Horoskop pro Vodnáře na rok 2019

Pro Vodnáře je rok 2019 spíše nudným a šedivým rokem. Nesouhlasili by pouze narození ze začátku znamení. Těm připraví překvapení Uran. Mohou být i nepříjemná a z jakékoliv oblasti života: nejcitlivější bude zdraví a majetek. To jim ostatní jistě závidět nebudu. Únoroví Vodnáři se během tohoto roku užijí krátké přízně Jupitera. Naopak od roku 2020 začínají (postupně všem) Vodnářům po všech stránkách zajímavé časy, máte se na co těšit.

Do znamení Vodnáře v roce 2019 Slunce vstupuje dne 20. ledna v 09:59 a svoji pouť tímto znamením ukončí 19. února ve 00:04 SEČ.

Podrobně:

Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

Vlivy pomalých planet

vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

 Vodnari 2019

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

Jupiter ze Střelce je opět na straně Vodnářů

Týká se v roce:

  • 2018 narozených cca od 21. ledna do 1. února

  • 2019 narozených cca od 1. do 20. února

V čase přízně Jupitera ze Střelce Vodnáři pookřejí. Bude jim dopřáno více si užívat života, hodně cestovat a neopomenou se věnovat studiu či dokonce si ke stávajícímu studiu nepřidají ještě další. Kultivace osobnosti rozšířením si obzorů nad knihou, vášnivou a obsažnou diskusí nebo filozofováním nejen na akademické půdě je Vodnářům blízká a rádi využijí všech příležitostí, které Jupiter postrčí do jejich životní cesty. Sami vyhledají setkání s mimořádnými osobnostmi, s uznávanými odborníky v oborech jak profesních, tak zájmových oblastí. Nechají se inspirovat zdánlivě náhodnými rozhovory s cizinci či na dobrodružných zahraničních cestách. To vše pro lepší přehled a nadhled nad vlastní životní cestou, pro nastartování úspěchu i pro prostou, soukromou radost z pokroku lidstva. To vše Vodnáři potřebují k životu jako pták křídla k letu. Ačkoliv jsou plni ideálů a neosobního pohledu na svět, rádi přijmou pozvánku Jupitera ke stolu s dobrým jídlem, pitím a dobrými společníky. Byť bude na každého jednotlivce působit Jupiter relativně krátce, 2 až 3 týdny, Vodnáři se dostatečně inspirují a zužitkují vliv po všech stránkách: v práci, doma i mezi přáteli. Zdraví i energie budou míti v dané době rovněž dostatek.

Jupiter v Kozorohu Vodnářům prospěje jen okrajově

Týká se období 2.12.2019 – 19.12.2020

Jupiter v tomto období nemá na Vodnáře vliv ani příznivý ani nepříznivý. Hovoříme o vlivu na Slunce jednotlivců, takže na ostatní prvky jejich horoskopu vliv mít může. Příklady: putuje-li vaším 2. domem a v příznivých aspektech, budete mít v tomto roce vyšší příjmy. Zavítá-li do 5. domu vašeho horoskopu, obohatí váš život o milostná dobrodružství nebo o dítě a klidně i o obojí :-) atd.

Srovnejte později stávající rok s vývojem od 19.12. 2020 do konce roku 2021 (krom pár dní), kdy Jupiter bude vznešeně kráčet znamením Vodnáře a nad těmito držet ochranou ruku.

Saturn v Kozorohu neovlivňuje Vodnáře přímo

Od konce roku 2017, od 20. prosince, postupuje Saturn Kozorohem až do roku 2020. Nemá na Vodnáře přímý vliv. Ovlivňuje však atmosféru lidské společnosti a na tu jsou Vodnáři citliví. Obtížněji se s vlivem Saturna mohou vyrovnávat ročníky 1930 – 1932, 1959 – 1962, 1989 a 1990, tj. lidé, jimž se blíží třicítka, šedesátka či devadesátka; více viz článek Cyklické krize v životě.

