Kozorozi 2017

Kozorohům se v roce 2017 bude dařit povětšinou velmi dobře. Až na pár nešťastníků, kteří se pod vlivem Uranu (viz níže) budou chovat nezvykle nespořádaně až ztřeštěně, což je poznamená v kariéře i podnikání. Dobré vztahy Kozorohů trpí působením Uranu i Jupiteru. Pluto již kolikátým rokem „pomáhá“ Kozorohům, ale je to spíše taková medvědí služba. Saturn začne spolehlivě a účinně pomáhat prvním Kozorohům koncem roku.

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha v roce 2017 dne 21. 12. v 17:28 a přináší nám poslední roční období - zimu. Často se skutečně po vstupu Slunce do tohoto znamení ochladí a za pár dní kolem Silvestra i mrzne. Z Kozoroha vystupuje Slunce 20. 1. 2018 ve 4:08 a pokračuje ve své pouti zodiakem znamením Vodnáře.

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

 Podrobně:

Mars Kozorohy 3x potrápí a 2x povzbudí

V roce 2017 Mars projede pro Kozorohy všemi nevýhodnými místy zvěrokruhu, a tak dostanou 3x pořádně zabrat v termínech: 28. ledna - 10. března, 4.června – 20. července a 22. října - 9. prosince 2017. Jak už to tak s nepřízní Marta bývá, v tom čase (na jednotlivce působí jen 2-3 dny z daného období) Vás poznamená prudký úbytek sil. Kromě vyčerpání a mizerné nálady u některých lidí, třeba souběžně se nacházejících v nepřízni jiné planety, dochází ke zvýšené nemocnosti a úrazům. V roce 2017 to v zimě a předjaří znamená potíže s pohybovým aparátem, horečky, bolesti hlavy a problémy se zuby, úrazy a nehody. Takže, milí Kozorozi, opatrně na horách i v dolinách, ač budete mít radost ze sněhu, kterého si po letech zase na chvíli užijeme, sebevětší. OPATRNĚ. V letním termínu Vás naopak působení Marta může připravit o radost z jídla, čekejte potíže s trávením či náhlé křeče v oblasti břicha. Možné je rozvinutí bolestí kloubů a zánětlivých stavů kůže, po nevhodném jídle například akné či ekzém. A do třetice všeho protivného se Mars v podzimním termínu zviditelní Kozorohům jako nemoci ledvin, močových cest a vaječníků, často zánětlivé povahy a s horečkou. Tak to bude chtít v daném čase nenastydnout a s měsíčním předstihem pročistit ledviny pitnou kúrou. Nezapomeňte, že nejlepší je čistá voda, po ránu hned 2 sklenice proti dehydrataci a pak pravidelně přes den, kolik odešlo, tolik doplníte. Dodržujte nejlépe celoživotně, minimálně 3 týdny. Teprve potom jsou na řadě pitné kúry bylinné, protože odvodňují a současně vždy trochu více zatíží ledviny.

Naopak odolnost, životaschopnost, sílu a energii k prosazení svých plánů dostanou Kozorozi od Marta v době od 10. března do 21. dubna (Býk) a 5. září až 22. října (Panna). Jarní termín bude vhodné využít k fyzicky i finančně náročnému zvelebení domu či zahrady, nemáte-li, zkuste opečovat vlastní finance, co zasadíte, to poroste. Přelom léta a podzimu bude dobrý jak pro zahrádku, tak pro vylepšování zdraví. Pokud si myslíte, že potřebujete předvést v zaměstnání svoje výkonnostní kvality, pak je tento termín jako stvořený.

Jupiter z Vah přemlouvá Kozorohy k hříchům

Týká se období od počátku roku do 10. 10. 2017 a Kozorohů narozených od 2. do 20. ledna. Pro každého jednotlivce vliv trvá 2-3 týdny.

Někdy trochu upjaté, vždy a ve všem akurátní Kozorohy Jupiter trochu odváže z řetězu. V malém se to projeví potřebou vyhodit si z kopýtka, trochu více jíst či pít. Kozorozi mají výhodu, na příklad proti Rakům, že když krátkodobě podlehnou přejídání, zase se snadno vrátí na svou váhu. Ovšem nutkání mít více a více se může objevit i v partnerských či obchodních vztazích. A tady už se jedná o hříchy střední velikosti, které se mohou projevit nevěrami na jednu noc nebo hledáním skulinek ve smlouvách, aby Vaše spravedlivá polovina byla „větší polovinou“. Na to si musí dát Kozorozi pozor, aby svoji snahu nepřehnali a nedostali se tak do rozepří, které mohou skončit před soudem. Většina společnosti totiž naopak vlivem Jupitera fandí harmonii a spravedlivým soudům.

