Horoskop pro Lvy na rok 2020

Rokem 2020 se Lvům obrací karta z úspěšných let do životní nepohody. Týká se sice zatím pouze první třetiny znamení a velmi nepříjemného vlivu Uranu z Býka. Ovšem koncem roku, v prosinci, se pro narozené 22.-24. července k němu přidají i Jupiter a Saturn. Jupiter Vám pokazí náladu jen krátce, ale na nepříznivé působení Saturnu se raději duševně připravte předem, bývá to čas krizí a omezení. A samozřejmě, v dalších letech ti postupně čeká všechny Lvy.

Do znamení Lva v roce 2020 Slunce vstupuje dne 22. července v 09:37 SEČ a svoji pouť tímto znamením ukončí 22. srpna v 16:45 SEČ.

Podrobně:

Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Lev 2020

P=příznivě, N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to vědět přesně, rovnou se objednejte u mne.

Jupiter v Kozorohu Lvy nechává chladnými

Týká se období 2.12.2019 – 19.12.2020

Jupiter v tomto období nemá na Lvy vliv ani příznivý, ani nepříznivý. Hovoříme o vlivu na Slunce jednotlivců, takže na ostatní prvky jejich horoskopu vliv mít může. Příklady: putuje-li Vaším 8. domem a v příznivých aspektech, můžete v tomto roce dědit či si vzít výhodnou půjčku. Zavítá-li do 10. domu Vašeho horoskopu, opět v dobrých aspektech a umožňuje-li to váš horoskop, potká Vás přízeň nadřízených či vlivných lidí a můžete být i povýšeni.

Jupiter ve Vodnáři Lvům setne hřebínek či spíše ostříhá hřívu

Týká se období 19.12.2020 –14.5.2021* a 28.7.2021-19.12.2021:

* 14.5.2021 až 28.7.2021 prochází Jupiter Rybami a nemá na Lvy vliv

  • 2020 narozených cca od 22. do 23. července

  • 2021 narozených cca od 23. července do 23. srpna

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: touha po přepychu, požitkářství, mravní úpadek

Od 19.12. 2020 poznamená Jupiter Lvy svou nepřízní. Půjde sice jen o 2-3 týdny pro každého, ale těm, jichž se to na konci roku 2020 týká, to může poznamenat celý rok. A jak taková nepřízeň vypadá? Vaše touha po luxusním životě, nákladné sebeprezentaci a prestižním společenském statusu dosáhne extrémní hodnoty. Ovlivní Vás natolik, že budete rádi mhouřit oči nad způsobem jejího naplnění, což může často být i nemorální cestou. Nemusíte hned krást v obchodech drahou čokoládu a značkové prádlo či zpronevěřit firemní peníze (i když přesně to se Vám bude chtít), ale sem tam něco popostrčit, někoho špatně informovat, aby vám z toho plynul nějaký bonus, to Vám asi potíže dělat nebude. A mám pro Vás špatnou zprávu: obvykle takové chování „pod vlivem“ Jupitera sebou nese tolik šarmu, že Vám okolí odpustí mravní přešlapy na hraně zákona. Smůla! Prakticky současně na Vás totiž bude působit nepříznivě Saturn, a ten zařídí, aby se hrálo podle pravidel. Budete tedy muset svoje skutky napravit, chyby a podvůdky přiznat. Ne-li, budete po právu potrestáni. Tak opatrně. Neblahý souběh to má i s Vánočními svátky – zapomeňte na nákladné dárky, žádné půjčky! Přišly by Vás hned v dalších dnech draho. Neuzavírejte žádné smlouvy ani pracovní či manželské (pravděpodobně slibujete více, než dokážete splnit), nekupujte nemovitosti.

Zdravotně: Pozor na přejídání, opět nepříznivý souběh s Vánoci pro Lvy narozené na počátku znamení, ostatní si to prožijí až v průběhu následujícího roku. Dále se mohou objevit nebo zhoršit problémy krevního oběhu a žil, zejména křečových v oblasti lýtek. Hlídejte si krevní tlak a cholesterol. Jedinci, kteří mají v individuálním horoskopu naznačenu náchylnost k nemocem krve, mohou být při návštěvě lékaře zaskočeni výsledky rozboru krve a genetických testů: časté i méně obvyklé choroby krve či dnes dobře diagnostikovatelné genetické predispozice pro nemoci krevního oběhu, ale i jiné.

