Střelci 2017

Pro víc než třetinu Střelců bude rok 2017 velmi náročný. Ostatní si „sedmnáctku“ užijí v přiměřeném pokroku v mezích zákona. Zatímco Uran s Jupiterem násobí možnosti k seznamování i obchodním kontaktům a zvýrazňují sklony Střelců k flirtu a nevěrám, Saturn vede svoje žáky narozené na konci znamení k poctivě odvedené práci, k serióznímu životnímu postoji, ke spolehlivosti. To bude pro dané Střelce silná káva či spíše čili papričky. Hrstka Střelců narozených kolem poloviny znamení se lehce „zblázní“ a některým z nich to bude trvat i déle, než opět přijdou k rozumu.


Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

Podrobně:

Mars v průběhu roku Střelce 2x posílí a 3x utlumí

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Střelce z Ryb (19.12.2016-28.1.2017), Berana (28.1.-10.3.), Blíženců (21.4.-4.6.), Lva (20.7.-5.9.) a Panny (5.9.-22.10.).

Začátkem zimy, při působení z Ryb, prohloubí náchylnost k infekcím a Střelci si odžijí horečnatá onemocnění, s největší pravděpodobností spojená s bolestmi hlavy a dýchacími potížemi, takže klasické virózy a chřipka. Počítejte s tím, že si budete muset lehnout. Silnější jedinci, u kterých se neprojeví přímo choroba, budou unavení, podráždění, otrávení.

Koncem zimy, při působení z Berana, nastane pravý opak. Střelci budou nezdolní. Vhodný čas na naplánování aktivní dovolené nebo náročnější práce, do které se Vám obvykle nechce. Teď to bude náležitě odsýpat.

Koncem jara, při působení z Blíženců, opět očekávejte zdravotní potíže, tentokráte nejčastěji alergie a dýchací problémy, vč. onemocnění spojených s horečkou. Aktivnější Střelci si dají pozor např. při vyjížďkách na kole, ať neskončí s nějakou zlomeninou.

Uprostřed léta Střelci opět nabudou sil, a pokud nejsou současně trápeni vlivem Saturna, viz tabulka výše, doporučuji pořádnou aktivní dovolenou se značnými fyzickými výkony nakombinovanými s dny maximálního relaxu a samozřejmě v zahraničí. Nějakou specialitku, třeba ve Vietnamu či kamkoliv, kam Vás srdce táhne.

V pozdním létě se situace onemocnění opakují a obdobně jako u Blíženců se objevuje varianta s bolestmi břicha. Může to sice být „jen“ průjmové onemocnění, ale běžte k neprodleně lékaři, je tu pravděpodobnost zasažení i celého trávicího systému, včetně jater nebo slinivky. Rovněž budou jedinci, kterým se neprojeví přímo nemoc těla, unaveni a bez nálady. Nastal vhodný čas na týden dovolené či alespoň na 14 dní zvýšené péče o zdraví.

Jupiter z Vah Střelcům přihrává vlivné známosti

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a Střelců narozených od 4. do 21. prosince. Pro každého jednotlivce vliv trvá 2-3 týdny.

Blahodárný vliv Jupitera, který v předchozím roce prožily skoro 2/3 Střelců, v tomto roce může využít ještě celá druhá polovina znamení. Některým přeje tedy 2x i 3x. V práci i v soukromí Jupiter dá příležitosti k seznámení se s vlivnými a úspěšnými lidmi a to jak v politice, tak ve vědě, umění, sportu i podnikání. A takovéto kontakty mohou být počátkem úspěchu i samotných Střelců. V profesním životě takovou příležitost, milí Střelci, určitě využijte, další bude nejdříve za 2 roky a pak až za dalších 10 let! Jediné, co pro to budete muset udělat, je být kultivovaní, společenští a diplomatičtí. Jsou to sice na Vás vysoké požadavky :-), ale i k tomu Vám Jupiter dopomůže a na chvíli necháte doma v šuplíku svoji upřímnost (až třeskutou), svoji otevřenost (nediplomatickou) i svoji svatou pravdu (která ostatní vlastně nezajímá :-(). Milí Střelci, pokud optimalizujete svůj šarm, můžete očekávat povýšení v zaměstnání, vylepšení společenského statutu a v neposlední řadě s tím související zlepšení příjmů. Jen narození od 12. prosince do konce znamení současně prochází nekompromisním proškolením Saturnovým, tito se budou muset více snažit a odvést velmi poctivou práci, aby na ně také došlo. Spokojenější s odměnou za svou snahu by mohli být od srpna.