Kozorohům tak hrozí ztráta důvěry partnera a finanční újma při případné soudní dohře. Jakkoli budou příležitosti k nemravnému chování lákavé a Vy jste velmi chytří, raději se opět zachovejte seriózně. A navíc v žádném případě sami v inkriminované době (v čase přesného tranzitu pro Vás) neiniciujte soudní nebo úřední jednání. Nedopadlo by to pro Vás dobře.

Po stránce zdraví se Kozorohům projeví kromě lenosti a potřeby přejídání i obtíže s ledvinami, možné je také zvětšení orgánů. Kozorožky, stejně jako Beranky, dávají pozor na stav pohlavních orgánů, zejména vaječníků. Neprochladněte a opatrně s antikoncepcí a hormonální léčbou.

 

Návrat na cestu srdce a duše při průchodu Jupiteru Štírem

Týká se období od počátku roku do 10. 10. 2017 a Kozorohů narozených od 21. prosince do 7 ledna. Pro každého jednotlivce vliv trvá 2-3 týdny.

Kozorozi nejsou přeborníci ve vyjadřování citů a v období Jupitera ve Vahách si možná nadělali ve vztazích (nejen partnerských) trochu zmatky, ne-li rovnou nepřátele. V partnerských vztazích Jupiter nejenže dopřává intenzivní citové prožitky, ale propojuje je i s tělesnými. Kozorozi, Kozorožky, rychle se usmiřte, pokud jste při Jupiteru ve Vahách partnera/partnerku svými flirty rozzlobili. Takovou příležitost si nemůžete nechat ujít. Jupiter ze Štíra nejen podporuje intenzitu zážitku, ale i pevnost svazků. Kromě tělesné lásky Jupiter ve Štíru zařídí i duchovní poznání. Věnujte trochu pozornosti i oblasti duše a tajemna, na kterou si obvykle neumíte udělat čas či jste k ní příliš skeptičtí. Avšak i ta je součástí života a Jupiter Vám ji laskavým způsobem připomene. Neváhejte a vydejte se na cestu poznání, dohledejte si zajímavé knihy či články na netu. Co může býti na těch konspiračních teoriích? Objevte tajemná místa – cestování za nimi by pro Vás mohlo být dobrým začátkem. Ponořte se do magie, zkuste se pro začátek něco dozvědět o živlech a pohrát si s nimi, vyvážit je v sobě nebo v okolí, např. na mém semináři Astrologické a módní hrátky. Pokud Vám tyto návrhy přijdou příliš „ulítlé“, zkuste dobrou detektivku nebo hudbu, ta je skvělou harmonizační technikou a pomáhá udržovat mozek v kondici a propojovat v něm všechna centra (více se dozvíte ve videu).

 

Saturn ve Střelci Slunce Kozorohů nevtahuje do hry

Týká se období od začátku roku do 20. 12. 2017, jež ovšem Kozorohům nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku vztah již mít může, například k Mediu coeli...

Saturn v Kozorohu ze svých svěřenců dělá mistry

Týká se období od 20. 12. 2017 do konce roku a Kozorohů narozených první a druhý den znamení. V letech 2018 až 2020 pak postupně dalších Kozorohů. Pro každého jednotlivce vliv trvá něco přes 2 týdny, v letech 2018 a 2019 pro některé i déle.