Uran z Berana postrčí poslední Vodnáře

Týká se v roce:

  • 2018 narozených cca od 15. do 20. února

  • 2019 narozených cca od 17. do 20. února

Uran v předchozích letech inspiroval Vodnáře k odvážným projektům, současně jim dával odvahu a bojovnost k jejich prosazení. Nyní vše dopřeje i poslední hrstce z nich. Více viz horoskop pro Vodnáře na rok 2017.

Uran z Býka Vodnáře skutečně překvapí

Týká se v roce:

  • 2018 narozených cca od 21. do 23. ledna

  • 2019 narozených cca od 23. do 28. října

  • 2020 narozených cca od 24. října do 1. listopadu

  • ve znamení zůstává až do roku 2025

Působení Uranu na jednotlivce je několik týdnů až měsíců, nutno spočítat pro konkrétního jedince.

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: prudké změny, nepříznivé náhody, ukvapené jednání

Již jsem pro Vodnáře k tomu psala a zůstává v platnosti:

Další malá skupinka Vodnářů si vyzkouší, co dokáže Uran, když doputuje do znamení Býka. V osobních životech i v životě společnosti bude mít vliv na prudké a hlavně překvapivé změny v majetku. Zajímavou podkapitolou bude vlastnictví pozemků a nemovitostí. V této oblasti očekávám i nějaké reformy. Překvapivé změny se odehrají v oboru bankovnictví a měn. Tudíž můžete náhle zbohatnout, například dědictvím, zainvestovat, a v krátkém čase zase o vše přijít, přestože jste postupovali správně; prostě došlo ke krachu na burze. Nebo si z posledních peněz koupíte tiket a bude z vás miliardář, který nemá v koupelně ani teplou vodu :-). Milí Vodnáři, kromě překvapivého vývoje vašich finančních a majetkových záležitostí, na něž ne vždy budete mít vliv či zásluhy, očekávejte i změny zdravotního stavu. Jak je pro působení Uranu charakteristické, budou náhlé a často budou řešené rychlou – kupříkladu chirurgickou – cestou. Ohroženými oblastmi těla jsou krk, mandle, dolní čelist včetně zubů, hlasivky, štítná žláza. V této oblasti se dají čekat úrazy, zablokování krční páteře, prudce se rozvíjející záněty, náhlá ztráta funkčnosti a nenadálé bolesti obecně. Rovněž se dají očekávat úrazy a zlomeniny v oblasti lýtka, holeně nebo kotníku, tedy v částech těla pro Vodnáře vlastní. Do období nepřízně Urana si neplánujte chirurgické zákroky. Netrvá samozřejmě pro jednotlivce po celý rok, nutno dopočítat, můžete si objednat u mě. Také doporučuji vyhnout se dobrodružným výletům či koníčkům spojených s pobytem v podzemí, v dolech či v jeskyních. Pro ty, kteří v takovýchto místech pobývají pracovně, doporučuji maximální opatrnost, vícenásobné jištění a překontrolovat pojištění. Budete více ohroženi výbuchy, sesuvy, závaly a podobně, prostě řečeno: Hmota kolem vás se bude nepředvídatelně pohybovat s dramatickým účinkem. Velmi opatrní budou na každém svém kroku též všichni Vodnáři, jimž v roce 2019 bude 21, 42, 63 a 84 let. Více k zamyšlení najdete v článku Cyklické krize v životě.

Neptun z Ryb nechává Vodnáře svobodně plynout životem

Týká se období 201130.3. 2025

V roce 2019 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb. V roce 2025 vstoupí do znamení Berana. Vodnářům nyní nic neobvyklého nepřináší – myšleno ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může; záleží též, jakým domem právě prochází. Pokud si to šine vaším prvním domem, tak na vás, jste-li Vodnář nebo Vodnářka, má vliv a nemalý.

Pluto z Kozoroha neovlivňuje Vodnáře

Týká se období 20082024

V roce 2019 opět nemá Pluto na Vodnáře vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024 a to se teprve budou dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů.

 

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

Tabulka pohybu planet 2019

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1314 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přihlášení