V oblasti milostných hrátek a v partnerských vztazích není Jupiter nejlepším pomocníkem. Dává příliš nabídek a málo věrnosti. To jistě potěší ty, kteří jsou právě bez vztahu, budou totiž neskutečně šaramantní a navíc si budou moci vybírat. Drobný osten spočívá v tom, že jim pak nastávají potíže s volbou. Snad nebudou chtít vše, mohlo by se jim přihodit, že jim nezbude nic. A ti zadaní Střelci a „Střelky“, ti, pokud vyslyší výzvu k užívání všechno dobrého, co svět přináší, si mohou být jisti, že se jim to vrátí i s úroky ;-). Drahé polovičky Střelců jsou vždy ve střehu, neb své miláčky, kteří snadno navazují vztahy sklouzávající k důvěrnostem, již dobře znají. A při prvních náznacích jim to dle svého temperamentu vrátí. Někdo se spokojí s vyrovnáním oko za oko, někdo s výčitkami a někomu i rozvod/rozchod přijde málo. Takže, milí Střelci a Střelky, opatrně, další přátelení ano, protože prospívá obchodu a společenské prestiži, ale jen ve vší počestnosti. A veškeré své osobní kouzlo a zvýšenou fyzickou touhu raději zužitkujte k pěstování trvalého vztahu.

Milí Střelci, pokud s dary Jupitera budete zacházet střízlivě, budou Vám ku prospěchu, vlivní známí, lepší zaměstnání, vyšší pracovní pozice, více peněz. Pokud to přeženete, určitě někoho naštvete, a i když se na Vás nebude zlobit dlouho, potíže Vám nadělá, tak proč si to kazit. Od trablů tady máte poslední měsíce působení Saturna, viz jeho odstavec.

 

Průchod Jupiteru znamením Štíra nemá na Střelce vliv

Týká se období od 10.10.2017 do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce a bude na ně působit velmi příznivě.

 

Rokem 2017 končí přísná výuka Střelců Saturnem

Týká se období od začátku roku do 20.12.2017 a Střelců narozených od 12. do 21. prosince. Saturn procházel znamením Střelce od prosince 2014 a do znamení Kozoroha přejde v prosinci 2017. Tam na Střelce nemá ani příjemný, ani nepříjemný vliv.

Saturn ve Střelci postupně omezoval svými vysokými nároky různé skupinky Střelců. V roce 2017 se Střelci končí, věnuje se jejich poslední skupině. Jako v předchozích letech bude dbát na to, aby Střelci zvážněli, stali se zodpovědnějšími, spolehlivějšími a moudřejšími. Do života jim přivede množství překážek, které je bude učit překonávat houževnatostí, pílí, vytrvalostí, pevnou vůli, cílevědomostí. To jsou pro všechny Střelce těžké úkoly, jsou zvyklí spoléhat více na štěstíčko a vlastní inteligenci, obojí jim pomáhá rychle a poměrně snadno vypořádat se s překážkami. Mílí Střelci, v pracovních záležitostech musíte bezpodmínečně splnit Saturnovy úkoly: serióznost, maximální výkonnost, odolnost a tak dále. Vždycky buďte všude včas (Saturn je i pán času), odevzdávejte úkoly raději den před termínem, nenechávejte si nic na poslední chvíli, jak máte ve zvyku. Udržujte pořádek v dokumentech. Buďte skeptičtí a spravedliví k novým informacím i lidem. Když vytrváte, odměna Vás nemine, překážky se přestanou vyskytovat v takové hojnosti a i spravedlivá finanční odměna se po odeznění vlivu dostaví. Vytrvejte a šetřete silami, dokud vliv Saturnu pro Vás (konkrétní termín od-do lze spočítat z osobního horoskopu) neskončí.

Studujícím Střelcům Saturn postrčí do cesty přísné profesory, kteří jej v plném rozsahu zastoupí. Opět platí, co Vás, milí Střelci, takový učitel naučí, z toho budete čerpat dlouho, možná celoživotně. Saturn ve Střelci fandí také vzdělávání a poznávání v dalekých zemí. Ovšem na Saturnský způsob. Smiřte se předem s nepohodlím a spartánskými podmínkami.