Období Saturnu v Kozorohu je pro Kozorohy požehnáním i zkouškou zároveň. Po letech, kdy byli Kozorozi pod nepříjemným intenzivním tlakem (postupně se svírající a rozvolňující kvadratury mezi Uranem v Beranu a Plutem v Kozorohu) a naučili se v důsledku toho pracovat v neustálém stresu, bojovat za svoje názory, nápady i práva, je nyní Saturn podpoří v umění používat svoje síly umírněně a vytrvalecky. Zvýší jejich trpělivost, která byla dříve (působením Uranu) spíše v záporných hodnotách. Stanou se rozvážnějšími, důstojnějšími a sebevědomějšími, což jim pomůže získat zpět, co ztratili v honbě za kariérou a úspěchem v dobách nedávných. Opět věnují potřebnou část svého času rodině, partnerům, přátelům, koníčkům či pěstování sportu a zdraví. Všeho uměřeně, všemu spravedlivý díl. I když Saturn není zrovna planetou vylepšující vztahy, Kozorohům vztahy vylepšit napomůže, pro začátek bude stačit věnovat lidem kolem sebe čas a pozornost. Další úroveň vylepšení si vezme na starosti Neptun, viz níže. Pozor, nemyslete si, že Kozorozi proto budou nějaká roztomilá zlatíčka, jen budou na ostatní stejně přísní jako na sebe a též budou dbát, aby ostatní mohli odpočívat a bavit se minimálně stejně dobře jako oni.

V pracovních a podnikatelských záležitostech Kozorozi nepolevují, pracují dále spolehlivě, metodicky a zodpovědně. Jejich práce nyní přináší předpokládané výsledky, nemusí se o ně prát s každým hnidopichem v okolí, a tak jim zbývá i dosti sil na pěstování koníčků, a to v jejich případě mluvíme především o sportu. Saturn sice nedokáže přinést do života pocit nevázaného bujarého veselí a bezstarostné radosti, zato člověka může naplnit radostí z dobře vykonané práce, z uskutečněných náročných projektů a plánů, z dosažení vrcholů nejen v horolezectví. Milí Kozorozi, pokud jste ještě nezkusili šplhat po skalách či pěstovat vysokohorskou turistiku, právě nastal čas věnovat se těmto náročným sportům, pro Vás přímo stvořeným.

Jestli při těch všech pozitivech čekáte i příliv peněz, nebuďte příliš optimističtí, Saturn dává všeho pouze zaslouženou míru a nikdy ničeho nadbytek, spíše tak akorát popř. mírný nedostatek. Takže, milí Kozorozi, peněz budete mít tak akorát a ti z Vás, kteří mají Slunce ve 2. domě, šťastní to majitelé magnetu na peníze, letos pocítí spíše omezení na příjmech.

Uranská síla ve znamení Berana

V roce 2017 se Uranův vliv týká Kozorohů narozených od 9. do 18. ledna. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat na třikrát, poprvé 15. 5. 2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6. 3. 2019.

Uran v roce 2017 popichuje a inspiruje další skupinku Kozorohů (viz předchozí odstavec) k usilování o realizaci plánů natolik novátorských a odvážných, až to hraničí s jejich nereálností. Kozorozi nikdy nestaví vzdušné zámky, mají vždy potřebu, aby jejich plány a snahy vedly k reálnému hmotnému cíli, a to jim Uran nyní hatí. Cíle jsou to krásné, odvážné, avšak poněkud utopické. Milí Kozorozi, zpátky na zem, držte se svých osvědčených postupů, pěstujte si svoji vrozenou metodičnost, uvážlivost a praktičnost. Pokud budete pod vlivem Urana příliš intenzivně bojovat za jen těžko dosažitelné cíle, uškodíte si ve všech směrech. No uznejte, který zaměstnavatel dává prémie za nedopečené, nedovařené projekty, ze kterých koukají možná velké peníze, ale jistě i velké problémy? Kozorozi, kteří již déle sami podnikají, jistě vědí, jak by se měli vyhnout zbytečným rizikům, a měli by poslechnout své zkušené já. Ti, kteří se teprve podnikat chystají, by měli raději počkat, až vliv Uranu na ně přejde, až budou schopni střízlivě přehodnotit svoje nápady. Pokud tak neučiníte, hrozí Vám nejen finanční ztráty, ale i vyčerpání sil fyzických i psychických. Po zdravotní stránce Uranský vliv způsobuje častější podrážděnost, bolesti hlavy, zubů, uší, či se roznemůžete úplně, byť krátce, s horečnatým onemocněním.