Saturn v Kozorohu Lvy nijak nezatěžuje

Od konce roku 2017, od 20. prosince, postupuje Saturn Kozorohem a to až do roku 2020. Nemá na Lvy přímý vliv. Citlivěji na vliv Saturna mohou reagovat ročníky 1930 – 1932, 1959 – 1962, 1989 a 1990, tj. lidé, jimž se blíží třicítka, šedesátka či devadesátka; více viz článek Cyklické krize v životě

Saturn ve Vodnáři znamená nové pořádky, které Lvy odstrčí z centra vlivu a dění

Týká se v roce:

  • 2020 narozených cca od 22. do 24. července

  • 2021 narozených cca od 23. července do 4. srpna

  • 2022 narozených cca od 1. do 16. srpna

  • 2023 narozených cca od 12. do 23. srpna

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: životní krize, zkouška, omezení, zablokování

Pracovně: Těžko říci, co nastane dřív, jestli úbytek sil, nebo pracovní neúspěchy. Jedno souvisí s druhým. Na období, kdy Vás nepříznivě ovlivní Saturn, si nedělejte žádné velké plány. Tou dobou jde vše ztuha, člověk je vyčerpaný a následně i pesimistický, mnozí i onemocní. Nové zaměstnání hledejte jindy. Nové projekty v podnikání zavádějte raději až příští rok. Až si mezitím trochu z těch saturnských zkoušek odpočinete a budete opět sršet energií a nadšením tak, jak je pro nové začátky třeba.

Finančně: Šetřete síly i peníze, není to vhodný čas na investice a nákupy domu či auta.

Vztahově: Saturn ve Vodnáři příliš „vztahový“ není, vhledem k souběhu problémů v různých oblastech života, se dá předpokládat i ochladnutí vztahů v důsledku nedostatku času na partnera/partnerku, rodinu, přátele. V době této menší životní krize budete muset častěji odpočívat. Je-li to jen trochu možné, využijte to pro společné trávení času s vašimi blízkými.

Zdravotně: Saturn ve Vodnáři nejenže může Lvům přichystat onemocnění, která jsou typická pro Vodnáře: tzv. nemoci krve, a to jak v oblasti složení krve, např. chudokrevnost, vysoká srážlivost krve apod., tak i nemoci krevního oběhu, saturnskou kvalitu má např., nedostatečné prokrvení končetin či zúžení až neprůchodnost cév vlivem např. cholesterolu. Do nemocí krve patří i přenesený význam – nemoci geneticky podmíněné. Dále vše související s prochladnutím a vleklými záněty – typická oblast na těle: kolem kotníku, holeň a lýtko. Příklad: zánět žil v oblasti lýtka. Než doběhne Saturn do míst, kde bude působit právě na Vás, zajděte k lékaři, nechte si udělat všechna vyšetření a testy, zmenšíte tím dopad jeho vlivu. Saturn má rád poctivý a pracovitý přístup k řešení problémů. Opak bolestivě trestá. Saturn Vám tak rád připomene klasické potíže Lvů, jež se týkají oblasti zad a srdce.

Protože těch problémů se může sejít mnoho, přirozeným důsledkem působení Saturnu ve Vašem životě je v danou chvíli špatná nálada, pesimismus až deprese. A když budete dopředu vědět, že za čtvrt roku na Vás bude mít Saturn neblahý vliv, prostě si do té doby nenaplánujete změnu zaměstnání, svatbu a asi ani jiné důležité životní kroky. Jednoduše se budete věnovat řešení každodenních problému, dodržovat pravidelný rytmus práce a odpočinku a připomínat si, že i toto obtížné období prostě uplyne, stejně jako ta předchozí pěkná.