Jenže život pod takovým tlakem a neustálá vysoká výkonnost Střelcům, libujícím si v trochu bohémském přístupu k životu, nesvědčí. Počítejte proto s vlivem na zdraví: neustálá zátěž přináší „blbé nálady“ až sklon k depresím. U Střelců se projeví nejčastěji jako vznětlivost a vztek. Nemoci těla se budou týkat oblasti kříže – zatuhlost, nepohyblivost, bolesti či např. zánět sedacího nervu. Slabým místem Střelců jsou také játra, takže pozor na nemoci jaterní a související, v nejjednodušším případě si přivodíte žlučové kameny. Milí Střelci, stres dovedete ze sebe dobře setřást pohybem, při sportu ale pozor na klouby a svaly, i tady má Saturn své pole působnosti. Nepřepínejte se, úraz by Vám mohl na dlouho vzít (skoro) poslední možnost k odpočinku a k získání dobré nálady. Pokud jste již dříve měli nějaké náznaky potíží s kyčlemi, tyto mohou nyní zesílit, aneb budete to muset řešit. Pokud Vám Saturn dočasně pohyb zcela omezí, nezapomeňte na dobrodružné a akční filmy, cestopisy a nastal i vhodný čas trochu si zafilozofovat. Rovněž je to vhodná doba pro hlubší duchovní studia. Získat klid (i na duši) Vám pomůže reálný plán na cestování a lekce cizího jazyka. Kromě všech možných vážných problémů se Vám mohou objevit a prohloubit i chronické obtíže, například ekzémy.

Saturn ve Střelci rozhodně vztahy nevylepšuje ani nezjednodušuje, viz mezinárodní vztahy. Milí Střelci, přiznejte si zavčas, že „hrabete po dně“, a požádejte o pomoc své blízké. Vaše chování je spíše odhání, štve a dezorientuje. Jak mají vědět, jestli jste naštvaní kvůli problémům v práci, kvůli bolestem a zdravotním omezením nebo kvůli nim? Přestaňte kolem sebe kopat a k lidem, kteří Vám mohou účinně pomoci překonat Vaše krizové období, se chovejte mile. Vážení a milí členové rodiny, životní parťáci a přátelé Střelců, omluvte jejich společenskou neohrabanost, v tomto směru už to s nimi lepší nebude, a pomozte jim, nejlépe bez poznámek a zbytečných řečí, víte, jak jsou citliví a hned „vyběhnou“. Tím jim určitě problémů neubude. Poradit si umí dobře sami, ale trpělivost a vytrvalost jim dolévejte po litrech. Řešení problémů způsobených Saturnem chce prostě ČAS.

Vliv Uranu a Saturnu se během roku u jednotlivců prostřídá, např. nejprve Saturn, pak Uran, znovu Saturn, pauza, opět Saturn a opět Uran, … Jak je to přesně u těch z Vás, kterých se vliv týká, tj. narozených 12. až 20. prosince, si nechte spočítat v rámci kompletního horoskopu .

Saturn v Kozorohu nemá na Střelce vliv

Týká se období od 20.12.2017 do konce roku a dále v letech 2018 až 2020, samozřejmě mluvím o vlivu na Slunce v nativním horoskopu jednotlivců. A tak Saturn může mít významný vliv u některých Střelců na jiné prvky horoskopu, například Saturn v konjunkci „sám na sebe“, tzv. Saturnův návrat, jedna z životních krizí. Pozor si na něj tedy dávají minimálně ti, kterým se blíží třicítka, šedesátka, … Více v článku Cyklické krize lidském životě.

Vlivem Uranu z Berana jsou Střelci bystří i neústupní

V roce 2017 se Uranův vliv týká Střelců narozených od 11. do 20. prosince. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat na třikrát, poprvé 15.5.2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6.3.2019.

Střelcům je působení Uranu velice příjemné, protože zesiluje vlastnosti, kterými se rádi chlubí. Budou přicházet se skvělými řešeními pracovních problémů, najdou cestu k novým vědeckým objevům a v neposlední řadě Střelci-sportovci budou lámat rekordy, možná i světové. Nepříjemným efektem vlivu Uranu je výrazně rostoucí ego, zvláště podpořené předchozími úspěchy, a hádavost či vznětlivost v diskusi, při svaté válce za (Střelcem) obhajovaný názor. Pozor na ně, jsou to lidé, kteří nemají daleko od slov k činům. Milí Střelci, můžete očekávat úspěchy, vylepšení postavení i finanční situace, ale varujte se přílišné prudkosti či sebestřednosti při dosahování svých záměrů. Pokud se nebudete hlídat, může se vylepšení Vaší situace rychle zvrtnout v opak.

Uran v partnerských a rodinných vztazích harmonii přímo nepřináší, ale úspěch, překypování energií, sympatičnost a lidskost Vám pomůže získat lidi kolem Vás. Nejen blonďaté slečny milují hrdiny. S láskou a obdivem na Vás pohlédne i Vaše zákonitá manželka, puberťák či dokonce tchýně. Pozor si dávejte, ať se nechvástáte jako Ivánek v Mrazíkovi. Nebezpečný/á pro Vás může být ve vztazích soused/ka, kolega/kolegyně, když se rozhodne Vás, jako pana Úžasného, paní Dokonalou či slečnu Skvělou, prostě uhnat. Tehdy se Vám vztahy mohou hodně zkomplikovat. Inu, úspěch má i své stinné stránky :-).

