Horoskop pro Vodnáře na rok 2018

Vodnářům od roku 2018 začínají nezvyklé roky. Uran (vládce znamení Vodnáře) vstoupí do Býka a přestane podporovat svoje chráněnce. Naopak bude jim i škodit, ne neustále, ne všem najednou, ale přesto významně. Vodnáři jsou citliví na změny ve společnosti, na omezení svobody a často podceňují práci s hmotnými statky a moc peněz. Uran v Býku vytáhne do centra dění právě tato témata. Saturn jako původní vládce Vodnáře – předtím, než byl objeven Uran, bude putovat svým domovským znamením Kozoroha a vykrystalizují staronová pravidla pro úspěch a společenskou vážnost, přitvrdí se. Atmosféra ve společnosti bude nasycena ctižádostí, extrémní cílevědomostí a touhou po úspěchu. Ceněné jsou pouze moc, peníze a zisk. Vpřed tak trochu přes mrtvoly. To vodnářským humanistům rovněž nesedí. Odmítají úspěchu podřídit vše, zejména pak ideál svobody. „Shodou okolností“ na tomto tématu nevybíravým způsobem již déle pracuje Pluto; jeho vliv pociťuje celá lidská společnost. Ani Jupiter Vodnáře neušetří, tedy rozhodně ne do listopadu 2018. Přinese jim potíže v sexu, mnohdy podložené nemocemi těla a nepříliš veselé myšlenky na témata hranice mezi životem a smrtí, smrt, posmrtný život a život či spíše existence za extrémních podmínek. Alespoň od listopadu Jupiter začne opět pomáhat. Zbývá Neptun v Rybách, jenž neuškodí a pomůže jenom málo.

 Podrobně:

Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

Vlivy pomalých planet

vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, je třeba to spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Jupiter ve Štíru zasahuje Vodnářům do zdraví, sexu a vztahů

Týká se období do 8. 11. 2018 a Vodnářů narozených od cca 3. do 20. února. Pak vstoupí Jupiter do znamení Střelce a Vodnářům bude zase pomáhat.

Část Vodnářů má již své zážitky z roku 2017 a mohla by vyprávět o jejich kvalitě a intenzitě. Naštěstí problémy vzniklé při vlivu Jupitera mají lehčí průběh a často i šťastný konec. Bolístky a nemoci se budou týkat štíří oblasti – tj. zdraví pohlavních orgánů, oblasti konečníku a tlustého střeva. Jak všichni víme, to jsou právě ony citlivé části těla obyvatelstva českých krajin, neblaze proslulé častým výskytem rakoviny. Milí Vodnáři a milé Vodnářky, nezbývá, než se zachovat racionálně a oběhnout preventivní prohlídky o něco dříve, nežli se vás dotkne Jupiterova nepřízeň (jeho přesný aspekt), a dlouhodobě dodržovat preventivní opatření. Druhou oblastí, kde bude Jupiter zasahovat do zdraví nepříznivě, je ta, která souvisí s vaším Sluncem. Zaznamenáte tedy otoky lýtek i kotníků či zvětšení křečových žil. K Vodnářům patří i tzv. choroby krve, což představuje nemoci skutečně přímo související s krví a též – přeneseně tajemnější – dědičně podmíněné, nebo v kombinaci. Hlídejte si složení krve: Mohou nastat situace, kdy budete mít něčeho příliš mnoho a něčeho velmi málo. Pro hemofiliky je to rovněž velmi špatné období. Pokud se ve vašem rodě vyskytují dědičné choroby, některé z nich jsou již docela dobře diagnostikovatelné „na genetice“; zjistěte si maximum a zahajte preventivní a další opatření ke zdravějšímu, spokojenějšímu životu. Jeden příklad za všechny – trombofilie. Zdraví tělesné je lépe poznatelné než zdraví dušení. Pod vlivem Jupitera ve Štíru můžete mít sklony příliš hloubat nad tajemstvími života a smrti, o jejich smyslu a hranicích. Doufám, že si jako mistři duševních disciplín vystačíte s filozofickým a myšlenkovým zkoumáním tohoto tématu a nepůjdete cestou experimentu a prožitku, jak mají ve zvyku Štíři. V obtížném období vyhledejte společnost přátel, ta má u vás výraznou léčivou moc.

Byť Jupiter nepůsobí dlouho, jen pár týdnů na jednotlivce, přesto je to dostačující ke vzniku či prohloubení problémů ve vztazích. Možná budete muset taktně vysvětlit partnerovi nebo partnerce, že za nižším sexuálním apetitem jsou „pouze“ nepříjemné zdravotní potíže. Partnerské hádky na téma žárlivost či peníze, někdy propletené i do širších rodinných vztahů, jsou pořádnou zátěží. Pravděpodobně tím platíte daň z příliš uvolněného a svobodného chování z času, kdy vám Jupiterova přízeň přihrávala možnosti seznámení a nevěry. V období s významnou nepřízní Jupitera se nepokoušejte vyřešit tyto problémy soudní cestou, raději chvíli vyčkávejte, projevte trpělivost, nadhled a moudrost.

Jupiter ze Střelce opět fandí Vodnářům

Týká se období od 8. 11. 2018 a Vodnářů narozených od cca 21. ledna do 1. února. Jupiter putuje znamením Střelce od 8. 11. 2018 do 2. 12. 2019. Tou dobou přináší štěstí ohnivým a vzdušným znamením.