Milí Kozorozi a Kozorožky, nebude divu, když se Vám nebude dařit současně v rodinném kruhu a partnerských vztazích. Lidé kolem Vás si dělají nárok na Váš čas a energii a Vám jí teď pod vlivem Urana příliš nezbývá. Dají se proto očekávat hádky, možná budete mít sklon se domácímu prostředí vyhýbat, protože tam na Vás čekají další mimořádné úkoly a Vy byste doma rádi odpočívali a sbírali síly do dalšího kola uranského boje s větrnými mlýny. Co se týče partnerských vztahů, i když jste ve správném věku na vážnou známost a jste narozeni mezi 9. a 18. lednem, raději nový vztah v roce 2017 nehledejte, byl by sice naplněn vášní, ale současně hlubokým neporozuměním, hádkami a pravděpodobně by hrozil i brzkým a dramatickým koncem. Takovou „Itálii“ přece jako střízliví a seriozní Kozorozi a Kozorožky nemáte zapotřebí. Anebo naopak ano? Pro zkušenost?

Neptun z Ryb kultivuje chladné až drsné Kozorohy

Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Kozorozi narození mezi 29. prosincem a 4. lednem trochu zjihnou z krásy a pestrosti Života. Mnozí z nich po těžkostech (vliv Urana a Pluta) v tom jejich malém vlastním životě budou hledat rovnováhu mezi světem hmotným a nehmotným. Tomu prvému dobře rozumí, ale zjistili, ať už se jim v něm daří nebo naopak, že tu něco chybí, další rozměr, smysl toho našeho pachtění a dření se. Dosahovat špičkových výsledků jako obchodník, bankéř či majitel stavební firmy po mnoho let, překonávat překážky, nalézat nový směr, udávat jej konkurenci… Ale proč vlastně?! Bude vždy stačit finanční odměna, bude stačit cokoli jako odměna? Neptun Kozorohům pomůže nalézt duchovní rozměr života, kdy i obyčejná práce má smysl pro něj samotného, pro ostatní lidi, pro harmonii vesmíru. Kozorozi narození ve výše uvedených dnech budou v tomto roce následovat své bratry ze znamení z předchozích let a najdou harmonii života v hudbě, zejména duchovní, v příklonu k náboženství a v zážitcích hledajícího na cestě k duchovnímu poznání. Aby to nebylo tak jednostranné, Neptun (společně s Jupiterem) jim zařídí též krásné zážitky z oblasti lásky, a to jak těla, tak duše, a též se mohou dočkati pocitů splynutí a souznění se všemi bytostmi a celým vesmírem. A takto krásně inspirováni, nejenže opět zvládnou pracovat dále ve vysokém výkonu tak, jak je všichni známe, ale ještě při tom budou myslet na druhé, občas, a najdou i nějaké to procento ze svých příjmů, které zašlou na kulturní nebo charitativní akce.

Pluto Kozorohům nese vítězství draze zaplacená

V roce 2017 se vliv Pluta týká Kozorohů narozených od 4. do 9. ledna. Jeho vliv potrvá ještě několik let. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5x opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Pluto intenzivně působí v Kozorohu, a zatímco Beranům, Rakům a Vahám přidělává starosti a bolesti, Kozorohům dává ukrutánskou sílu k realizaci jejich záměrů. S největší pravděpodobností půjde Kozorohům o úspěch v podnikání či postup v zaměstnání, ale Pluto jim může napomoci i k dobytí soukromých cílů: stavba domu, rekonstrukce chalupy, dobytí krásné ženy/dokonalého muže... Poněkud viditelnou nevýhodou časů působení Pluta jsou případy, kdy nejde osobám pod jeho vlivem (bez čárky) vše podle jejich plánů, to pak mají potřebu lámat vše přes koleno, manipulovat a tlačit na zúčastněné osoby (bez čárky) bez nadhledu a soucitu. Výsledek: cíle bylo dosaženo, ale za cenu ztrát dobrých vztahů, dobré pověsti a klidu v duši. Kozorohům ze 4. až 9. ledna se tedy v práci, podnikání a vydělávání peněz bude dařit dobře. Jen jejich vztahy rodinné a partnerské utrpí bolestivé rány a Kozorozi možná přijdou i o pár přátel. Zdraví Kozorohům obvykle slouží dobře a nyní narození mezi 4. a 9. lednem „pojedou na dluh“. Dlouhodobě vyvíjený silný tlak na sebe i na druhé dá vznik skrytým zánětlivým chorobám, pomalu se rozvíjejícím a s bolestivým dopadem: nemoci kostí, svalů, šlach, kloubů, zubů i kůže. Milí Kozorozi a Kozorožky, vždyť Vy bez pohybu nemůžete být, tak na sebe trochu hleďte, nechte občas vše jen tak plynout, odpočívejte, jezte něco s protizánětlivými účinky, někdy postačí i více vitamínu C, aby Vám bylo zase dobře.