Vliv Uranu a Saturnu se během roku u jednotlivců prostřídá, např. nejprve Saturn, pak Uran, znovu Saturn, pauza, opět Saturn a opět Uran, … Jak je to přesně u těch z Vás, kterých se vliv týká, tj. narozených 12. až 20. prosince, si nechte spočítat v rámci kompletního horoskopu.

Neptun poplete pár dalších Střelců

V roce 2017 se Neptunův vliv týká Střelců narozených od 30. listopadu do 6. prosince. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Neptun z Ryb světu pomáhá být lepším místem k životu: učí nás soucitu se všemi živými bytostmi a mírnými krůčky postupujeme v duchovním vývoji. Jen na Blížence, Panny a Střelce působí dezorientačně. Pannám a Blížencům ochabuje jejich břitký rozum, Střelci zase těžko dosahují duchovního nadhledu.

V nepříznivém aspektu způsobí Střelcům sklon k planému filozofování, zmatkům a fanatismu ohledně náboženství a též potížím ve všednodenním životě, např. ohledně soustředění při studiu. Navíc Neptun přivádí i na scestí. Ohrožuje závislostmi! Nemusí se jednat vždy o obyčejné hmotné (např. na drogách, nikotinu, lécích), mohou to být i závislosti moderní či rafinované: na PC hrách, na adrenalinových zážitcích, na vztazích a u Střelců navíc i na filozofických či náboženských idejích a ideálech, přehnaných až k fanatismu. Nemusí se vždy jednat o světové náboženství či známou filozofii, může jít o specifickou životní filozofii jedince, na které lpí tak, až mu to škodí. Milí Střelci, kterých z Vás se to týká, prosím prověřte, čemu vlastně věříte. Zbloudění na duchovní a životní cestě prožívají v roce 2017 nejvíce ročníky 1974-1976. Pokud se Vás to týká, raději mi zavolejte, je to na delší povídání.

Milí Střelci, protože budete prožívat určité zmatené období, dejte si pozor též na finanční transakce, především se vyhněte příliš krásně vypadající „charitě“, která určitě někomu pomáhá, ale asi to nebudou ti, kterým chcete pomoci Vy. Žádné darování nemovitostí či jiných cenných věcí. I obyčejné smlouvy 3x prozkoumejte, budete příliš vnímaví na vhodně volená slovíčka a snadno podlehnete podvodu. Samozřejmě nepůsobí Neptun na všechny jedince stejně silně po celý rok, také si bere „dovolenou“ :-)! Kdy nepůsobí právě na Vás, si můžete u mne nechat spočítat v rámci kompletního horoskopu nebo dílčího zaměřeného na finance a podnikání, vhodný je i se zaměřením na práci a kariéru.

Čas, kdy se projevuje vliv Neptunu, skrývá i další nebezpečí, především náchylnost k infekčním nemocem, a to nejen k běžným, ale hlavně takovým, které se hůře diagnostikují nebo budou diagnostikovány nesprávně či opožděně. I zde Neptun rád vyvolává zmatky. U Vás, milí Střelci, půjde hlavě o infekce spojené s játry. Trvejte na opakování testů a pečlivém stanovení diagnózy, i tak se léčba poněkud protáhne. Rovněž pozor na správné užívání léků. Tyto, ale i například jídlo a nápoje Vám mohou být zdrojem otravy.

Pluto v Kozorohu ani neškodí, ani nepomáhá

Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5x opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19.11.2024.

Jde samozřejmě o vliv pouze na Slunce Střelců, například narození v roce 1979 prožívají současný vliv Pluta velmi negativně a naopak narození v roce 1967 spíše příjemně. Podrobnosti je vhodné probrat individuálně, například při výkladu kompletního osobního horoskopu nebo v rámci okamžitého horoskopu.

Shrnutí pro Střelce na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Pokud se Střelci nebudou zbytečně rozčilovat, prožijí většinou rok 2017 v dobrém zdraví. Výjimkou jsou narození mezi 30. listopadem a 6. prosincem, kterým hrozí především infekční choroby, ale mohou se objevit i choroby imunitního, hormonálního a lymfatického systému. Rovněž jsou ohroženi otravami potravinami ale i např. nesprávným užíváním léků v důsledku nesoustředěnosti a omylů, kterými je zásobuje Neptun. Střelce narozené mezi 11. a 20. prosincem zase budou trápit stavy vyčerpání z přepracování a bolesti, ztuhlost, záněty kloubů či problémy s pokožkou. Všichni Střelci si dávají pozor na zbytečné rozčilování, aby příliš nezlobili svá játra, mohla by jim to oplatit, minimálně problémy se žlučníkem.