V čase přízně Jupitera ze Střelce Vodnáři pookřejí. Bude jim dopřáno více si užívat života, hodně cestovat a neopomenou se věnovat studiu či dokonce si ke stávajícímu studiu nepřidají ještě další. Kultivace osobnosti rozšířením si obzorů nad knihou, vášnivou a obsažnou diskusí nebo filozofováním nejen na akademické půdě je Vodnářům blízká a rádi využijí všech příležitostí, které Jupiter postrčí do jejich životní cesty. Sami vyhledají setkání s mimořádnými osobnostmi, s uznávanými odborníky v oborech jak profesních, tak zájmových oblastí. Nechají se inspirovat zdánlivě náhodnými rozhovory s cizinci či na dobrodružných zahraničních cestách. To vše pro lepší přehled a nadhled nad vlastní životní cestou, pro nastartování úspěchu i pro prostou, soukromou radost z pokroku lidstva. To vše Vodnáři potřebují k životu jako pták křídla k letu. Ačkoliv jsou plni ideálů a neosobního pohledu na svět, rádi přijmou pozvánku Jupitera ke stolu s dobrým jídlem, pitím a dobrými společníky. Byť bude na každého jednotlivce působit Jupiter relativně krátce, 2 až 3 týdny, Vodnáři se dostatečně inspirují a zužitkují vliv po všech stránkách: v práci, doma i mezi přáteli. Zdraví i energie budou míti v dané době rovněž dostatek.

Saturn v Kozorohu uznává pouze výkon, moc a peníze

Od konce roku 2017, od 20. prosince, postupuje Saturn Kozorohem až do roku 2020. Nemá na Vodnáře přímý vliv. Ovlivňuje však atmosféru lidské společnosti a na tu jsou Vodnáři citliví. Obtížněji se s vlivem Saturna mohou vyrovnávat ročníky 1930 – 1932, 1959 – 1962, 1989 a 1990, tj. lidé, jimž se blíží třicítka, šedesátka či devadesátka; více viz článek Cyklické krize v životě. V roce 2018 se to týká Vodnářů z let 1930, 1959 a 1989.

Uran z Berana postrčí poslední Vodnáře

Týká se období do 15. 5. 2017 a opěd od 6. 11. 2017 a Vodnářů narozených od cca 15. do 20. února. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup a trvalý pohyb ve znamení Býka nastane od 6. 3. 2019.

Uran v předchozích letech inspiroval Vodnáře k odvážným projektům, současně jim dával odvahu a bojovnost k jejich prosazení. Nyní vše dopřeje i poslední hrstce z nich. Více viz horoskop pro Vodnáře na rok 2017.

Uran z Býka překvapuje příjemně i nepříjemně

Týká se období od května 2018 a Vodnářů narozených cca od 21. do 23. ledna. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

Malá skupinka Vodnářů si v roce 2018 vyzkouší, co dokáže Uran, když doputuje do znamení Býka. V osobních životech i v životě společnosti bude mít vliv na prudké a hlavně překvapivé změny v majetku. Zajímavou podkapitolou bude vlastnictví pozemků a nemovitostí. V této oblasti očekávám i nějaké reformy. Překvapivé změny se odehrají v oboru bankovnictví a měn. Tudíž můžete náhle zbohatnout, například dědictvím, zainvestovat, a v krátkém čase zase o vše přijít, přestože jste postupovali správně; prostě došlo ke krachu na burze. Nebo si z posledních peněz koupíte tiket a bude z vás miliardář, který nemá v koupelně ani teplou vodu :-). Milí Vodnáři, kromě překvapivého vývoje vašich finančních a majetkových záležitostí, na něž ne vždy budete mít vliv či zásluhy, očekávejte i změny zdravotního stavu. Jak je pro působení Uranu charakteristické, budou náhlé a často budou řešené rychlou – kupříkladu chirurgickou – cestou. Ohroženými oblastmi těla jsou krk, mandle, dolní čelist včetně zubů, hlasivky, štítná žláza. V této oblasti se dají čekat úrazy, zablokování krční páteře, prudce se rozvíjející záněty, náhlá ztráta funkčnosti a nenadálé bolesti obecně. Rovněž se dají očekávat úrazy a zlomeniny v oblasti lýtka, holeně nebo kotníku, tedy v částech těla pro Vodnáře vlastní. Do období nepřízně Urana si neplánujte chirurgické zákroky. Netrvá samozřejmě pro jednotlivce po celý rok, nutno dopočítat, můžete si objednat u mě. Také doporučuji vyhnout se dobrodružným výletům či koníčkům spojených s pobytem v podzemí, v dolech či v jeskyních. Pro ty, kteří v takovýchto místech pobývají pracovně, doporučuji maximální opatrnost, vícenásobné jištění a překontrolovat pojištění. Budete více ohroženi výbuchy, sesuvy, závaly a podobně, prostě řečeno: Hmota kolem vás se bude nepředvídatelně pohybovat s dramatickým účinkem. Velmi opatrní budou na každém svém kroku též všichni Vodnáři, jimž v roce 2018 bude 21, 42, 63 a 84 let. Více k zamyšlení najdete v článku Cyklické krize v životě.

Neptun z Ryb Vodnáře neovlivní

V roce 2018 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb. Je v něm již od roku 2011 a bude jím putovat. až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana. Vodnářům nyní nic neobvyklého nepřináší – myšleno ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může; záleží též, jakým domem právě prochází. Pokud si to šine vaším prvním domem, tak na vás, jste-li Vodnář nebo Vodnářka, má vliv a nemalý.

Pluto z Kozoroha zasáhne Vodnáře jen okrajově

V roce 2018 opět nemá Pluto na Vodnáře vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024 a to se teprve budou dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů.

Tabulka pohybu pomalých planet pro odhad termínu působení konkrétně na vás 

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

00 Tabulka tranzity 2018

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

 

 

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 970 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přihlášení