Shrnutí pro Kozorohy na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Většina Kozorohů je v roce 2017 obdařena dobrým zdravotním stavem. Výjimku tvoří ti, kteří mají Slunce propojené v horoskopu s nějakým jiným prvkem, nepříznivým aspektem, ti si pak zamarodí kdykoliv. Druhou výjimku v roce 2017 mají Kozorozi narození 9. až 18 ledna, ti se setkají nejčastěji s bolestmi hlavy, migrénami, s bolestmi a záněty zubů, uší, též mohou mít problémy s očima. Kozorozi narození 2. až 20. ledna nám trochu přiberou na váze a problémy ve vztahu se jim mohou odrazit i v nějaké té nemoci ledvin (viz Jupiter). Nejtajemnější nemoci, převážně skryté zánětlivé procesy, si necitlivým zacházením sami se sebou upletou narození mezi 4. a 9. lednem. Při potížích se nenechte odbýt, že výsledky jsou v normě, že laboratoř nic nepotvrdila a podobně, hledejte lékaře, který přistupuje k práci jako Sherlock Holmes ;-). Sami si můžete naordinovat protizánětlivou stravu, informací je všude dost, nemáte-li dostatek času, zavolejte mi, postrčím Vás správným směrem :-). Všem Kozorohům Mars v průběhu roku třikráte sebere energii a zvýší tím pravděpodobnost onemocnění, je to však krátkodobý výkyv, to zvládnete, podrobnosti viz Mars. 

Vztahy partnerské

Bohužel, většině Kozorohů partnerské vztahy v roce 2017 nepokvetou. Systematicky si je vlastními silami budou kazit narození 2. až 20. ledna, to však jen krátce, 2-3 týdny, navíc vliv Jupitera ve Vahách končí v říjnu, viz výše. Půjde většinou o nevěry či jiné podvodné jednání, některým partnerům však bude vadit i to, že je zanedbáváte a že se o sebe nestaráte a stáváte se „prostorově výraznějšími“. Zato nešťastníci narození 9. až 18. ledna ve své rozkladné činnosti vytrvají i (v některých případech) do následujícího roku. V jejich případě půjde většinou o nedostatek času na romantické záležitosti, budou více zaměstnáni řešením pracovních problémů a v některých případech se budu rozhodovat i o celkovém nasměrování života.

Vztahy rodinné

Ani v této důležité části života nebudou Kozorozi v roce 2017 za přeborníky. Většina si povede průměrně, část pod vlivem Uranu, tj. narození 9. až 18. ledna, si budou dávat pozor na zbytečné hádky. A pokud budou současně pod vlivem Jupitera, budou chtít vyjíst nejlepší kousky z bonboniéry a mít všechny výhody pro sebe, pak není tolik s podivem, že jsou na ně blízcí naštvaní. Kdy to konkrétně nastane přímo pro Vás, lze zjistit z Vašeho osobního horoskopu.

Práce

S prací to až do škodlivosti přehánějí narození 4. až 9. ledna (viz Pluto). Narození 9. až 18. ledna (viz Uran) si zbrklostí a prosazováním ega naopak nechtíc práci přidělávají. Ostatní se chovají jako obvykle střízlivě, prakticky a neskutečně výkonně. Trochu z této lajny ujíždějí narození 2. - 20. ledna a nejsou tak seriózní a korektní, mají tendenci trošičku podvádět a víc slíbit, než chtít splnit, a i jinak se nepěkně chovat vůči obchodním partnerům, ale i kolegům. Trvat to bude, dokud Jupiter neopustí Váhy, tj. do 10. 10. 2017. Přátele si tím jistě nenadělají.

Peníze

Finančně se lépe daří Kozorohům z první půle znamení. Těm z druhé půle přílišná důvěra ve vlastní geniální nápady a sklon k hádavosti příjmy pokrátí (viz Uran). Někteří skončí se sporem i u soudu (viz Jupiter) a tady bych čekala spíše výdaje než příjmy.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1438 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Přihlášení