Uran z Býka rozkývá finanční a hmotnou stabilitu Lvů

Týká se v roce:

  • 2018 narozených cca od 22. do 24. července

  • 2019 narozených cca od 22. do 28. července

  • 2020 narozených cca od 23. do 31. července

  • ve znamení zůstává až do roku 2025

Působení Uranu na jednotlivce trvá několik týdnů až měsíců, nutno spočítat pro konkrétního jedince.

Klíčová slova pro N - nepříznivý vliv: prudké změny, nepříznivé náhody, ukvapené jednání

Již jsem pro Lvy k tomu psala a zůstává v platnosti:

Stejně jako Vodnáři a Štíři i další skupina Lvů v roce 2020 pozná, co dokáže Uran, když doputuje do znamení Býka, ale bude to stát za to. Uran má zde, jak v osobních životech, tak v životě společnosti, vliv na prudké a hlavně překvapivé změny v majetkových poměrech. Zajímavou podkapitolou bude vlastnictví pozemků a nemovitostí. V této oblasti očekávám i nějaké reformy. Překvapivé změny se odehrají v oboru bankovnictví a měn.

Milí Lvi, očekávejte překvapivý a především nepříznivý vývoj vašich finančních a majetkových záležitostí. Bohužel, vy sami jej budete moci málo ovlivnit. Lze jen rychle reagovat a minimalizovat ztráty. Podobně jako u úrazů vznikajících vlivem Uranu bych ráda navrhla řešení - pojistit se. Tak to funguje, když jde o jednotlivce a individuální horoskop. Avšak nyní toto řešení může selhat, protože celá společnost a hlavně oblast bankovnictví a peněžnictví bude v prudkém vývoji a přerodu po celou dobu průchodu Uranu znamením Býka. Budou se prostě měnit pravidla, bude těžké se na něco spolehnout.

Očekávejte i změny zdravotního stavu. Jak je pro působení Uranu charakteristické, budou náhlé a často budou vyžadovat rychlý zásah, kupříkladu chirurgický. Ohroženými oblastmi těla jsou: krk, mandle, dolní čelist včetně zubů, hlasivky, štítná žláza a šíje. V této oblasti se dají čekat úrazy, zablokování krční páteře, prudce se rozvíjející záněty, náhlá ztráta funkčnosti a nenadálé bolesti obecně. Navíc se mohou objevit náhlé příhody srdeční, prudké bolesti zad a problémy s páteří. Do období nepřízně Uranu si neplánujte chirurgické zákroky. Ta samozřejmě netrvá pro jednotlivce po celý rok, nutno dopočítat, můžete si objednat u mě. Také doporučuji vyhnout se dobrodružným výletům či koníčkům spojeným s pobytem v podzemí, v dolech či jeskyních. Těm, kteří v takovýchto místech pobývají pracovně, doporučuji maximální opatrnost, vícenásobné jištění a překontrolovat pojištění. Budete více ohroženi výbuchy, sesuvy, závaly a podobně, prostě řečeno: Hmota kolem Vás se bude nepředvídatelně pohybovat s dramatickým účinkem. Velmi opatrní budou na každém svém kroku též všichni, jimž v roce 2020 bude 21, 42, 63 a 84 let. Více k zamyšlení najdete v článku Cyklické krize v životě.

Neptun z Ryb na Lvy nemá vliv

Týká se období 2011 – 30.3. 2025

I v roce 2020 stále prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb. V roce 2025 vstoupí do znamení Berana. Lvům nyní nic neobvyklého nepřináší – myšleno ve vztahu k jejich Slunci, k libovolnému jinému prvku již vztah mít může; záleží též, jakým domem právě prochází. Pokud si to šine Vaším prvním domem, tak na Vás, jste-li Lev nebo Lvice, má vliv a nemalý. A i jeho průchod Vaším 12. domem není tím, co byste chtěli :(.

Pluto z Kozoroha Lvům nepomáhá ani neškodí

Týká se období 2008 – 2024

V roce 2019 opět nemá Pluto na Lvy vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024 a to se teprve budou dít zajímavé věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Lvů.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

2020 Pohyb planet

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1405 hostů a žádný člen

Přihlášení

Kalendář akcí

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Filtr akcí