Horoskop pro Raky na rok 2018

Rakům v roce 2018 se život ubírá roztodivnými cestičkami. Neptun a Jupiter jim pomáhají seč mohou, hlavně s partnerským štěstím a duchovním poznáním, ovšem narozeným z počátku znamení Saturn ztrpčí život, projeví se jako přísný šéf, učitel a možná i otec. Takže si ani radosti a štěstí od Jupitera možná nepovšimnou. Odolnost a pevnost v názorech a citech zase prozkouší Pluto u narozených mezi 8. a 12. červencem. Slunce vstupuje do znamení Raka v roce 2018 21. června v 11:07 a začne nám léto. Slunce opouští znamení Raka 22. července ve 22:00 SEČ.

 Podrobně:

Jak číst tento horoskop snadno a rychle ve 4 krocích

Vlivy pomalých planet

vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

04 Raci 2018 po korekture

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, je třeba to spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Jupiter ve Štíru přináší Rakům zdraví, sílu a sexuální apetit

Týká se Raků narozených 4. - 21. července a období od počátku roku do 8. 11. 2018. Pak vstoupí Jupiter do znamení Střelce a bude Raky vliv mít naopak žádný.

Jupiter procházející Štírem je pro Raky příjemnou změnou a vyvážením předchozích nepříjemností od Jupitera a třeba i souběžných problémů způsobených Uranem či Plutem. Rakům se obnoví síly, optimismus a radost ze života. Bonusem bude vylepšení vztahů a zejména partnerských a to se odrazí i ve výkonech a spokojenosti v sexu. Pro narozené mezi cca 2. a 8. červencem je tu ještě jeden příslib, pro ně spojí svoje síly Jupiter a Neptun a prožitky lásky duševní i tělesné budou opravdu mimořádné. Nebude proto divu, že zejména tito Raci a Račice zatouží předávat poselství lásky dále a rozhodnou se počít děti či se tomu nebudou bránit. Tak ať se rodí šťastná dítka.

Jupiter ve Střelci Rakům nepomůže ani neuškodí

Týká se období od 8. 11. 2018, Jupiter putuje znamením Střelce až do 2. 12. 2019.

Saturn v Kozorohu se přidá k Plutu a některé Raky znovu potrápí

Týká se období od 20. prosince 2017, v roce 2018 má vliv na Raky narozené cca 21. června do 2. července. Saturn prochází svým domovským znamením od 20.12.2017 do roku 2020, kdy je 22.3. opustí, vstoupí do znamení Vodnáře, aby se na krátký čas, od 2.7.2020 do 17.12.2020, ještě mohl vrátit. Od 17. prosince pilně pracuje ve znamení Vodnáře, kde dříve také aktivně šéfoval a dnes je emeritním vládcem. Od roku 1781, od svého objevu pro stávající civilizaci, převzal jeho povinnosti Uran.

Saturn působící z Kozoroha je jedna z důležitých změn roku 2018. Zatímco zemská znamení budou z průchodu Saturna jeho domovským znamením těžit, všechna kardinální znamení (Beran, Rak, Váhy i Kozoroh), která najdeme vždy na začátku ročních období, z toho budou mít problémy. Saturn vždy představuje řád a pořádek, v Kozorohu se přidávají vyšší ambice na dobré místo ve společnosti a potřeba uspořádat si hmotné statky. Jenže raci to budou pociťovat , něco jako osobní útok na ně. V práci i budou stěžovat, že šéf je perfekcionista, moc přísný a náročný, doma budou mít určitě nepříjemnou tchyni či tchána, děti si budou stěžovat na přísné rodiče a pedantské učitele. Milí Raci, nezoufejte, berte to s nadhledem. Máte sice pocit, že něco podobného už jste zažili s Plutem, jenže Saturn je na rozdíl od Pluta vždy fér. Žádná manipulace a podivné úskoky. Spravedlivý přístup, byť s vysokými požadavky na vás a vaši práci, je jeho způsob práce. Spolehněte se, že vám dá pokoj, pravděpodobně při dobrém výkonu jej i ocení, možná jen uznáním, pochvalou, možná i penězi, vždy tak, aby to bylo podle pravidel. Takže, vyhovíte-li přání sucharského dědečka či tchána, za čas na vás naopak podpoří, až budete chtít něco prosadit vy. Milí Raci – studenti, na učitele a profesory, kteří vás tak trochu pérovali, vedli k přesnosti a důslednosti, ještě za čas rádi vzpomenete, byť vám to nyní připadá jako zbytečné. Věřte, že oceníte získané znalosti, dovednosti a návyky, jako pravé poklady. Vše, co Saturn přináší, je trvalé hodnoty , byť se k tomu budete muset propracovat nepříjemnou cestou, přes kamení a trny. Další výhodou je, že Saturn na vás bude působit kratší čas než Pluto. Stačí tedy nějaký čas dodržovat Saturnovy požadavky tj. být praktický, zodpovědný, spolehlivý, přesný, dochvilný, pracovat metodicky, uznávat stanovený řád, dotahovat věci do konce a ve všem vytrvat. Je to možná těžké ale po dobu působení Saturna to jistě zvládnete. Navíc získáte návyky a všelijaké triky a vychytávky pro všední život, jak vše lépe a rychleji zvládat.

Saturn není zrovna vztahovou planetou, do vztahů však přesto zasáhne, jednak buďte mít na vztahy méně času a jednak můžete počítat jejich ochlazením, částečně a dočasně převládne jejich praktická stránka.

