu a údržby PC i jiné techniky, maximální „vytěžení“ možností techniky, kterou vlastníte. Budete překvapeni, s čím vším vám může pomoci již dnes, bez dalších nákladů.
 • udělejte ze starších kousků nové: nábytku i oděvů.
 •  zaveďte si pořádek nejen v hlavě, ale i v dílně a garáži.
 • používejte deníček na nápady

Finančně: Investujte do nové techniky, ale konzervativně, tedy např. s důrazem na dlouhou životnost. Všechno se to točí kolem lepšího uspořádání, zvýšení efektivnosti a uvedení nápadů do praxe.

Vztahově: Saturn ve Vodnáři příliš „vztahový“ není, ale i zde půjde o překvapivé získání nové, vyšší kvality utříděním si myšlenek, pocitů a zavedením nových či oprášením starých zvyků. Takže navenek nemusí nikdo nic zpozorovat, ale vy se spolu jako pár budete cítit skvěle a stejně tak i každý samostatně, protože to nebude znamenat izolovaně. Také je to vhodný čas, aby staré známosti utvořily nový pár, znovu se dají dohromady ti, kteří se dříve rozešli. Rovněž jedinci s velkou potřebou svobody (nezaměňujte v tomto případě s nevěrností) v partnerském životě uznají důležitost spolehlivosti, trvalosti a pravidel.

Působí-li ve vašem horoskopu Saturn nepříznivě, pak můžete očekávat:

Pracovně: Časový stres, práce tolik, že se dá zvládnout jen se zaťatými zuby, s perfektní organizací a disciplínou.

Finančně: Dočasné omezení finančních prostředků přivede Vodnáře k trvalé větší ekonomičnosti, lepšímu přehledu o příjmech a výdajích. Také „systémově“ upozorní Vodnáře, kteří rádi považují hmotnou stránku života za méněcennou až nepodstatnou, že bez ní to na téhle planetě nejde. Aneb k čemu jsou vysoké ideály až plány na záchranu lidstva, když nedovedete sehnat prostředky ani na malý projekt.

Vztahově: Ochlazení vztahů, přetrvávání a nutnost řešení starých problémů.

Zdravotně: Znovu se připomenou staré potíže. Týkat se budou především zhoršené pohyblivosti kloubů, problémů s kůží, kostmi a zuby. Objevit a zhoršit se mohou zejména typické citlivé oblasti zdraví Vodnářů: kotník, holeň a lýtko. Další citlivou oblastí zdraví je cévní systém, typické jsou křečové žíly, problémy s krevním tlakem jsou u Vodnářů spíše neobvyklého charakteru. Kromě většinou obvyklého vysokého tlaku se může objevit například tlak kolísavý. Také kvalita krve bude lékařsky zajímavá, příklady: chudokrevnost a geneticky vázaná onemocnění. Dojděte si na preventivní vyšetření ještě před působením Saturnu na vaše Slunce. Ztráta nálady a pesimismus při problémech ve vícero oblastech je přirozenou reakcí, udělejte něco proto, ať rychle pomine. Již nyní vám může pomoci vědomí, že Saturn působí na jednotlivce vždy cca 2-4 týdny a vrátí se max. 3x :-) během roku. Pak dá zas několik let pokoj.

Uran z Býka Vodnáře skutečně překvapí

Týká se v roce:

 • 2018 narozených cca od 21. do 23. ledna

 • 2019 narozených cca od 21. do 26. ledna

 • 2020 narozených cca od 22. do 31. ledna

 • 2021 narozených cca od 26. do 5. února

 • ve znamení zůstává až do roku 2025

Působení Uranu na jednotlivce trvá několik týdnů až měsíců, nutno spočítat pro konkrétního jedince.

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: prudké změny, nepříznivé náhody, ukvapené jednání

Již jsem k tomu pro Vodnáře psala a nadále zůstává v platnosti:

Další malá skupinka Vodnářů si vyzkouší, co dokáže Uran, když doputuje do znamení Býka. V osobních životech i v životě společnosti bude mít vliv na prudké a hlavně překvapivé změny v majetku. Zajímavou podkapitolou bude vlastnictví pozemků a nemovitostí, v této oblasti očekávám i nějaké reformy. Překvapivé změny se odehrají v oboru bankovnictví a měn. Můžete tudíž náhle zbohatnout, například dědictvím, zainvestovat a v krátkém čase zase o vše přijít, přestože jste postupovali správně; prostě došlo ke krachu na burze. Nebo si z posledních peněz koupíte tiket a bude z vás miliardář, který nemá v koupelně ani teplou vodu :-).

Milí Vodnáři, kromě překvapivého vývoje vašich finančních a majetkových záležitostí, na něž ne vždy budete mít vliv či zásluhy, očekávejte i změny zdravotního stavu. Jak je pro působení Uranu charakteristické, budou náhlé a často budou řešené rychlou – kupříkladu chirurgickou – cestou. Ohroženými oblastmi těla jsou krk, mandle, dolní čelist včetně zubů, hlasivky, štítná žláza. V této oblasti se dají čekat úrazy, zablokování krční páteře, prudce se rozvíjející záněty, náhlá ztráta funkčnosti a nenadálé bolesti obecně. Rovněž se dají očekávat úrazy a zlomeniny v oblasti lýtka, holeně nebo kotníku, tedy v částech těla pro Vodnáře rizikových. Do období Uranovy nepřízně si neplánujte chirurgické zákroky. Netrvá samozřejmě pro jednotlivce po celý rok, nutno dopočítat, což si můžete objednat u mě.

Také doporučuji vyhnout se dobrodružným výletům či koníčkům spojených s pobytem v podzemí, v dolech či jeskyních. Těm, kteří v takovýchto místech pobývají pracovně, doporučuji maximální opatrnost, vícenásobné jištění a překontrolovat pojištění. Budete více ohroženi výbuchy, sesuvy, závaly a podobně, prostě řečeno: Hmota kolem vás se bude nepředvídatelně pohybovat s dramatickým účinkem. Velmi opatrní budou na každém svém kroku též všichni Vodnáři, jimž v roce 2019 bude 21, 42, 63 a 84 let. Více k zamyšlení najdete v článku Cyklické krize v životě.

Neptun z Ryb nechává Vodnáře svobodně plynout životem

Týká se období 2011 – 30.3. 2025

V roce 2020 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb. V roce 2025 vstoupí do znamení Berana. Vodnářům nyní nic neobvyklého nepřináší – myšleno ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může; záleží též jakým domem právě prochází. Pokud si to šine vaším prvním domem, tak na vás, jste-li Vodnář nebo Vodnářka, vliv má a to nemalý.

Pluto z Kozoroha Vodnáře neovlivňuje

Týká se období 2008 – 2024

V roce 2020 Pluto opět nemá na Vodnáře vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024 a to se teprve budou dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

Tabulka pohybu planet 2021

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1145 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přihlášení