Vztahy partnerské

Většinově se budou Střelci chovat jako vždy trochu neohrabaně, trochu neomaleně, nepříliš věrně, ale přesto jsou to zlatíčka, se kterými je Vám dobře. Jen nešťastníkům narozeným mezi 12. a 20 prosincem se vztahy vyvíjí v roce 2017 jako jízda na horské dráze. Euforie střídá ječení strachy. Bude pro ně obtížené na svých vztazích pracovat, budou příliš zaměstnaní pracovními a zdravotními problémy a ve vztazích si lehce nadělají další. Milí Střelci narození kolem půle prosince, pokud právě žádný trvalý vztah nemáte, raději o něj příliš neusilujte, jen byste potvrdili svoji pověst slonů v porcelánu. Naskytne-li se však příležitost, buďte velmi, velmi opatrní, milí, jemní a diplomatičtí (Víte vůbec, co to znamená?). Vztah bude připomínat velmi citlivou a křehkou rostlinku, která, když ji vypipláte, vyroste ve vzácnou, nezdolnou a nádhernou sekvoj. A pokud vztah máte, modlete se, snad jste si vybrali odolné parťáky a parťačky do života, kteří Vás opravdu milují, vidí Vám až do hloubi Vaší ušmudlané dušičky a s nadhledem Vám vše odpustí.

Vztahy rodinné

Většina Střelců se bude chovat tak, jak jste si už zvykli ;-), někdy úžasně, někdy děsně, obvykle jsou v pohodě. Jen „postižení“ Uranem a Saturnem, viz výše, v roce 2017 připomínají puberťáky a je jedno, jestli je jim 6 měsíců, 16 nebo 60 let. Emoce jako na houpačce, úspěch střídá neúspěch, smích pláč. Nepokoušejte se od nich chtít více, obtížně zvládají to, co již mají naloženo. V průběhu roku střídavě překypují energií a nápady a naopak upadají do stavu vyčerpání a deprese. Pokuste se jim být oporou.

Milí Střelci narození okolo půle prosince, buďte na své bližní milí a zavčas je požádejte o pomoc, až Vám poteče do bot. Naopak v průběhu roku se nevytahujte a nehoňte všechny kolem sebe jenom proto, že Vy se teď cítíte skvěle, už za pár týdnů se to změní. Buďte laskaví a ohleduplní ke všem, budete je potřebovat a navíc by Vám neměl dovolit Váš vrozený smysl pro spravedlnost chovat se k druhým jako k méněcenným. Tento rok je pro Vás opravdovou zkouškou pevnosti a opory rodiny.

Práce

Skvělé výkony i nadbytek práce spojený s vyčerpáním si užijí narození po 10. prosinci. Dotahujte své úkoly i skvělé nápady do konce, jinak narazíte na přísného šéfa či v případě studii na přísného profesora, který Vás nechá na dané záležitosti pracovat 2x i 3x, dokud nebude perfektní. Narození 30. listopadu až 6. prosince jsou v práci málo platní. Nedokážou se soustředit na praktické záležitosti, řeší nesmrtelnost chrousta a tak podobně. Šéf či kolegové jen úpí a dost možná, že to tak dlouho nenechají a zakročí. Milí Střelci, kterých z Vás se to týká, kontrolujte si vše po sobě klidně 10x, nikomu nic nevěřte, často odpočívejte a vyberte si všechnu dovolenou a počkejte, až to přejde.

Peníze

Na penězích by si mohli polepšit všichni Střelci narození pro 4. prosinci. Mizerné finance mohou očekávat naopak ti pod vlivem Neptuna (tj. pro rok 2017 s narozeninami 30.11.-6.12.) pro přílišnou nesoustředěnost a zmatky. Ale mohou být za tím i omamné látky a léky! I to je projev Neptunovy nepřízně. Tito Střelci by se také raději měli vyhnout všem náročnějším finančním transakcím. Výrazné skoky v příjmech, ovšem odpovídající skvělým nápadům a precizně odvedené práci, zažijí Střelci z 11. až 20. prosince. Bude to hop nebo trop. Ostatní Střelci nebudou nijak vybočovat z průměru.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 916 hostů a žádný člen

Přihlášení

Kalendář akcí

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Filtr akcí