Protože vysoké požadavky Saturna na váš další osobní rozvoj :-) budou zřejmě vyvolávat stres, můžete očekávat i odraz ve zdraví. Kromě psychické rozlady, únavy a blbé nálady až depresí se mohou objevit i potíže fyzické - potrápí vás bolesti kloubů a svalů. Vývoj potíží bude směřovat k artróze či artritidě. Pozlobit mohou i problémy se šlachami. Vnímavější jedinci z toho vyváznou s „odřenou“ kůží tj. projeví se zdravotní problémy s kůží, případně rovnou ekzémy. Ale rozvinout se mohou i typické potíže Raků se žaludkem, trávením v pestré škále od anorexie a další poruchy příjmu potravy až po potíže s vředy.

Uran konči průchod znamením Berana a Raky přestane popichovat

Týká se období do 15. května a znovu od 6. listopadu 2018 a Raků narozených od cca 15. do 21. července. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

Po delší dobu působení Urana dovedlo Raky pořádně rozhodit na jedné straně na ně tlačil s touhou něco mimořádného vykonat či zažít a na druhé jim podrážel nohy zbrklostí, ukvapeností, roztržitostí a nekritickým nadšením pro svoje nápady. A samozřejmě to mělo dopad do všech oblastí života do práce , do vztahů i do zdraví. V roce 2018 tento nepříjemný vliv zaznamená už jen poslední skupinka Raků a v roce 2019 tento vliv zcela vymizí. Uran totiž z následujícího znamení Býka bude Rakům naopak významně pomáhat a zase po skupinkách tak, jak bude postupovat znamením a bude na Slunce jednotlivých Raků vytvářet příznivý aspekt, konkrétně sextil.

Mimořádné výhody Raků díky Uranu ve znamení Býka

Týká se období od 15. května do 6. listopadu 2018 a Raků narozených od cca 21. do 23. června. Uran do znamení Býka bude vstupovat nadvakrát; poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

Novinkou roku 2018 je vliv Uranu ze znamení Býka. Raci mohou skákat radostí, Uran jim bude pomáhat. Čekají je překvapivé příjemné události a zvrat v oblasti peněz a majetku. Bez jejich aktivní účasti se to neobejde, ale řekněme, že Uran je vždy ve správnou chvíli postrčí či jim napoví, jak nejlépe s penězi zacházet, aby je rozmnožili či získali. Může jít i o vhodné investice do pozemků či domů. Raci budou geniálně zajišťovat svoji rodinu po hmotné stránce. Protože jde o Raky a ti tíhnou ke stříbru, doporučuji jim ještě se zamyslet nad investicemi do stříbra, jaká je pro ně nejlepší forma, to už jim vnukne Uran.

Propojením znamení Raka a Býka prostřednictvím Uranu a Slunce dostáváme ještě jeden příjemný bonus: příjemné zážitky smyslové, jídlem počínaje a sexem konče. Pokud si tedy s Rakem či Račicí chcete vylepšit vztah je jasné, na co se máte zaměřit - přeneseně Vy přineste dort a Rak/Račice na něj zařídí tu nej nej třešničku a krásné zážitky a oboustranná spokojenost jsou zaručeny.

Neptun v Rybách představuje pro Raky více lásky a mystiky

Týká se Raků narozených od cca 2. do 8. července. Neptun putuje znamením Ryb již od roku 2011 a bude jím pokračovat až do 30. 3. 2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

V předchozích letech hodně potrápila Raky dvojice Uran a Pluto, ale Neptun byl vždy na jejich straně. A co víc jeho příznivý vliv, který vyhlazoval vrásky a dával naději na lásku mezi lidmi a soucit se všemi bytostem, následoval až po nepříznivých vlivech Uranu a Pluta. Od prosince 2017 však první třetina Raků to tak mít nebude, vliv Neptuna si již užili a nyní je ještě nepříznivě navštíví vliv Saturnu z Kozoroha viz výše. Spokojeni s prací Neptuna naopak budou v roce 2018 narození cca od 2. do 8. července, kteří si plnými doušky užijí příjemného vlivu umění na jejich život a duševní rozpoložení. Sami se možná vydají za duchovním poznáním. Nemalou měrou se jim rozšíří možnosti projevů lásky a tak si užijí romantických výletů, vyznání lásky i mimořádně silných sexuálních prožitků.

Vliv Neptuna je pro uvedenou skupinku Raků velmi příznivý, jen je třeba si uvědomit, že je více orientován na emoční a duchovní složku života a tak od Neptuna nežádejte pomoc s problémy v práci či vyřešení finančních potíží.

Pluto z Kozoroha dává zabrat další skupině Raků

V roce 2018 se vliv Pluta týká Raků narozených od 8. do 12. července. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Od roku 2008 má již více než polovinu Raků za sebou trápení a problémy, které jim způsobuje Pluto. V roce 2018 se zaměří na další skupinku. A stejně jako u předchozích skupinek, Pluto představuje problémy v práci, především manipulace a intriky, nemožnost se prosadit. Ani mimo oblast práce se postiženým Rakům nemusí dařit dosahovat úspěchů, zejména těch měřitelných, materiálních. Negativní vliv Pluta může zasáhnout i do rodinných a partnerských vztahů, kde se též může projevit boj o moc, tajnůstkářství a intriky. To vše představuje vysokou míru stresu a není pak divu, že to má i neblahý dopad do tělesného a u Raků i do duševního-emočního zdraví. Nejvíce hrozí pomalu se rozvíjející skryté záněty, probíhající hluboko v těle, chronické zánětlivé stavy kůže, kostí, kloubů a zubů. Zánětlivá onemocnění se mohou také týkat trávicího taktu, zejména v okolí žaludku. Objevit se mohou i potíže s prsy, a pozor, i u mužů či dokonce dětí.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

01 Berani 2018 po korektue html m2c143681

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Filtr akcí

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 1076 hostů a žádný člen

Kalendář akcí

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Přihlášení